Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.09.20 0 0 45

Kisállat Kiállítás Győrben!

www.kisallatgyor.uw.hu

funny7777 Creative Commons License 2007.08.16 0 0 44

Sziasztok!
Egy 3éves tengerimalac ingyen eladó.
A felszerelés nagy részét tudjuk biztosítani.
Ő az,most Yoyo névre hallgat.Nagyon kedves kis malac:)

Érdeklődni:belga.szinti@citromail.hu

tojás!!! Creative Commons License 2007.07.12 0 0 43

Sziasztok!!!

 

Nyolc darab hat hetes aprócska vadászgörény keresi gazdáját!!!

Van egy nöstényem és nemrégen született 8 apróság!!! Sajnos időm nem engedi hogy kimenjek a börzére, túladni rajtuk jó áron. Így arra kényszerülök félve attól hogy rajtam maradnak hogy jelképes összegért bárki elviheti őket!! Nekem mind1 hogy egy magánember visz egyet, vagy egy kereskedő mindet!!!

Budapesten vannak!!

 

Nyugodta hívjatok: 06 20 25 25 761

ohiki Creative Commons License 2007.07.02 0 0 42

Sziasztok!

 

Monoron szó szerint minden van!  EZt pedig szorozd fel ezerrel.  NAgy élmény az biztos, főleg gyerekeknek. De ha pontosabb dolgokat szeretnétek kérdezni, a Dísztyúkok és egyéb kapirgálók topicban szinte mindenki  börze látogató. Ott érdeklődjetek, még talán árakat is tudnak mondani!!!

 

 

Szerintem szőrt, bőrt is tudnak ott adni neked Lord!  Még fácánt, vagy vadkacsát is.

p-era Creative Commons License 2007.07.02 0 0 41

Sziasztok!

 

Érdeklődni szeretnék, hogy a következő vásár Monoron augusztusban hanyadikán lesz?

Én májusban voltam és lenyűgözött az a sok állat. Alig várom már a következőt.:)

kis füli Creative Commons License 2007.03.15 0 0 40

Hali!

Köszi!!! :)

Wow! Tök jó, gratu az ürgéhez! :) Nagyon jól néz ki! :)

Mégegyszer köszi!

Előzmény: borzsarkany (39)
borzsarkany Creative Commons License 2007.03.15 0 0 39
Szeva!

ápr 1, ez ne mvicc, Húsvét miatt került 1 héttel előbbre. egyébként márc, ápr, máj aug szept, okt 2. vasárnapján van mindig.

Hódszerű izé=nutria.

A mexikói ürge, akinek 13csíkos ürge a hivatalos neve pedig nálam lakik már-)
Előzmény: kis füli (38)
kis füli Creative Commons License 2007.03.15 0 0 38

Hali!

Én most, 11-én voltam először a monori börzén! Nagyon jó! Iszonyat sok állatvan ott, párat felsorolnék: kutyák, keverékek és fajtiszták is, nyulak-sokféle, szárnyasok-tyúkok, ludak és galambok ezerféle változataiban és persze díszmadarak: zebrapintyek, kanárik, papagájok, egyéb különlegességek, mexikói ürge- nagyon jópofa volt :) meg vmi hódszerű állatot is láttam... :D mongol futóegerek, háziegerek... jahh voltak fácánok is, az emberek a hónuk alatt vitték őket! :D

 

Érdemes elmenni! :) Viszont a következő börze, nem tudom mikor lesz...

Meg tudja mondani valaki? :)

Előre is köszi!

  füli

Előzmény: charlotteee (36)
Tiffany21 Creative Commons License 2007.03.08 0 0 37

Macika gazdit keres!

Sürgősen gazdit keres egy 1.5 éves lány tengerimalac,alapvetően kedves jellem,azonban fajtársaival nem minden esetben jön ki,csak olyen helyre,ahol van lehetőség esetlegesen külön tartani.

Ajándékba adnám.Budapestről és környékéről lenne ideális,illetve messzebbről ha érte tudnak jönni.

06709453148

charlotteee Creative Commons License 2007.03.06 0 0 36

Kérem, aki tud, adjon felvilágosítást a Monori Kisállat Börzével kapcsolatban. Milyen fajta állatokat szoktak ott felsorakoztatni? Szívesen elvinném a gyerekeimet (tipikus "pestiek"), akik malacot is csak TV-ben látnak... :)

 

Előre is köszönöm az infót...

 

Saci

ckuzmos Creative Commons License 2007.03.01 0 0 35

A hétvégén - Kisállatvásár - Rákosmenti Testedző Klub Sporttelepe - Budapest XVII. ker. (Rákoscsaba),

 

Bővebb információ az IDRE honlapján.

kicsiwuki Creative Commons License 2007.02.18 0 0 34
március11,április1,május13,augusztus12,szeptember9,oktober14.
Előzmény: DDenisa (30)
szkyra Creative Commons License 2007.02.17 0 0 33
Eladó egy ketrec méretei: 40cm széles,40cm magas,és 60cm hosszú, műanyag alja van. Alig volt használva. Képet küldök ha érdekel.Irányár: 6000Ft (A bolti ára 8000Ft)Érd: 20/486-06-47 , szkyra@freemail.hu
ckuzmos Creative Commons License 2007.02.16 0 0 32

Magyarország legnagyobb díszmadaras eseménynaptára megtalálható az IDRE honlapján.

