Keresés

Részletes keresés

tango58 Creative Commons License 2013.07.14 0 0 191

Még nemtudom,hány darab kellene és milyen? Eladó Birminghami pergök 1000-3000/db. Tel.06702694844.

Előzmény: T.Márió (190)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.13 0 0 190

Üdv augusztusba vagy szeptenberbe megyünk monora neked akkor jó?

Előzmény: tango58 (189)
tango58 Creative Commons License 2013.07.12 0 0 189

Üdv T.Márió  Monora talán őszel megyek . Helybe kell jönnöd ha érdekelnek! Van sok almond, sárga és vörös és még pár fekete. 1000ft./db.

Előzmény: T.Márió (188)
T.Márió Creative Commons License 2013.07.11 0 0 188

Üdv monora hozol?

 

Előzmény: tango58 (187)
tango58 Creative Commons License 2013.07.06 0 0 187

Birminghami pergö fiatalok eladók. 1000ft/db. Veszprém.  06702694844.

GAX-971 Creative Commons License 2013.07.03 0 0 186

ELADÓ GALAMBOK !


Szikszón (B-A-Z) magasszálló dancingi keringő galambok, fiatal költőpárok eladóak.

Érdeklődni: 06/46-395-377  este 20 óra után mindennap !!

Péter1986 Creative Commons License 2013.06.27 0 0 185

Eladó 3-4 pár Strasszer galamb több színben szép egészséges folyamatosan költő párok!Fiatalokat már eladtam csak a bejáratott költő párok vannak meg!Ára párban 4000 ha viszi mind a 3 párt akkor 3000 páronként!! Esetleg elcserhető Récékre vagy kecskére!!!

Belgaóriás Creative Commons License 2013.05.30 0 0 184

 

Eladó galambok 06 70 3100205

Előzmény: Belgaóriás (180)
kikifeny Creative Commons License 2013.04.13 0 0 183

Sziasztok! Eladó 1pár lahora és egy pár magyar diszposta (tollaslábú). Cserébe érdekel papagáj,pinty,fácán,tyuk. más ajánlatokat is meghallagtok. 06-20-9327004 Fejér megye Polgárdi

cromme79 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 182

Magyar Postagalamb Spotszövetség honlapján van gyürü kereső.

Beütöd és megmondja a gazdit.

Előzmény: madar86 (121)
cromme79 Creative Commons License 2013.04.13 0 0 181

Szia!

Évekig együtt galambásztam a tulajdonosával,kiváló ember volt.

Gondolom Farkas Laci hagyta a reptéren.

Elmennék érte ha adsz egy telefonszámot.

üdv.:Halász Róbert

Előzmény: GARAZSMENET (140)
Belgaóriás Creative Commons License 2013.04.06 0 0 180
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.02 0 0 179

Sziasztok!

 

Tenyésztőtől nagyon szép egészséges fiatal vörös strasszer galambok 2000ft/db áron eladók.

 

Békés megye.

 

Érdeklődni a 06-20-242-8304-es számon lehet egésznap.

cochinos Zoli Creative Commons License 2013.03.24 0 0 178

Üdv!

 

Állomány felszámolás miatt Birminghami Pergők Eladóak! Egyben (52db) 15000ft

 

Érd:06-20/585-37-76

 

szabozoo Creative Commons License 2013.03.24 0 0 177

Sziasztok,ha valakit esetleg érdekel:

Eladók!
Tenyészetfelszámolás!
25 db-s sárga ,vörös,(1 pár fehér) Pávagalamb tenyészet kizárólag egyben eladó!
Kiállítási minőségű import madarakkkal:Ruppert Staubl -németország, Bozidar Spoljaric- szerbia elismert tenyésztők vonalai. Rendszeresen kezelt,jelenleg már költő állomány.
Kérem csak komoly érdeklődő keressen. Köszönöm.

ár:privátban.

Szabó Zoltán
Sok fotó a honlapom
2 db fehér parókás tojó 2012-s szintén eladó


Illetve ezüst Itáliai tojások keltetésre folyamatosan eladók, 200 ft/db áron szabadban tartott állományomtól, bárhová postázok utánvéttel ezidáig törésmentes ! csomagolásban!

ápr.14.n.Monoron is átvehetők.
fotók:www.szabozoo.5mp.eu
Keresen bizalommal!
Szabó Zoltán   t:36703207497

fehérposta Creative Commons License 2013.01.22 0 0 176

bocs, nem pulykások, galambászok 

fehérposta Creative Commons License 2013.01.22 0 0 175

Sziasztok!
Arra gondoltam, hogy valahogyan felmérném Magyarország hobbimadarász rétegét. Az érdekelne, hogy egyes madarakat hányan és hol (megye) tenyésztenek, melyek a legnépszerűbb fajták, ki honnan és milyen gyakran szerez vérfrissítést, mennyit költ évente madarakra, termeszti vagy veszi-e a takarmányt, mennyi madarász ismerőse van, jár-e kiállításra, versenyre, börzére,stb.
Ha csinálnék merő önszorgalomból egy online kérdőívet, akkor kitöltenétek?  Utána persze közzétenném vagy e-mailben küldeném el az eredményeket azoknak, akiket érdekel. 
Mit szólnak a pulykások?

