Keresés

Részletes keresés

betonos Creative Commons License 2005.05.06 0 0 137

Ismét én! Sziasztok!

 

A következő betonárakat tudom biztosítani. Budapest és környékén.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

 

 

duncanx Creative Commons License 2005.04.26 0 0 136

szervusztok !

 

mennyi kedves ismerős :)))

Axióma Creative Commons License 2005.04.25 0 0 135
Kicsit megszivattak / megszivattam magam cserépügyben, úgyhogy hátha itt tud valaki jót ajánlani. A terv: Creaton Profil, az árajánlat szerint 14 raklap (266 nm), + kiegészítők (azokra is tudok darabszámot). Igazán csak júniusra kell, de hátha még most az előző akcióból kimarad valahol... (végső helyszín Pomáz).
PONT RS Creative Commons License 2005.04.22 0 0 134

Szervusz Medve!

Elnézést a csöndért, de futom a köröket, honnan lehetne téglát küldeni (Abony, Solymár)legolcsóbban Valkóra.

Előzmény: MedweSpali (131)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.20 0 0 133
Kösz, Betonos,
dehogynem. :o) Noname kis üzem, semmit sem lehet róla tudni (már amiket írtál), fél ár - itt már val'szeg nem csak a név(telenség) miatt van ekkora különbség.
Előzmény: betonos (132)
betonos Creative Commons License 2005.04.20 0 0 132

Kedves MZperYpsz!

 

Az előregyártáshoz nem sokat konyítok. Ha nem tudjuk a beton minőségét, a technológiát, (pl. rázóasztal, vagy un. tojógép) Akkor nem tudunk semmit. Vagy pl. ha jó is a minőség, meg a tecnológia, akkor sem tudjuk, hogy a betonelem mennyire lelkiismeretesen volt utókezelve. Lehet az akármilyen jó beton, ha nem utókezelik (locsolják) rendesen.

Így nem tudok semmi tanácsot adni.

Üdv: Gábor

 

 

 

Előzmény: MZ/Y (130)
MedweSpali Creative Commons License 2005.04.19 0 0 131

Szerbusztok Gyerekek! A mai napi mese RS bácsitól reméljük a betonacélról, tégláról, pth födémről szól. (reméljük!) Tehát: B60.50 6 mm, tekercsben, 0,2 t.,  B60.50 12 mm szálban, 0,25 t., hegesztett acélháló 6*2,4 m 150*150-es elosztás 6*6 mm 0,42 t., B38.24 8 mm betonacél. Ez az utolsó valszleg nem az alapba. Bár lehet, hogy a háló sem. No mindegy, többet nem próbálok okos lenni.

Aztán: pth kerámia burkolatú vasbeton gerenda 7 db 2,75 m-es, 23 db 5,5 m-es

Továbbá: pth elemmagas kerámiaburkolatú nyílásáthidaló: 15 db 1 m-es, 30 db 1,25 m-es, 3 db 1,75 m-es, 3 db 2 m-es,

66 m2 pth béléstest 25*52*17 (vajh hány db 66? 441? vagy mínusz gerenda?)

58,4=59 méter pth nf hőszigetelt koszorútégla 11,5*33*20

kéményhez kisméretű nagyszilárdságú tömör tégla 25*12*6.5 Hf10-mc 2,43 m3, miért köb és miért nem négyzet???

És JÖN: 145 m2 pth 38 nf!!! azaz 2320 db? És a feles elemeket hogy kell kiszámolni?

Zsalukő: 40*50*23 Zs40 14 m2, nekem ide Leier van írva, az jó?

Pillértégla 25*12*6,5 I.oszt. Hf30 0.45 m3

Válaszfaltégla: 40*20*10 I.oszt. Hf10-mc 63 m2

Mára ennyi. Nemsokára JÖN, JÖN, JÖN: Tető!Nyílászáró!Meg a sok egyéb fityfiritty!

Lécci ne feledd, hogy Valkóról van szó!!!Szállítás, raklap, izé, bigyó.

Ja a végére:Mediterrán tetőcserép? Jó-rossz vélemény bárkitől?

 

 

MZ/Y Creative Commons License 2005.04.19 0 0 130
Te tudod, de én így nagy nyilvánosság előtt nem hirdetném a fekete részét...
Egy kérdés, bár csak áttételesen beton: a környéken az egyik kis betonüzem gyárt beton béléselemet E-gerendához. Jóval olcsóbb, mint a "gyári". Meg szabad venni?
Előzmény: betonos (129)
betonos Creative Commons License 2005.04.19 0 0 129
A következő betonárakat tudom biztosítani.

