Keresés

Részletes keresés

NeomatiK Creative Commons License 2006.04.07 0 0 47
Köszi.
Előzmény: Axióma (45)
Axióma Creative Commons License 2006.04.07 0 0 46
Ja tevedtem, tavaly 2200 volt de a kedvezmenyes ugyanugy 1500. A szombati tenyleg 1000. Amugy en tavaly is ketszer voltam kint, a kozonsegnap szerintem nem sokkal rosszabb ha celiranyos vagy. Nehany standnal van csak olyan hogy keves az ember a sok erdeklodore, de egy-egy ertelmesebb kerdessel oket is le lehet vadaszni viszonylag gyorsan. Legalabbis en igy emlekszem...
Előzmény: Axióma (45)
Axióma Creative Commons License 2006.04.07 0 0 45
Kedvezmeny van most is: "A vidékről érkező vásár-látogatók, a Volánbusz Rt. járatain 50%-kal olcsóbban utazhatnak." (sajtoinfok kozott)
Tavaly se fizettem teljes arat, de szerintem ennyi volt. A hetvegi tutira 1000 volt.
Előzmény: NeomatiK (44)
NeomatiK Creative Commons License 2006.04.07 0 0 44

Az anyjukat, idén 2500 Ft a belépő. Tavaly nem 2000 Ft volt?

Bár szombaton 1000 Ft, de akkor valószínűleg rengetegen lesznek.

Tavaly mintha lett volna 50% kedvezmény a buszjáratokra. Most ezt nem láttam a honlapon, szerintem nincs is.

Axióma Creative Commons License 2005.10.07 0 0 43

Jobb ha nem tudtatok... legalabbis szerintem ajto/ablak szinten joval gyengebb, mint a bnv-n felvonult kinalat (es mindezert meg 800 Ft belepot is elkernek!). Akciok a szokasos 5-10, nagyon max. 15%, valami hangszigetelo *gyapotra volt 45% kiirva, de az nem erintett ugyhogy reszleteket nem tudok. Arnyekolasban is igen kicsi a valasztek, egyedul az uvegmegmunkalassal kapcsolatos dolgok voltak viszonylag ujak (nekem), de az nem erint. Ja meg kint volt a Roto vasalat ugy onmagaban...

Azt azert hozzatennem, hogy en nem neztem meg a fa jo draga bejarati/belteri ajtokat, lehet hogy ott volt olyan ceg aki nem jart construma/bnv kornyeken, de darabszamra nem voltak sokan. Ja uj volt meg a hokamera (az egyik ceg felujitando tarsashazaknak "ingyen" ajanlattal jott: megkamerazzak, vesznek uj kazant a regi/tavfutes helyett, es 10-15 evig uazt fizeted mint a nem cserelt allapotban (mert szerintuk kevesebb a fogyasztas a kulonbozet a torlesztes nekik), aztan hasznaljatok. Haaat... garanciat nem nagyon lattam a rendszerben. Volt meg kint ujsagkiado (Villak, amiotthonunk,...), OTP LTP, aztan kb. ennyi is volt, egyetlen terem. A tegnapi Metroban megjelent kep pl. lakberendezest mutat, hat az nem tudom hogy kerul oda... az also kepen latszik mellette szinte az egesz terulet.

Amugy: http://www.portalbudapest.hu (csak a google nem talalja meg mint trivi talalatot).

Előzmény: Axióma (42)
Axióma Creative Commons License 2005.10.03 0 0 42
Tud valaki pontosabb infot a Portal (ablak/ajto stb.) kiallitasrol (okt.6-9)? Meg azt se tudom hogy pontosan hol lesz (valahol a Stadionoknal ha jol remlik), meg olyan info kene nekem hogy hanytol hanyig, esetleg mennyi belepovel. Volt aki mar korabbi evekben latott ilyet? Mennyire kiallitas (extra megoldasok eloterben), mennyire vasar (kedvezmenyekkel vagy nelkule de hetkoznapibb termekek vannak-e)? Fontos lenne elore tudni hogy erdemes-e kimenni es arra varni, vagy jobb ha nem szamitok onnan sok segitsegre.
Axióma Creative Commons License 2005.09.21 0 0 41
Voltam:) Sajnos egy nap alatt nem sikerült minden engem érdeklő részt végignéznem, igaz a fele alatt egy kétévest is kellett cipelnem/irányítgatnom, meg eljöttem egy kicsivel a vége előtt. Gyakorlatilag az összes kedvezmény érvényes a kinti boltokban is, az a ritka ahol csak a vásár alatt, de általában szept. végéig vagy okt. közepéig. Én kazánokat, radiátorokat, elektromos padlófűtést kieg.-nek a fürdőbe, garázs- és bejárati ajtókat néztem leginkább. Ha kell tudok a prosikból idézni (hol mi meddig mennyivel olcsóbb...)
Előzmény: NeomatiK (40)
NeomatiK Creative Commons License 2005.09.20 0 0 40
Helló! Megy valaki most a vásárra? Szeptember 17-25-ig tart. Lesz jópár építőiparos részleg is, talán kedvezmények, akciók is lesznek, na meg információszerzési lehetőségek.
Axióma Creative Commons License 2005.06.08 0 0 39

