Részletes keresés
á, nem fontos...
Hogy mik vannak?
Dábrácánbe bekötötték a netet???:o)))
1. Tartalékos őrmester, ha kérhetem, és ha egyáltalán, mert már az sem vagyok, amióta eltörölték a sorállományt.
2. Ez topic azonban nem rólam szól, hanem a debreceni álfradistáról, úgyhogy a továbbiakban kérem ezt figyelembe venni!!!
Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe
Szimat!
Gratula!
Egyrészt a bajnoki címhez. Mert tényleg megérdemeltétek az idén.
Másrészt ahhoz, amit hozzátettetek ehhez a csodálatos estéhez. :-)))
Zoli így is Isten.
A 15 év előny meg kicsit kevesebb.
Ha nincs a szipu, akkor Gerrard a meleg vizet nem vihetné utána...
Index Fórumok
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!