Keresés

Részletes keresés

Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 222

á, nem fontos...

Előzmény: DINO (221)
DINO Creative Commons License 2007.01.09 0 0 221
Mi a gond?
Előzmény: Matt (220)
Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 220
lehet, nem benned van a hiba...
Előzmény: DINO (219)
DINO Creative Commons License 2007.01.09 0 0 219
Merthogy?
Előzmény: Matt (218)
Matt Creative Commons License 2007.01.09 0 0 218
nem vagy vicces...
Előzmény: DINO (217)
DINO Creative Commons License 2007.01.09 0 0 217
Lápföldön? Azt hittem csak majomszag. :-)
Előzmény: T0mika (216)
T0mika Creative Commons License 2007.01.09 0 0 216
malacszag is van :D
Előzmény: IVÓ (215)
IVÓ Creative Commons License 2007.01.09 0 0 215

Hogy mik vannak?

 

Dábrácánbe bekötötték  a netet???:o)))

Előzmény: T0mika (214)
T0mika Creative Commons License 2007.01.09 0 0 214
rolad irtam lakista
Előzmény: DINO (213)
DINO Creative Commons License 2007.01.07 0 0 213
Akkor mit keresel itt, HOmika? .-)
Előzmény: T0mika (212)
T0mika Creative Commons License 2007.01.07 0 0 212
rolad van szol Langyel, ez a TE topicod :o))))
Előzmény: DINO (211)
DINO Creative Commons License 2007.01.06 0 0 211
Matt lakista?
Aszittem ő lilában szokta nyomni. :-)
Előzmény: T0mika (210)
T0mika Creative Commons License 2007.01.06 0 0 210
lakista
Előzmény: Matt (208)
Greenie Creative Commons License 2007.01.05 0 0 209
na hova?
Matt Creative Commons License 2007.01.04 0 0 208
DINO!!!
TE SÖTÉTBEN BÚJKÁLÓ ELLENFORRADALMÁR, TE REAKCIÓS, TE ANARCHISTA, RESZKESS!!!
R.P.P. Creative Commons License 2006.09.27 0 0 207
Sokáig éljen minden lokista Dinnye :)
IVÓ Creative Commons License 2006.06.09 0 0 206
Nyissál. Ki az?
Előzmény: DINO (205)
DINO Creative Commons License 2006.06.09 0 0 205
Akkor nyissak egy topikot egy kőbányai titkosrendőrről is? ;)
Előzmény: IVÓ (204)
IVÓ Creative Commons License 2006.06.09 0 0 204

1. Tartalékos őrmester, ha kérhetem, és ha egyáltalán, mert már az sem vagyok, amióta eltörölték a sorállományt.

 

2. Ez topic azonban nem rólam szól, hanem a debreceni álfradistáról, úgyhogy a továbbiakban kérem ezt figyelembe venni!!!

Előzmény: DINO (202)
DINO Creative Commons License 2006.06.04 0 0 203
Főleg SPORT! :-)
Előzmény: Matt (201)
DINO Creative Commons License 2006.06.04 0 0 202

Ivó őrmester szolgálatban. Mehehe

Szimat!

Előzmény: IVÓ (197)
Matt Creative Commons License 2006.06.04 0 0 201
T0mika Creative Commons License 2006.06.04 0 0 200
:DD
Előzmény: IVÓ (199)
IVÓ Creative Commons License 2006.06.04 0 0 199
nem volt nehéz. sertészagú lett a telefonom...
Előzmény: Törölt nick (198)
IVÓ Creative Commons License 2006.06.04 0 0 197
Tegnap este hét körül küldött egy sms-t. Lenyomoztam a szolgáltatónál, akik annyit tudtak mondani, hogy egy debreceni átjászón került fel az üzenet a mobil céghez, ami (hogy-hogy nem?!) közel van valami Oláh Gábor utcához...
DINO Creative Commons License 2006.06.04 0 0 196
Rajtad milyen színű mez volt tegnap, barátom? :-)))
Előzmény: Matt (194)
Matt Creative Commons License 2006.06.04 0 0 194
DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2006.06.04 00:33:25 (70135)

Gratula!

 

Egyrészt a bajnoki címhez. Mert tényleg megérdemeltétek az idén.

Másrészt ahhoz, amit hozzátettetek ehhez a csodálatos estéhez. :-)))

Matt Creative Commons License 2006.04.12 0 0 193
elrettentő példa. :-)))))))))
Előzmény: DINO (192)
DINO Creative Commons License 2006.04.12 0 0 192
Klasszikus lettem jol?
Előzmény: Matt (191)
Matt Creative Commons License 2006.04.12 0 0 191
DINO válasz | megnéz | könyvjelző 2006.04.12 00:27:40 (3584)

Zoli így is Isten.

A 15 év előny meg kicsit kevesebb.

Ha nincs a szipu, akkor Gerrard a meleg vizet nem vihetné utána...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!