Tele van velem a topic es most nem aktualis, de azert leirom a tortenetemet: a Construman kineztunk egy tetocserep-rendszert, kicsit kavaras volt az arajanlattal, igy vegul felig sajat hibambol lemaradtunk rola. Rogton akkor megkertem me'g egy ajanlatot, hogy mi ervenyes akkor az akcio utan - alig egy szallitasnyival volt dragabb, de mivel a korai megrendelesnel az muszaj lett volna (es a penz is allt volna benne), a kesobbinel meg csak a lerakast kellett volna fizetni, mar akkor ugy ereztem, hogy nem vesztettem semmit. A vicc az egeszben az, hogy a tegnap kapott (talan mar utolso) arajanlat 5%-kal van az eredeti Construma akcios ar alatt (es most mar meg lehet oldani csak lerakodassal is)...

 

Axióma Creative Commons License 2005.05.05 0 0 38
Voltam kint tegnap a Hungarotherm-en.
Érdekes már a belépők árkalkulációja is: aki anno rendesen fizetett a Construma-ért, az ingyen megy be, aki meghívóval volt az kapott akkor meghívót de az már csak kedvezményes (1500 helyett 1000), akinek az olcsóbb szombati jegye volt az most is fizet, és szombaton ide is csak 1000 a jegy.
Maga a kiállítás gyakorlatilag az A és D pavilonokban van, a szabadterületen alig néhány kiállító van (ezek fele a construmás Nap-lopó sarok). A D-ben kezdtük, és kezdtem sajnálni a belépőt, mert laikusok számára teljesen érdektelen dolgok vannak ott. Aztán az A-ban már kevésbé szakmai: az első fele főleg fűtés, a vége szanitertechnika, közöttük klímások elszórva, villanyosokat akik tematika szerint voltak nemigen láttam (a laikus szinten). Az egészet egy 3 éves gyerekkel 2,5 óra alatt (na jó, mondjuk csak 90%-osan) bejártam. Emlékeim szerint nem sokkal kevesebb ilyen jellegű kiállító volt a tavaly őszi BNV-n. Kiállítási kedvezmények vannak, de szokás szerint 15-éig vagy 31-éig, egy helyen volt "ha ezt a szórólapot felmutatja" jellegű. Nem röpködtek a %-ok, valószínűleg csak konkrét készülék árainak összehasonlításában jelentkezne, de nekünk még az messze van. Azért egy előnye volt: a beszélgetések során kicsit kikupálódtam a tudnivalókból.
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.27 0 0 37
Pedig már csak 1 hét van addig!
Előzmény: monyesz (36)
monyesz Creative Commons License 2005.04.11 0 0 36
Kösz, az már nekem késő.
Előzmény: NeomatiK (30)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.10 0 0 35
Arcát nem láttam, mert telefonon mondta el, de a hangja alapján tök korrekt ötletnek találta. :o)
Előzmény: Axióma (34)
Axióma Creative Commons License 2005.04.10 0 0 34
Ja arra csak azert nem reagaltam mert annyira magaert beszel a hulyesege... kivancsi vagyok milyen vastag az arcan a bor annak aki ezt elo merte adni...
Előzmény: MZ/Y (33)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.10 0 0 33
Nekem az ugrás sok (2.8 m és 4.7 m), meg az a "remek" megoldás, hogy megveszem a nagyot és kapok néhány, semmire sem használható darabot. :o)
Előzmény: Axióma (32)
Axióma Creative Commons License 2005.04.10 0 0 32
Hat nemelyik ceg nem a cm-ben szokasos mereteket hasznalja, az a szerencse hogy meg a pinceszint sincs meg, igy nem gond hogy 2-3 centivel elter a meret, majd szolunk hogy ugy rakjak az athidalot. A muanyag ablaknal nemigen volt ilyen problema (itthon gyartjak), de mar a belteri ajtoknal is, meg a bejaratik egy reszenel is (vszinu inch-bol vagy mas hulye mertekegysegbol kozelitett) meretek voltak.
Mi gondolkoztunk meg egy szemelybejaros garazskapun, de az tobb mint 3x-os lett volna ill. az alaparhoz kepest is tobb mint ketszeres (ugyanott, a tobbi papirnak meg nem ertem a vegere). De nem letkerdes, ugyis van egy tartalek athidalo tervezve ha nagyon akarunk majd kijaratot - csak azert az arkulonbseg meglepett.
