Keresés

Részletes keresés

Honey74 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 4

Pontosan ilyen.

Most lehet,hogy hülyeséget fogok kérdezni,de lehetne vhogy ellenőrizni a riasztón kívül,hogy szivárog a CO?Vmi műszer,népi praktika?

 

H.

Előzmény: TAMASCS (2)
krisztina0726 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 3

Elarulnatok, hogy hol talalok ilyen ketyeret mert eddig sehol nem leltem.

Elore is koszi.

Krisztina

TAMASCS Creative Commons License 2004.09.20 0 0 2

Gondolom akkor ilyen:

 

 

Én saját magamnak szereltem fel közvetlen a kazán mellé 220 cm magasan.

 

A szolgáltató elvileg csak az óráig felelős, inkább azokat érdemes macerálni, akik a kazánt szerelték fel. Vagy visszavinni a készüléket.

 

Tamascs

Előzmény: Honey74 (1)
Honey74 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 1

Emlékeim szerint monox.

A felszerelő cég szerintem nem ért semmihez,csak a pénzt szedik le az emberről.Amikor átszereltettem a kijövő szakember a lakásriasztónkat kezdte bütykölni,úgy kellett rászólni,hogy nem azt kell átszerelni.

A szolgáltató - tigáz - szerintetek nem tudna segíteni?

 

H.

Előzmény: TAMASCS (0)
TAMASCS Creative Commons License 2004.09.20 0 0 0

Milyen riasztód van? Nekem a Monox is beriaszt néha, kb. 3 havonta. Ilyenkor nullázok egyet rajta és megint működik egy darabig. Szerencsére ilyenkor nem visít, csak az összes LED (Normál/Gáz/CO) világít.

Ha a gázszerelők szerint nincs szivárgás, legjobb lenne visszavinni a riasztót és becseréltetni.

 

Tamascs

Előzmény: Honey74 (-)
Honey74 Creative Commons License 2004.09.20 0 0 topiknyitó

Sziasztok,

 

Tanácsokat szeretnék kérni.

Felszereltettünk CO riasztót.Persze amilyen szerencsés vagyok,rögtön beriasztott.

Hívtam a gázszerelőt,megnézte a cirkó nem "szivárog".Jöttek a riasztósok megnézték és kicsit messzebbre szerelték.

Újabb használat...megint beriasztott.

Most ott tartok,hogy már nem merem felkapcsolni a cirkót.

 

Mit tudok még tenni,hogy megnyugodjak?

 

H.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!