Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

gstyle Creative Commons License 2002.10.14 0 0 162
Sato-nak ennyit jelentett a hazai pálya:))
Gratula neki! Szép volt!
Ayreon Creative Commons License 2002.10.14 0 0 161
Nnna, gratulálok Sato!

Nem gondoltam volna, hogy te fogod a Jordan idei legnagyobb katarzisát okozni. Magadnak, a Japóknak, és Eddie Jordan-nek, aki szerintem majd beélvezett a gatyójába, hogy a sárga kocsi vot 2 teljes órán át csak a képernyőn!
Meg azért a 2 pont sem kutya!
Jövőre veled ugyanitt!

Ui: Azért el ne bízd magad Sato, még nagyon sokat kell tanulnod...

Üdv:
Ayreon

Real Drugs Creative Commons License 2002.09.17 0 0 160
Egyébként Sato gyors körön volt, KR meg nem...

Ezek után még Sato-ra mondják, hogy nem tud vezetni.

gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 159
"Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!"

Jó ötlet:))

Igen a Jauár látványos javulást mutatott a hétvégén. Remélem maradandó lesz.

Előzmény: Ayreon (158)
Ayreon Creative Commons License 2002.09.17 0 0 158
Éreztem némi elégtételt, amikor Raikönnen-t egyel hátrébb tették, de szerintem Eddie Jordan simán befonta a haját amikor megint látta egy gyönyörű (és felettébb olcsó:)) kocsiját szarrá törni.
Ilyenkor a Mercedesnek kellene kompenzálni a Jordan-t!!!

Egyébként pedig kivan a tököm a nagyok nagyzásaitól, az arrogáns vezetésüktől és, azzal hogy nincsenek tekintettel másokra.

Más: Eddie Irvine megérdemelte a dobogót! Nagyon jó volt látni a Jaguárt!!

Előzmény: gstyle (157)
gstyle Creative Commons License 2002.09.17 0 0 157
Ne is mond! Vagy 5 percig szidtam a riportereinket.
Nagyon felbaszott mikor a felső helikopteres kamerából mutatták, és megszólalt az egyik BAROM!!!, hogy miért nem fékezett Sato. A MARHA!!! azt már nem figyelte, hogy a Jordan mindkét jobb oldali kereke a füvön volt. Az külön faja lett volna ha úgy ráfékez!

De szóval azt sem tudják mi történt, de már tuti a japcsi pilóta volt a hibás.

IDIÓTÁÁÁÁÁK!!!

Előzmény: Ayreon (156)
Ayreon Creative Commons License 2002.09.17 0 0 156
Sato egyébként a legtöbbször önhibáján kívül esett nagyokat. (pl: Heidfeld beleszállása, illetve Raikönnen buta manővere.)

Egyébként a Jordan mostanában egyre megbízhatóbb, sajnos a Honda kivette alóla a motort, pedig szerintem jövőre a BAR-nál bizonyítanak.
Remélem, hogy a FORD jó motort szállít, ami egy új aerodinamikai csomaggal nyerő lehet jövőre.

Előzmény: Attilio (155)
Attilio Creative Commons License 2002.09.17 0 0 155
RIP topik ....

jó lesz ez a Ford motor (a Jaguarnak is nagyon megy vele :) )...Csak Szatovel nehogy szerződést hosszabbítsanak.

Attilio Creative Commons License 2002.08.16 0 0 154
1984-86 közti Lotus nincs véletlen ? :) Annál szebb autó nincs
Előzmény: Real Drugs (153)
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.16 0 0 153
Nagyon jók voltak, főleg a régi autók voltak szépek, a Mercedes motor és a Senna meg Prost sisakok tetszettek.
Előzmény: Ayreon (152)
Ayreon Creative Commons License 2002.08.15 0 0 152
Franc se pesti! A fanatizmus vitt ki a Szigetről.

RealDrugs: Hogy tetszett?

