Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.10 0 0 522
Jajj de cuki! Most megyek sziasztok jó éjt!
Előzmény: cicómicó (521)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.10 0 0 521
Tetszik tudni én egy nagyon félős cica vagyok.Ha idegen jön elbujok.Van még két másik buvóhelyem is.
Előzmény: Pici gazdi (519)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.10 0 0 519

Sziasztok!

;)

 

 

Előzmény: cicómicó (490)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.10 0 0 518
Sziasztok.Szép estét mindenkinek.Eddig taskaritottam a romokat amiket a cicók csináltak.
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.10 0 0 516
Sziasztok! :)
Előzmény: cicómicó (513)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.09 0 0 513
Na most itt vagyok Pici gazdi.Éldegélünk csendesen a cicókkal.Csak a szokásos felfordulást csinálták.
Előzmény: Pici gazdi (512)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.09 0 0 512

Sziasztok!

Lehet te jöttél későn! :) Mizujs?

Előzmény: cicómicó (510)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.08 0 0 510
Korán mentél ma pihenni Pici gazdi.Avagy én jöttem későn?
Előzmény: Pici gazdi (508)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.08 0 0 509
Korunk hegedümüvésze.
Előzmény: Törölt nick (507)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.08 0 0 508
Jó éjt!
cicómicó Creative Commons License 2008.01.08 0 0 506
Naná,hogy védett,hiszen a kihalás fenyegeti.A CCF honlapját szoktam olvasgatni.A legkedvesebb nagymacskám a gepárd.Mindet imádom,de a gepárd áll a szivemhez a legközelebb. 
Előzmény: Törölt nick (503)
Törölt nick Creative Commons License 2008.01.07 0 0 504
Sziasztok!

Egy vörös, kandúr kiscicát szeretnék ajándékozni a menyasszonyomnak, lehetőleg Nyíregyháza körzetéből.

Ha valaki tud jelezze. email: nixi3@freemail.hu

A segítséget előre is köszönöm.
cicómicó Creative Commons License 2008.01.07 0 0 501
Én a hatodikon is el tudnék babusgatni egyet,azán levinném sétálni.Konmolyan bőgtem a meghatottságtól Nyiregyházán amikor megláttam őket élőben.Szép álmokat nektek.
Előzmény: Törölt nick (499)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 498

Hihi! :)

Jó éjt! :)

 

 

Előzmény: cicómicó (497)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.07 0 0 497
Pici cicaaa....
Előzmény: Törölt nick (492)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.07 0 0 496
Ő is cica,naggyon szép cica és a szivem csücske.
Előzmény: Törölt nick (492)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 495
Jajjjj hát ezek nagyon cukkeránsok!!! :) Zabálni valóak!!! :D
Előzmény: Törölt nick (494)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 493

Szép estét!

Nagyon jók a képek! :) Igen ezek is cicák, csak picivel nagyobbak! :) :D

Előzmény: Törölt nick (492)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.07 0 0 490
Kukucskálni mi is tudunk a mikró mögül.Sziasztok.Szép estét.
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.07 0 0 487

Szép délutánt/estét!

Köszi a képet, nagyon aranyos! :)

Előzmény: Törölt nick (486)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.06 0 0 485

Szép estét!

Jók a képek nagyon, köszi! :)

 

Sajnos én nem tudom befogadni, de azért sok sikert kívánok!

 

Off.: Holnaptól suli, szóval lehet kevesebbet tudok jönni!

Mindenkinek jó egészséget, cicóknak sok sok simi! :)

 

Jó éjt, üdv. Pici gazdi

Előzmény: jane88 (482)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 483
Ahogy látpm ők most épp a pihenőidőben vannak.
Előzmény: Törölt nick (481)
jane88 Creative Commons License 2008.01.06 0 0 482
Hello Mindenkinek!

A segítségeteket szeretném kérni!Egy 1,5 éves szürke lány cica keresi új,szerető gazdiját,mivel kiderült,hogy jelenegi családjában sajnos többen is allergiásak a macskaszőrre.Nagyon kedves,szelíd,lakásban tartják.
Kérlek adjátok tovább minél több embernek.Előre is nagyon köszönöm!
Ha bárkit érdekel,akkor erre az emial címre írjon: sillmaron@gmail.com
cicómicó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 479
Azért ,hogy mindezt birják is szuflával néha kemény sportolásba kezdenek.
Előzmény: Törölt nick (477)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 478
A másnap ismét a pihenésé.
Előzmény: Törölt nick (477)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.06 0 0 476

Ugye?! :) :D

 

Böbö hát igen néha ők is kikapcsolódnak...:) :D

Előzmény: cicómicó (473)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 475
Buli után meg kinyulnak.
Előzmény: Törölt nick (474)
cicómicó Creative Commons License 2008.01.06 0 0 473
Elolvastam.Érdekes.Márminthogy tényleg el tudtam olvasni.
Előzmény: Pici gazdi (471)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.06 0 0 472

Jajj de cukik :)))

 

 

Előzmény: Törölt nick (468)
Pici gazdi Creative Commons License 2008.01.06 0 0 471

Tudom nem macskás de egy kis off:

 

 
NE NÉZD A SZÖVEGET CSAK OLVASSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!

Egy anlgaii etegyem ktuasátai szenirt nem szimat melyin serenrodbn vnanak a bteűk egy szbóan, az etegyeln ftonos dloog, hogy az eslő és az ultosó bteűk a hölyeükn Ineegyek. A tböbi bteű Iheet tljees össze-vabisszásagn, mgiés porbléma nlkéül oalvsahtó a szveög. Eennk oka, hogy nem ovalusnk el mniedn eyegs bteűt, cask a szót eszgébéen.

 

:D végülis igaz :D

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!