Keresés

Részletes keresés

CBNora Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705249

Igen.

És ha olyan topikról van szó, ahol nem csak beszélgetünk, hanem ismereteket adunk át egymásnak, az ott lévő tudás itt visszakereshető. A F meg egy végtelen folyam, az ember csak görget, csak görget, az anyag meg csak töltődik és töltődik és soha nincs vége... És ez még a jó eset, mert nyilvános oldalról van szó. De ahol egy zárt csoportban egymást közt dünnyögve pl. rovart határoznak, abból egy kívülálló sem fog okulni. Nem úgy, mint mondjuk az itteni fórumokból.

Előzmény: szévike (705248)
szévike Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705248

Én már többször megkaptam, hogy nem követem a világ folyását.

A fórumozás már nem "trendi"

Lehet, hogy nem az, de egy nagy massza. Egy-egy csoportban vannak sok

ezren. Teljesen ismeretlenek számomra, jönnek, ledorongolnak, csak az az

egyedüli üdvözitő, amit ők "Tudnak". Nem ismerik azt a szót: szerintem.

Engem pedig igencsak zavar ez. Egy-egy fórumon van néhány tiz állandó

hozzászóló, akit ugyan csak nicknévről, de akár évek óta is ismerünk, s ha

valaki feltesz egy kérdést, akkor arról el lehet beszélgetni, még akkor is

ha nem azonos a vélemény. 

 

Előzmény: CBNora (705247)
CBNora Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705247

Nem önzés. Végesek a lehetőségeink, a szörnyülködés meg nem segít semmit. Éppen elég, ha a közvetlen környezetünkben segítünk, ha tudunk. Még az is sok.

Én sose voltam fönt a Facebookon, és nem is tervezem, hogy regisztrálok. A magánügyeimet csak e-mailben tárgyalom ki azzal akire tartozik, ami közérdekű, az meg legyen nyilvános fórumon. Sajnálom, hogy mindenki átköltözött az Indexről a F-ra.

Előzmény: szévike (705246)
szévike Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705246

Nekem is jelzett az index, hogy mozgás van.

Ha már ilyen szépen összejöttünk, nem beszélgetünk tovább?

Például a bársonytalpú kényurainkról és a királylányokról?

 

Nekem legalábbis nagyon jól esne.

Hiányzanak a régi cicálkodások. Épp a múlt héten csömörlöttem meg a FB-tól.

Ott minden macskás csoportot figyeltem, és azt vettem észre, hogy szorongva

nyitom meg az oldalt, mert ömlenek rám az elhagyott, megkinzott, beteg állatok.

S én nem tudok rajtuk segiteni. Időnként egy-egy utalás megy ugyan egy megható

poszt után, de ez semmi. Csupán az én lelkiismeretem megnyugtatása. Átmenetileg.

Igy aztán kigyomláltam a FB-omat. Nem akarom, vagy inkább nem birom minden

nap töményen ezt nézni.

 

Önző gondolkodás? Becsukom a szemem, nem látom? 

 

Tibbe Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705245

nekem is kedvencekben, pedig ezer éve nem írtam ide (na jó, csak kb 10,  de addig viszont rengeteget! )

Előzmény: Artúr Doki (705244)
Artúr Doki Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705244

Itt is...)))

Előzmény: Magdi60 (705243)
Magdi60 Creative Commons License 2019.09.23 0 0 705243

Nekem is a kedvencekben van.

Előzmény: Fáradt Vándor (705237)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2019.09.22 0 1 705242

Egy idő után nem írtam, mert nem tetszett, ami itt folyt, a tömény ömlengés, stb... kb. 2010-ig követtem az eseményeket...

 

Előzmény: CBNora (705241)
CBNora Creative Commons License 2019.09.22 0 0 705241

Szomorú...

Nem emlékszem, írtál-e róla. Olyan régen kihalt ez a topik, és lehet, hogy én akkor kezdetem el olvasni, mikor Te épp nem írtál.

Én ide főleg VHO-ról írtam, ő 2014 októberében ment el...

Előzmény: Fáradt Vándor (705239)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2019.09.22 0 0 705240

POntosabban több mint kettő... 2017 augusztusában ment át a szivárványhídon...

Előzmény: Fáradt Vándor (705239)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2019.09.22 0 0 705239

Nekem is... csak Szemikénk ment el már lassan két éve :'(

Előzmény: CBNora (705238)
CBNora Creative Commons License 2019.09.22 0 0 705238

Hoppá! Valaki!!

