Nem tudom, segítség-e neked Kósa József ("A" medvés) neve. Én régen jártam nála, akkor 2-3 medvéje volt, de ha jól tudom, valamiféle medvemenhelybe fogott bele (már nem tudom, sikerült-e). Veresegyházán kell keresni őt, és vidéki állatkertekben is érdeklődhetsz medveügyben.
Sok sikert!
Rendes gyerek, nosza ilyet sem hallottam meg :-)
Amugy mi dolgod az europai barnamedvekkel?
Azon kivul, hogy az Ursus arctos arctos alfajhoz tartoznak tudsz roluk valamit? Pl. ha meg tudnal adni mas latin elnevezeseket (gondolok itt a Karpati barnamedvere, vagy az Abruzzi medvekre).
No addig is ha esetleg hasznat veszed, itt egy elterjedesi terkep, Europaban manapsag nagyjabol ez a helyzet, sajnos nem valami rozsas.....
chetarunner kösz a topikot.Köszöntök mindenkit.A
munkámhoz lenne szükségem európai barna medve képekre.Sajnos a netten szinte kizárólag csak grizli képek vannak s a könyvtárakban is csak a grizliről találtam könyveket,pedig elég sok időt töltöttem el bányászással.Kérem a segitségeteket.byly full
Byly full nevű egyéniség küldött nekem drótpostát, hogy nagyon szeretne pár képet barnamedvéről, nyissak már egy topikot, mer még lusta volt 30 hozzászólást összekaparni. A "Vicces történetek háziállatainkról" topikon találkoztunk össze, minthogy akkortájt én írtam oda a legtöbbet, hozzám kattintott... Én meg segítek, ha tudok :) Elképzelhető, hogy engem itt többet nem látok, innentől Byly full-é a topik, majd ő ad bővebb infót az igényekről. Szóval képek kellenek, és fontos, hogy európai legyen az a medve.