C  8-16/KK  7200,-  Ft.

C10-16/KK  7700,-  Ft.

C12-16/KK  8200,-  Ft

C16-16/KK  8700,-  Ft

C20-16/KK  9300,-  Ft

Ezek az árak hivatalosan, számlával mennek, ISO 2001 minősítéssel, ezért az áfa még rámegy. Bármelyik bank elfogadja.

Az árakban a szállítás nincs benne, mert az nagyban függ a távolságtól. A szállítást és a betonszivattyút tudom számla nélkül is intézni. A 23m-es Pumix 9800,- Ft/h. Min 3h. fizetendő, ebből 2h. munka, 1h. ki-beállás.

Számla nélkül is mehet a beton, de nem ezekből az üzemekből. Ez a szállítási távolságtól függően, egyedi árakkal mehet. Így a beton ára a következő:

C12-24/KK 8000,- Ft

C16-24/KK 8900,- Ft

C20-06/KK 9900,- Ft

 

 

Tel: 06 70 505 5700   e-mail: beton@citromail.hu   Web: www.beton.on.hu

Heaven Creative Commons License 2005.04.14 0 0 128

Épületfára ki milyen árat tud?

 

Én, a legolcsóbbat amit találtam: 39000/m3 szlovák lucfenyő

betonos Creative Commons License 2005.04.13 0 0 127

Kedves Építkezők!

Ha tudok a betonban segíteni, esetleg tanácsot adni, keressetek bátran. Egy nagy multi betongyár diszpécsere voltam évekig. Most fősulira járok. Ez nem tetszett a cégnek, ezért eljöttem. Rengeteg kapcsolattal rendelkezem, ezért egész jó árajánlatokat tudok szerezni. Budapest és vonzáskörzetében tudok segíteni. Keressetek bátran!

http://www.beton.on.hu      telefon és egyéb infók a weblapon

 

Üdv mindenkinek: Gábor

PONT RS Creative Commons License 2005.04.13 0 0 126

Tisztelt Fidel!

Teljes mértékben igazad van. De. Mi a véleményed arról, hogy a gyártó kiad egy árlistát, az első héten 26 % a rabbatom, a következőn 31 % mert akció, a harmadikon..... Szerintem a kereskedelemben ami ma megy az undorító. A szakmai kamaráknak ill. a természetszerű tisztességes üzleti viselkedésnek kellene működnie.

Még pár évtized sztem.

Amugy meg YTONG-ék bekaphatják. Egy éve nyitott szemben a telepünkel egy másik építőanyag kereskedés. Erre az első üzletkötő az ytongos volt aki szerződött velük. U. azt áruljuk szemben egymással, a vevők meg járkálnak ide-oda :-( .

 

Előzmény: Fidel (124)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.13 0 0 125
Vajon milyen következménye lehet? Nem ad PontRS cégének Ytong-ot? Mikor a gyár érdeke, hogy minél többet adjon el? Szerintem ez csak szöveg volt.
És persze tévedhetek. :o)
Előzmény: Fidel (124)
Fidel Creative Commons License 2005.04.13 0 0 124

PONT RS!

 

Amikor Ytong után futkároztam, azt hallottam, hogy 10% diszkontig tudja tolerálni a gyár a kereskedők viselkedését, s efelett etikátlannak tartja, aminek következményei is lehetnek. Te nem tartasz ettől?

Előzmény: PONT RS (123)
PONT RS Creative Commons License 2005.04.12 0 0 123

Szerbusz Medwe!

Írok árakat ide is, ha akarod, de emilben is küldök.

Sajna csak azzal tudunk bótolni amit közvetlenül Hozzád tudok küldeni, vagy tudok diszpót adni a gyárba és a fuvart megszervezed pl. Gödöllőn. Most akció van még cserépre 19-ig!!!!

Üdv Devon!

Az YTONG ab Halmajugra, Gyöngyös mellett lista -16%. Diszpót adnék.

Zsindely kb 1450-től, helyszínre szállítva. IKO (belga, balga :-)

Na irány a teniszpálya, mert fontosabb dolgok is vannak mint az építkezés ;-)

Különben lefelé mennek az építőanyag árak, szóval örülhettek kedves Vásárlók.

Én meg vasárnap nyitok ki direkt :-P

 

Előzmény: MedweSpali (119)
WebM Creative Commons License 2005.04.11 0 0 122

Hali, kb. 24 nm-nyi jarolap, es 43 nm-nyi csempe leverese, a felulet eldolgozasa, es uj jarolap ill. csempe felrakasa kb. mennyiben van manapsag, Bp-en? Csak a munkadij erdekel, tehat az uj burkolatot en szereznem be.. Koszi elore is.

