Keresés

Részletes keresés

Nóci94 Creative Commons License 2006.09.29 0 0 8
Zénó féperzsa, de a kép készülte óta sokkal nagyobb és kövérebb, tiszta Garfield!:)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.10 0 0 7
Köszi! :)
Előzmény: szuszmok (6)
szuszmok Creative Commons License 2006.04.09 0 0 6

Szia,

Van egy másik, régebbi perzsás topik, szerintem ott "gyülekeznek" a perzsa macsekok kiszolgáló személyzetei:)) Javaslom, kukkants át oda!:-)

Előzmény: Gunner_19 (5)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.08 0 0 5
Szomorú vagyok,hogy szinte én vagyok az egyetlen akinek perzsa macskája van...Mi van veletek?Nem akartok büszkélkedni a győnyörü szép perzsamacskátokkal?Nem értem...
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.05 0 0 4
Sziasztok.


NA MI VAN?SENKINEK NINCS PERZSA MACSKÁJA??????
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 3
Édes nagyon.Szerintem félperzsa.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2006.04.04 0 0 2
nekünk van, de csak félperzsa.nem tudjuk biztosan mert mi befogadtuk.és most szült:))))
Előzmény: Gunner_19 (1)
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 1
Köszi szépen!

Egyébként a perzsa cica kandúr. Fejér illetve Veszprém megyeiek jelentkezését pároztatás céljából szívesen fogadjuk :-))). Már nagyon kivan szegény Rocky.
Előzmény: bindera (0)
bindera Creative Commons License 2006.04.04 0 0 0
arany0s
Gunner_19 Creative Commons License 2006.04.04 0 0 topiknyitó
A MI CICÁINK:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!