Előzmény: Ayreon (149)
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.15 0 0 151
Voltam.
Előzmény: Ayreon (149)
Attilio Creative Commons License 2002.08.15 0 0 150
de jó nektek, pestieknek :)))
Előzmény: Ayreon (149)
Ayreon Creative Commons License 2002.08.15 0 0 149
Voltatok az Árkádban, az Őrs vezér téren?
Nna, az a nem semmi! Jordan szimulátor is volt, meg kb. 5 méteres sor előtte, úgyhogy nem tudtam kipróbálni, de volt (asszem) 2000 Jordan F1 gép is kiállítva... csodás volt.
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.15 0 0 148
Yaa...
Előzmény: Degec007 (147)
Degec007 Creative Commons License 2002.08.15 0 0 147
:))
azért eddig se 0 volt csak nem igazán írogatnak a topicba
Előzmény: Real Drugs (146)
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.15 0 0 146
Nulláról egyre? :)))
Előzmény: Attilio (145)
Attilio Creative Commons License 2002.08.15 0 0 145
egyik szemem sir másik nevet....örülök hogy Baumgartner pont a Jordanben kezdi az F1 es szereplését de aggódom hogy emiatt megnő a divat-Jordan-rajongók száma...
Előzmény: Ayreon (144)
Ayreon Creative Commons License 2002.08.15 0 0 144
A többiek csendesen figyelnek.:)

Mit szólsz Baumgartner Jordanes szerepléséhez?
Még a végén gyorsbeszédű barátunk F1 pilóta lesz...

Előzmény: Attilio (142)
Real Drugs Creative Commons License 2002.08.15 0 0 143
Mész pénteken a fantasztikus koncertre?
Előzmény: Attilio (142)
Attilio Creative Commons License 2002.08.15 0 0 142
ejnye hová lettek a "többiek" ? ...ja hjogy sose voltak itt többiek ? :))))
Attilio Creative Commons License 2002.08.02 0 0 141
A jelek szerint a Ford a Jordanbe keszul visszaterni

Masik hir: Baumgartner Zsolt a Hungaroringen kiprobalhat 1 Jordant!

Attilio Creative Commons License 2002.07.30 0 0 140
Arról még maga Jordan sem tud sokat szerintem
Előzmény: Real Drugs (139)
Real Drugs Creative Commons License 2002.07.30 0 0 139
Vagy ő is olvasta, hogy a német szponzorok német pilótát akarnak. És ez őt is izgatja, mivel a Honda állítólag kivonul a Jordan-ből 2003-ban, így ő szerződés nélkül marad, ha nem mutat valamit.

Konkrétat nem tudsz a 2003-as Jordan motorról?

Előzmény: Attilio (137)
Real Drugs Creative Commons License 2002.07.30 0 0 138
Biztos tartogatta magát valami nagy dologra itt a Ringen.
Előzmény: Attilio (137)
Attilio Creative Commons License 2002.07.30 0 0 137
Szato is géprombolás terén :)
Előzmény: Real Drugs (136)
Real Drugs Creative Commons License 2002.07.30 0 0 136
Ez az új Honda motor csodákra képes...
Előzmény: Attilio (135)
Attilio Creative Commons License 2002.07.30 0 0 135
Szato beért....hihetetlen
Real Drugs Creative Commons License 2002.07.22 0 0 134
Az még nem is lett volna baj, hogy nem láttad az időmérőt, mert ez a második szombati szabadon történt. Kb 200-nál ráment egy rázókőre, amitől letört az első szárny, ami úgy szorult be az autó alá, hogy attól az első kerekek a levegőben voltak, ettől nem tudta kormányozni az autót. Tkp 200-ról vagy 2 méter alatt állt meg. Hihetetlen G hatások nehezedtek rá. Harmadszorra sikerült csak kiszállnia a roncsból és úgy kellett betámogatni az orvosi autóba. Elég nagyot esett szegény, de azt mondta (ma), hogy a hétvégén már szeretne indulni.
Előzmény: Ayreon (133)
Ayreon Creative Commons License 2002.07.22 0 0 133
Tényleg ekkorát esett Fisichella az edzésen, hogy nem engedték volánhoz?! (Sajnos nem láttam az időmérőt)
Hogy lehet most?

A Jordannek elszálltak a világbajnoki esélyei, most, hogy Schumi befutott az első helyen:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!