Még benne van a topik a kedvencekben...

Előzmény: Fáradt Vándor (705237)
Fáradt Vándor Creative Commons License 2019.09.22 0 0 705237

Valaki régi-új?

Törölt nick Creative Commons License 2017.04.05 0 0 705236

Aranyos :-)

Előzmény: CBNora (705235)
CBNora Creative Commons License 2017.04.05 0 1 705235

Vasárnapi kép Lemonkáról:

Mikor este megyek a fürdőszobába kicserélni a vizet Lemon ivóvizes edényeiben és fogat mosni, sokszor engem megelőzve a kád szélére pattan, és várja, hogy friss vizet ihasson a lábosából. Míg fogat mosok, ő iszik.

Előzmény: CBNora (705233)
A.Schindler Creative Commons License 2017.04.03 0 1 705234

Tényleg kár... mennyit írtam anno ide... 15éve...

Akkor már megvolt Picurkám, a napokban lesz 16 éves. :)

 

Előzmény: CBNora (705224)
CBNora Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705233

Sok nem készült, de majd rakok. Most már rendet kell csinálni és sütni, nem keresgélek.

Előzmény: szévike (705231)
szévike Creative Commons License 2017.04.01 0 1 705232

Az én hármaim manapság:

 

Piciló az egész telet lényegében ebben az ágyikóban töltötte. Sokszor már attól tartottam odasül.

Zsazsika nem tör ilyen magasra, megelégszik az alsóbb régióval is. Persze, csak ha eléggé kényelmes.

Töpsi őnagysága pedig lassan kinövi a macskafát.

 

Hát így vannak a hármak mostanában.

Előzmény: szévike (705230)
szévike Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705231

Lemonkáról kérünk szépen képet.

Előzmény: CBNora (705228)
szévike Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705230

Azt hittem, csak én vagyok olyan őskövület, hogy nem szeretem a FB-ot. Van, olvasom, de nem posztolok, főleg nem lájkolok.  Elveszek a témák között.

 

Nekem is hiányzik a topik. Valahogy családiasabb volt.

Teszek is rögtön egy-két képet a gyerekekről, csak átméretezek.

 

Előzmény: iiko46 (705225)
CBNora Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705229

Igen, úgy látom (már amennyit látok, nem vagyok oda regisztrálva) az egy végtelen folyam.

Előzmény: iiko46 (705225)
CBNora Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705228

Ááá, nincs torta, Lemonka nem szeret enni... Csak szárazat, csak mikor ő úgy gondolja, etetni nem lehet. Fő csemegéje a csapvíz, azt kaphat pluszban.

Az ünneplők fognak sajtos puffancsot enni.

Előzmény: iiko46 (705226)
Nyafkamacska Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705227

Átalakult minden. Az életünk is.

 

Boldog szülinapot Lemonkának!

Előzmény: CBNora (705224)
iiko46 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705226

Isten éltesse az ünnepeltet, végtelen kényeztetést neki!

Miből lesz a szülinapi torta? Fogtál hozzá elég egeret?

Előzmény: CBNora (705224)
iiko46 Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705225

Ha éltetjük, nem enyészik el!

Én jobban szeretem ezt, mint a facét, ott minden összefolyik, nem lehet "beszélgetni", ritka kivétellel sem az állatkák, sem a gazdik nem válnak "ismerőssé".

Térjünk ide vissza, jöjjenek a régi gazdik és a szépséges cicókák, kutyik és egyéb szeretett állatkák!

Előzmény: CBNora (705224)
CBNora Creative Commons License 2017.04.01 0 0 705224

És pont ma ünnepeljük Lemon cicám 6. születésnapját is. Igaz, hogy 24-én volt, de mára tudtuk megszervezni.

Kár, hogy ez a topik elenyészett...

Előzmény: Törölt nick (705223)
Törölt nick Creative Commons License 2017.03.31 0 0 705223

                             

 

                                2002.03.31

 

Artúr Doki Creative Commons License 2016.01.10 0 0 705222
CBNora Creative Commons License 2016.01.01 0 0 705221

Hozhatnál képeket róluk.

Előzmény: Zacccné (705219)
Zacccné Creative Commons License 2016.01.01 0 0 705220

Szia VBL,

 

ahogy Nórának, nekem is eszembe jutott, hogy a gyér élet ellenére beköszönsz-e ide :)

Örülök, hogy jól vagytok és boldog új évet kívánok!

Előzmény: VBL (705213)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!