Keresés

Részletes keresés

Birdie Creative Commons License 2003.07.12 0 0 0
Nekem van már néhány 5 Mpixeles fotóm, az elég nagy? ;-)))))))))))))))))))))))

Egyébként sztem a szerénység nem csak az igazi profiknál van meg. Aki nem ért a fotózáshoz, az azért mondja. Akicsak kicsit ért, az azért, mert lája, hogy még messze van a profiktól. A profik meg azért, mert félnek a többi profitól, hogy beképzeltnek titulálják :)

Előzmény: ZsigaS (-)
ZsigaS Creative Commons License 2003.07.12 0 0 topiknyitó
Jó régen volt. Egy baráti összejövetelen abba a szerencsés helyzetbe kerültem, hogy egy asztalnál ültem 4 valódi fotómüvésszel. Talán koruk legnagyobbjai voltak. Ma már - sajnos - egy sem él. Arról szólt az eléggé heves vita, hogy melyiküknek hány igazán "NAGY" képe van. Csodálkozva konstatáltam, hogy ezek az emberek milyen szerények. Egyetlen egy sem volt amelyiknél ez a szám meghaladta volna a hatot (6).
Természetesen én mint iparos a dupla 0-nál tartok, de nem is ez a lényeg. Te mit gondolsz neked hány "NAGY" képed van?
Ha esetleg lehetne látni.
Köszönöm.
Denes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!