Előzmény: MZ/Y (31)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.10 0 0 31
Kösz. Mi szekcionáltat keresünk, az Eurokapu volt a legolcsóbb. Aztán onnan felfele a csillagos ég.
Legjobban az tetszett, hogy egyik helyen 2760 és 4700 széles ajtók közül lehet választani. Egyik 170 e, másik 3xx e. Mondta a boltos, rákérdez, lehet-e "egyedi" (kb. 3 m) szélességű ajtót rendelni. Nagy örömmel hívott, hogy lehet, megvesszük a széleset, levágják a felesleget de "természetesen a levágott részt is megkapják". :o)
Előzmény: Axióma (28)
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.10 0 0 30
Gázkazán nem, volt majd a májusi Hungarotherm kiállításon lesz.
Előzmény: monyesz (19)
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.10 0 0 29
A kedvezményekre vonatkozó határidőt betartják? Nekem olyan érzésem van, mint amikor kerül valami pl 1000 Ft-ba, majd áthúzva föléírják, hogy 1200 Ft. Legalábbis remélem, hogy így van és kiállítástól függetlenül ezek a kedvezőbben feltüntetett árak vannak. Van erről tapasztalatotok?
Előzmény: Axióma (26)
Axióma Creative Commons License 2005.04.09 0 0 28
Legegyszerubb billeno. Eddig 70e koruli minimalis arakat tudtam, ezt eppen 70+afa alaparon mondtak volna, most 55e bruttoban. De meg korulnezek hogy mennyire emlekeztem jol... 15-eig el de elo kell szednem a papirjaimat ha pontosabb infot szeretnel (annyi remlik hogy 11. ker.)
Előzmény: MZ/Y (27)
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.09 0 0 27
A garázskapu milyen?
Előzmény: Axióma (26)
Axióma Creative Commons License 2005.04.09 0 0 26
En voltam kint (ketszer is de gyerekekkel, ugyhogy a hatasfok kevesebb mint 1x rendesen), es nem tunt fel a csoki igaz nem kerestem.
Amugy erdekelne, hogy ki mit talalt kint ami a legjobb ajanlata lett?
Nalunk eddig csak van vagy 20 cim akiktol kerek majd email-ben ablakainkra ajanlatot, valoszinuleg megvan a garazskapunk beszerzesi helye is, neztem meg cserepeket (ott is kuldenek komplett arat), de mas konkret nem. Igaz, eleve a belso burkolatok es egyebek majd raernek szerintem az oszin (bar nem tudom mikor lesz pontosan).
Ja es az en szempontombol nagyon a luxus iranyaban ment el a dolog, ugyhogy az se biztos, hogy kimegyek. A legkotbb kedvezmeny apr.28-ig tart, nehany 15-eig, elvetve olyan ami csak a kiallitas ideje alatt (bar lehet hogy ez is fugg attol ki milyen termekeket nezeget).
MZ/Y Creative Commons License 2005.04.09 0 0 25
Construmán nem voltam, az ács meg nem kínált meg. :o)
Előzmény: NeomatiK (24)
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.09 0 0 24

Ettél csokit? Én nem láttam/találtam  :-(

Előzmény: MZ/Y (16)
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.05 0 0 23

Már látom, bocs (600Ft/nap) http://www.construma.hu/2005l_kiallitas.php?sub=linfo

 

Ez tetszik: Volánbusz 50% kedvezményt ad a látogatóknak.

Előzmény: NeomatiK (22)
NeomatiK Creative Commons License 2005.04.05 0 0 22
Mennyibe kerül a parkolás a construma látogatóknak?
Haragos Creative Commons License 2005.04.02 0 0 21
Tondach kedvezmény 10-15%
Tcherno Creative Commons License 2005.03.31 0 0 20
Erdemes kimenni?
Lehet vasarolni, illetve vannak arengedmenyek?

monyesz Creative Commons License 2005.03.18 0 0 19
Ha valakinek lenne infója árengedményekről - engem gázkazán érdekelne -, ne tartsa vissza magát !
MZ/Y Creative Commons License 2005.03.16 0 0 18
Nem, nem protektoros, úgyhogy könnyebben emészthető. :o)
Előzmény: NeomatiK (17)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!