A felszerelő cég szerintem nem ért semmihez,csak a pénzt szedik le az emberről.Amikor átszereltettem a kijövő szakember a lakásriasztónkat kezdte bütykölni,úgy kellett rászólni,hogy nem azt kell átszerelni.
A szolgáltató - tigáz - szerintetek nem tudna segíteni?
Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.
Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.