Nagy ribanc! És amióta belőle is egy kameránakvetkőző, újságbanpózoló liba lett, ezt már mindenki tudhatja róla. Egyszer láttam az Árkádban. Cigit vett egy trafikban, aztán végigkrákogta a metróutat. Nagyon szívderítő volt.
Szeretném megkérdezni, hogy egy esetleges holland góltotóban részt vennél-e mint tippelő, avagy sem! Fontos lenne tudnom, köszönöm! Válaszolj ide:Holland bajnokság góltotó