Keresés

Részletes keresés

Megfontolom Creative Commons License 2007.01.25 0 0 7
Sírnál még egy kicsit?
Törölt nick Creative Commons License 2007.01.25 0 0 6

Izé, nem lehetnék nálatok kutya?

Szívesen laknék 60 nm-es kutyaólban, remélem ott se spóroltatok a négyzetméterekkel.

Ugatni jól tudok, há nem? De.

Előzmény: wilsagi (5)
wilsagi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 5

Igen.

 

Bocs: újra számoltam: talán nem 360, de így is 300 000

Előzmény: akrisz1 (4)
akrisz1 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 4
és ez gondolom éves "díj"
Előzmény: wilsagi (3)
wilsagi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 3
900 HUF/mm
Előzmény: akrisz1 (1)
wilsagi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 2
Négyzetméter, de beleszámolták a pincét is.
Előzmény: akrisz1 (1)
akrisz1 Creative Commons License 2007.01.24 0 0 1

ez tényleg nagyon brutál

mi alapján állapitották ezt meg ( négyzetméter, érték ) ?

ebből lehet tudni, hogy jövőre mire számithat a nép

tongue Creative Commons License 2007.01.24 0 0 0
H0pp egy nullás!
Előzmény: wilsagi (-)
wilsagi Creative Commons License 2007.01.24 0 0 topiknyitó
Van még valaki - esetleg Ürömről - aki elképesztően magas ingatlanadó kivetéséről kapott értesítést ? Mi a véleményetek ?? Nekem 360 000 forintot kell - jelen állás szerint  - befizetnem újonnan épült házamra. 5 éve építem és még most sincs kész. Nem vagyok milliomos, részben családi segítséggel épül, szinte minden munkát mi magunk csinálunk/csináltunk. Most pedig a tisztelt önkormányzat azt gondolja, hogy mi krőzusok vagyunk és brutális adót vet ki ránk. Jár hasonló cipőben valaki ???  Lehet ez ellen tenni valamit ??

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!