 

2007-es évre közel 150 kiállítás és börze van jelen pillanatban a naptárba bejegyezve.

 

Szeretettel várunk minden kedve látogatót.

 

Küzmös Csaba

Ifjú Díszmadártenyésztők Természetvédők Regionális Egyesülete
inquizitor Creative Commons License 2007.02.06 0 0 31
Hello!

Valaki van annyira jártas a kisállatok között, hogy meg tudja mondani, hogy melyikkel lehet a legtöbbet mókázni? melyika legszórakoztatóbb??
(Amelyiknek a legtöbb játkéot lehet venni stb.)
Üdvözlettel:

inquizitor
DDenisa Creative Commons License 2006.01.16 0 0 30
Sziasztok! Idén nem tudjátok mikor lesz a monori kisállatbörze? ja, mégvalami: hogy lehet megváltoztatni a jelszót?
Vavis Creative Commons License 2004.09.03 0 0 29

Erre emlékeznék!:O)

 

Nálunk Dinike őzlábbal játszik. Én idegbajt kapok ha látom, de ő még avval is aludt a szájában.

Előzmény: Lord Iffy (28)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.03 0 0 28

Riki, igen cuki. egy roszcsont nyurgaburga cuki kis görcs. :O)))

Én meg imádom! :O))))

 

 

Vavis dehogynem láttad!!! Biztos hogy mutattam, kikérem magamnak a gyanusitást! :O))

Előzmény: riki86 (26)
Vavis Creative Commons License 2004.09.03 0 0 27
Ezt a Cipóképet se láttam még!:o))) Iffy mit dugdosol még?:O)))))))))
Előzmény: Lord Iffy (23)
riki86 Creative Commons License 2004.09.02 0 0 26
Jajjj, de cuki!!!! :o))))
Előzmény: Lord Iffy (23)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.02 0 0 25
persze köszönöm! :O)))
Előzmény: Mooni (24)
Mooni Creative Commons License 2004.09.02 0 0 24

Köszönöm a szép virágot! Miért lenne anyagi vonzata? Van egy rossz hírem viszont, valóban most váltják, és a régi elég csúnya. Tud várni egy kicsit a dolog? Ha igen majd írok mailt, mikorra szép és új lesz a tollazat. OK?

Előzmény: Lord Iffy (23)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 23

Iffy és Cipó köszöni szépen a nemes cél érdekében! :O))))

(természetesen ha anyagi vonzata is van majd megbeszéljük, addig is

ajándékba fogadd el kérlek ezt a szép virágot...öööö...izé növényt.:O)))

Előzmény: Mooni (22)
Mooni Creative Commons License 2004.09.01 0 0 22

Az elsőig - szárnyvég-, a másodikon már sok a husi. Én az elsőt is szeretem levesben, de "föláldozom" a nemes cél érdekében!! ;) Egyszerre csak kettő, mert ugye a kacsa is elég tollas jószág, és így is több óra mire megpucolok egyet. Lehet, hogy várni kéne egy-két hónapot, mert most váltják a tollukat. Majd megnézem és referálok.

 

Előzmény: Lord Iffy (20)
coney Creative Commons License 2004.09.01 0 0 21

Nekem volt kulcstartóm. :-))) Céllövöldei, de már nincs meg!:-( Kidobtam költözéskor. :-/

 

 

Előzmény: Lord Iffy (13)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 20

hát az a tollas az első csukóig. de lehet a másodikig is. hogy hivják azt?!? :O)))

kit tudjam száritani és jó tollas legyen, az a lényeg. tudod azt szoktuk rákötözni a dummykra. több is jöhet nyugodtan.

azt ugy sem szokták megenni, ugye?

 

Riki kedves! :O)))

köszi a tippet.

 

 

 

Előzmény: Mooni (19)
Mooni Creative Commons License 2004.09.01 0 0 19
OK. De ugye biztos csak a szárnya vége kell?
Előzmény: Lord Iffy (17)
riki86 Creative Commons License 2004.09.01 0 0 18

Talán valami preparátor félénél vagy vadász egyesületeknél tudnak segíteni, de itt talán több sikerrel járhatsz. :o)

Előzmény: Lord Iffy (15)
Lord Iffy Creative Commons License 2004.09.01 0 0 17

igen, Bp-i!

Légyszi ha nem felejtesz el szólj!! köszi köszi!

iffy kukac mailbox pont hu emilcimen elérsz, de majd figyuzom ezt a topikot is!

Előzmény: Mooni (16)
Mooni Creative Commons License 2004.09.01 0 0 16
Ha gondolod, amikor lesz időm kacsát vágni elteszem neked, ha Bp-i az illetőséged. De időpontot előre most nem tudok mondani, esetleg egyeztethetünk majd.
Előzmény: Lord Iffy (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!