ui: Nekem van fehér galambom, de Szabolcs megyében :(

Pankka Creative Commons License 2013.01.16 0 0 174

Kedves Galambászok,

 

vasárnap víz-szentelés lesz a Dunán, az orthodox egyház végzi a szertartást. Szeretnének egy fehér galambot a szertartás végén elengedni a Szentlélek jelképeként. Én egy gyenge pillanatomban elvállaltam, hogy szerzek egy galambot. El is mentem egy galamb-kiállításra a hétvégén, de ott nem voltak fehér postagalambok.

Valaki tudna segíteni? 20-án délután lesz a szertartás a Dunán (Pesten). A szállítást megoldanám odafelé, vissza már remélhetőleg saját lábán (szárnyán) menne a madárka....:))

Pankka

Tulipa22 Creative Commons License 2013.01.15 0 0 173

Üdvözlök Mindenkit!

 

Az alábbi linken egy ragadozómadár kártételi felmérés található, mely kitölthető online is. Kérek mindenkit, hogy ezen keresztül ossza meg tapasztalatait, és köszösen róbáljunk meg megoldásokat keresni a problémára. Köszönöm!

 

http://www.mgksz.hu/ragadozomadarak-kartetelenek-felmerese.html

 

Tulipa22 Creative Commons License 2013.01.15 0 0 172

Üdvözlök Mindenkit!

 

Az alábbi linken egy ragadozómadár kártételi felmérés található, mely kitölthető online is. Kérek mindenkit, hogy ezen keresztül ossza meg tapasztalatait, és köszösen róbáljunk meg megoldásokat keresni a problémára. A segítségek előre is Köszönöm!

 

http://www.mgksz.hu/ragadozomadarak-kartetelenek-felmerese.html

 

Tóthné Vadnai Kinga Creative Commons License 2013.01.15 0 0 171

Eladó bosua galambok és galambóra Galgamácsán. Ár megegyezés szerint! Hívjon a mobilomon 0630-2862877

http://www.expressz.hu/benzing-atistop-ora-44383656/

 

Belgaóriás Creative Commons License 2013.01.12 0 0 170
Péter1986 Creative Commons License 2013.01.03 0 0 169

Sziasztok!Olyan kérdésem lenne valakihez aki tagja valamelyik galambász egyesületnek hogy azt tudom hogy ilyenkor kell belépni és a gyűrű rendelést is leadni!Abba kérnék segítséget hogy írjátok már meg légyszi hogy általában mennyi szokot lenni a tagdíj!Segítségeteket előre is köszönöm!

linfury Creative Commons License 2013.01.02 0 0 168

Sziasztok!

Budapesten a XXII. kerületben a Rózsakerti lakótelepen a pékhez kb. 3 hete "bevette" magát egy hófehér pávagalamb (legalábbis arra hasonlít a leginkább). Nem hiányzik valakinek? Esetleg nem ismertek valakt, akitől meglépett egy? Sajnos eddig még nem sikerült lefényképezni, de ha sikerül, felteszem a képét is ...

kikifeny Creative Commons License 2012.12.22 0 0 167

Ja vagy esetleg még parókás hímek is érdekelnének.

kikifeny Creative Commons License 2012.12.22 0 0 166

Sziasztok eladók színes röpposták,székesfehérvári bukók,1pár birminghami pergő+ ingyen egy idei fiájuk, 2morva strasszer tojó, egy tollaslábú postahím.Cserébe érdekelnek díszgerlék,díszrécék,díszfácánok,futókacsa tojók, de más ajánlatot is meghallgatok. Kérésre képeket küldök. folti001@freemail.hu 06-209327004

borsi momo Creative Commons License 2012.12.22 0 0 165

Sziasztok! Szép napot!

Nagyon sürgős segítségre van szükségünk!

Csömörön lakunk, nekirepült az ablaknak egy balkáni gerle, mert üldözte a karvaly. A férjem fél napi pihentetés után megpróbálta elengedni, de valami navigációs, vagy egyéb baja van és a kerítés mellől vissza kellett hoznia.
Most hajnalban, mikor a férjem megfogja, hogy kicserélem a papírt alatta (eszik, látszólag egészséges a széklete   ) kihullott a farktollainak nagy része.

Kérlek SOS segítsetek, mert így meghal...a párja kint várja a barackfán és bámul befelé :(((((

Köszi szépen előre is.

 

öregtarka. Creative Commons License 2012.12.10 0 0 164

Üdvözöllek! Télen csak egyszer itasd a galambokat evés után,úgy 10 percig,majd öntsd ki a vizet.

Előzmény: deakpista (161)
bow96 Creative Commons License 2012.12.08 0 0 163

Sziasztok!

Van egy pár eladó magyar díszposta párom és egy eladó hímem

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.05 0 0 162
Előzmény: deakpista (161)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!