Sziasztok,
jövő héten fogják műteni a térdemet szalaggal. mivel tudom a gyógytorna fontosságát, ezért mindneképp szeretnék egy jó terapeutát, valahol a környéken (XIII. kerület). Elvileg a gyógytorna TB-s, térítésmentes, de eddig bármelyik intézményt felhívtam azok mind fizetősek voltak. Persze, ha a fizetős szolgáltatás annyival jobb az ingyenesnél, akkor bevállalom, mert a legfontosabb nekem a gyors és tökéletes gyógyulás, de nem szivesen fizetnék valamiért, amiért elvileg folyamatosan fizetek tb formájában.
Bárkinek van tapasztalata, vagy tud segíteni infóval, köszönettel veszem.
üdv, Cs.
Ma engednek haza a kórházból, már dolgoztam is gyógytornásszal, mit mondjak nem túl kellemes! :) hnap viszont megyek a Szóka doktornöhöz, meglátjuk ö milyen! De minden további javaslatot örömmel fogadok! Köszönöm
A különbség talán csak annyi, hogy a szakrendelőkben általában túlterheltek a gyógytornászok és egy-egy betegre 15-20 percük van, míg privátban több időt tudnak Rád fordítani. Privátba ált. azok mennek dolgozni, akik már tapasztaltabbak és több beteget tornáztattak már meg életükben, szóval lehet, hogy a minőség is jobb. Privátot tudok mondani a XI. ker.-ben, aki keresztszalagban profi, ha érdekel.
köszönöm, légyszi mondd, hogy te kit ajánlanál, felhívom, annyit biztosan megér. Csak abban voltam bizonytalan, hogy végülis az ingyenes es a fizetős is gyógytornász szakot végzett, ugyanaz a suli gondolom én. Max a körülmények lehetnek mások, az egyik helyen kapok vizet várakozás közben. De persze ez csak az én gondolatom, javíts ki ha tévedek!
Mindkét helyen van rheumatológia, ortopédia csak a Szegedi útiban. Nyilván hozzájuk tartozik a fizikoterápia-gyógytorna részleg is. A linken megtalálsz minden elérhetőséget.
De hol találtad meg a helyet, ahol lehet gyógytornászni? Mert nem is tudom, hogy hova menjek... neten nézegettem, google, telefon és mondták, hogy ez magánrendelő. Nem tudom, hogy hol lehet az SZTK itt... ott érdemes körbenézni? :)
Nálunk (XXII. ker.) teljesen ingyenes a gyógytorna beutalóval az SZTK-ban. Szerintem nem a fizetős v. ingyenes között van minőségi különbség, hanem jó + lelkiismeretes gyógytornász és gyengébb között.
Én éppen most fejeztem be egy 10 alkalmas gerinctornát, egy fillérembe nem került.
Most látom, hogy rossz helyre írtam az üzenetet, a leírásba. ha moderátor látja, akkor törölné onnan? Köszönöm!
------------
Sziasztok, jövő héten fogják műteni a térdemet szalaggal. mivel tudom a gyógytorna fontosságát, ezért mindneképp szeretnék egy jó terapeutát, valahol a környéken (XIII. kerület). Elvileg a gyógytorna TB-s, térítésmentes, de eddig bármelyik intézményt felhívtam azok mind fizetősek voltak. Persze, ha a fizetős szolgáltatás annyival jobb az ingyenesnél, akkor bevállalom, mert a legfontosabb nekem a gyors és tökéletes gyógyulás, de nem szivesen fizetnék valamiért, amiért elvileg folyamatosan fizetek tb formájában. Bárkinek van tapasztalata, vagy tud segíteni infóval, köszönettel veszem. üdv, Cs.