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.04.10 0 0 121
Honnan kell elhozni ha tőled vennék Ytongot?
Előzmény: PONT RS (95)
Törölt nick Creative Commons License 2005.04.10 0 0 120

Tetőfelújításra keresek ács szakembert, pontosabban árajánlatot.

Egyet már kaptam, de azt irreálisan drágának tartom (első ránézésre csak a zsindelyen 100eFt-ot fognék ha én venném meg).

A tető kb. 200nm, jelenleg pala van rajta. Zsindelyre szeretnénk cserélni, + fólia, full aládeszkázás+bádogozás stb. a szokásos.

Szentendre a tett helyszíne.

MedweSpali Creative Commons License 2005.04.10 0 0 119

Sziasztok! Új ember vagyok itt, de igen sokat fogtok még hallani rólam... Valkón akarunk egy kis tip-top házacskát felépíteni occo-occo, ahogy a kínaiak mondják. Hetek óta csak számolok,meg számolok, meg izzadok a számolás végén, meg kerülget a szívizomgörcs... És néha felteszem a kérdést: valóban érdemes? Szóval RS hogyan akarod?Szgéphez és nethez nagyon béna vagyok. Van egy tervem+egy tételes árajánlat kérőm. Ebből én már kiszámoltam ezt-azt mennyiségileg, remélem jól. Ezeket írjam meg? Küldjek külön emilt? (Akkor a többiek nem látják fantasztikus akciós áraidat=rosszabbul fog menni a bót.)

 

MZ/Y Creative Commons License 2005.04.08 0 0 118
Nem rokonom a ter. képviselő, csak beajánlottak. :o)
Egyébként rosszul írtam, mert a 1.5-edik legjobb ajánlat a Tiéd. 2 ft-tal rosszabbat ajánlott most, de ha sikerül még egy embert találni, hogy meglegyen az 500 m2, akkor már előz 6 ft-tal.
A tetőnk ~260 m2.
Előzmény: PONT RS (117)
PONT RS Creative Commons License 2005.04.08 0 0 117

Háááát úgy nem kunszt, ha a ter. kép. az unokaöcséd :-)

Kiegészítők lista - 5%.

Hány m2 a tető?

A mi képviselőnk is szokott néha -20% adni. Hova jut ez a világ........

Tiszta Latin-Amerika!!! :-P

Előzmény: MZ/Y (114)
MWM440 Creative Commons License 2005.04.07 0 0 116
kivitelezők::-)
Pest megyei ,ép.engedélyes tetőtérbeépítésre lenne jelentkező?
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.06 0 0 115
A 2. legjobb ajánlatod. :o)
Előzmény: MZ/Y (114)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.06 0 0 114
A 2. legjobb az ajánlatod! :o) (Csak a Bramac képviselő előz meg.) Szóval még nem vesztettél. :o)
Az egyéb cserepek (kupás, szellőző...) és a fém/műanyag kiegészítőkre milyen kedvezmény van - ha van?
Előzmény: PONT RS (113)
PONT RS Creative Commons License 2005.04.06 0 0 113

Sziasztok építkezők :-)

MZ kartács! Akciós árlista - 6% alapcserépre! 187 pénz!

Előzmény: MZ/Y (98)
oktaclio Creative Commons License 2005.04.06 0 0 112
Ja, a ház Maglódon van...
;-)
Előzmény: oktaclio (111)
oktaclio Creative Commons License 2005.04.06 0 0 111
Valaki tudna ajánlani nekem ácsot, aki jól és olcsón és gyorsan is dolgozik, már ha ilyen létezik a valóságban is. :-)))
Egy kisebb háznak kellene a tetejét megcsinálni, a ház kb. 15m hosszú, 10m-en van rendes tető, a maradék 5m lapostetős (hullámlemezzel fedve), na oda kellene rendes sátortetőt rakni. Bontott cserépre gondoltam, hogy azzal fedni, mert a nagy ház mögött van úgyis. Egyáltalán mi pénz lehet egy ilyen munka?
Köszi a segítséget.
205T16 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 110
Hát ez siralmasra sikeredett.....
Előzmény: 205T16 (109)
205T16 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 109

Ha harmadszorra sem sikerül, akkor valaki árulja el, hogy kell képet beszúrni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (106)
205T16 Creative Commons License 2005.04.05 0 0 108

Na mégegyszer:

 

Előzmény: Törölt nick (106)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!