Keresés

Részletes keresés

halbikvera Creative Commons License 2009.04.27 0 0 279

Nagyon jó játék, nagyon szeretem ma is, bár már várom a Tropico 3-at, lassan meg is jön.

A legnagyobb problémám a játékkal mindig az volt, hogy irdatlanul túlszaporodtak idővel az emberek, amin semmi nem segített, legfeljebb ha olyan szar viszonyokat teremtettem, hogy emigráljanak.

Remélem, a 3-as verzióban létezik majd családszabályozás.

Szilard Kigyo Creative Commons License 2009.02.18 0 0 278
Koszi, tenyleg sikerult:)
Előzmény: Presidenté (277)
Presidenté Creative Commons License 2009.01.28 0 0 277
Telepítsd fel az 1.07et, akkor jó lesz.
Előzmény: Szilard Kigyo (276)
Szilard Kigyo Creative Commons License 2008.12.24 0 0 276

Hello nem tudja valaki hogy hogy lehet Vista alatt futtatni?Hibauzenet:tegye be a cd-t a cd romba.

Pedig rendesen felinstallalta , meg benne is van a cd, csak nem akar indulni.

Pedig mar ugy rakeszultem:(

J-MAN Creative Commons License 2005.10.19 0 0 275
www.tropico.de - downloads - lap alja mp3ban letölthetsz tropico zenéket Bahia Blanca (ca. 1,4 MB) Perrito Callejero (ca. 4,5 MB) Los Parranderos (ca. 1,9 MB) Baila tu con migo (ca. 3,8 MB
Előzmény: Vandorr (274)
Vandorr Creative Commons License 2005.10.07 0 0 274
Ismeritek ezt a linket? tropicozene
Attilio Creative Commons License 2004.11.22 0 0 273

Sorry, csak englisül van meg

Előzmény: Hustler_hu (272)
Hustler_hu Creative Commons License 2004.11.16 0 0 272
Esetleg megvan vkinek ez a nemes jatek magyar szinkronnal es nem dobta ki ?
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.08.06 0 0 271
Megvettem azóta a Zeust és az Atlantis-t (egy csomagban), meg a Pharao + Cleopatra-t is ugyancsak egy csomagban, leértékelve - férjem élvezi, ha ráér. De a Tropico fejlesztett változatát még nem láttam, holott abban az üzletben ahol mindig megveszem ezeket, határozott igéretet kaptam, hogy rögtön telefonálnak, ha megjön... remélem karácsonyra csak megjön, mert nekem ez a kedvencem az az igazság.
Előzmény: Recece98 (264)
KRCGenk Creative Commons License 2003.07.03 0 0 270
Lenne egy-ket kerdesem!

A cattle ranch kajat termel? Milyen gyarat kell hozza epiteni?

A logging camp pontosan mi celt szolgal?

A market place-en a tropicoi lakosok vasarolnak, vagy a turistak? kb. hanyat epitsek belole, es hova?

Hany kikotot epitsek? Most ketto van, az egyikre csak cruiser-ek jonnak, a masikra meg csak teherszallitok..

Rumot mibol csinaljak?:) Milyen farm kell hozza?

Most csak ennyi....:)

Előzmény: J-MAN (268)
KRCGenk Creative Commons License 2003.07.03 0 0 269
Szeva Dzsč-Mŕn!

Szep kis(tenyleg az:P) szigetet hoztal ossze!

Ja-ja!!! En is nagyon varom mar RT 3-mat!!:)

Nyomta valaki mar a Tropico 2-vel? Velemenyek?

Előzmény: J-MAN (268)
J-MAN Creative Commons License 2003.07.02 0 0 268
Az nekem is jól jönne, Attilio! (kösz, ha összejön: j.uzlet@freemail.hu )


OFF: Még 105 nap, és jön a Railroad Tycoon 3!

Előzmény: KRCGenk (267)
KRCGenk Creative Commons License 2003.07.01 0 0 267
Attiliokam!

Meg van meg ez a magyar map neked? Ha igen, akkor kuld el nekem!

krcgenk@freemail.hu

Előzmény: Attilio (265)
Vandorr Creative Commons License 2003.03.15 0 0 266
Itt: http://www.pcdome.hu/download.php le lehet tölteni a Tropico2 béta demot (127 MB), s valahol leírásnak is lennie kell.
Attilio Creative Commons License 2003.02.11 0 0 265
Készült a Trpoico 2 ami kalózos játék lesz...nem tudom mikor jelenik meg.
Előzmény: AliceCsodaországban (262)
Recece98 Creative Commons License 2003.02.09 0 0 264
Szia,
Ha az alltalad mondott jatekok tetszettek, akkor ajanlom a Zeus-t is. Az a Pharao tovabbfejlesztett valtozata gorogokkel. Van kiegeszitoje is Poseidon neven is mint a Pharaonak a Cleopatra. Azt sajna nem tudom, hogy ezek magyarul jelentek e meg.
Jo jatekot
re
Előzmény: AliceCsodaországban (262)
Vandorr Creative Commons License 2003.02.08 0 0 263
Az én kedvencem a Railroad Tycoon, ami egy vasútépít? játék.
Előzmény: AliceCsodaországban (262)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.08 0 0 262
Nagyon örülök, hogy ráakadtam erre a topicra! A férjemnek tavaly karácsonyra vettem meg a Tropicót, úgy, hogy azt kértem a boltban, hogy valami stratégiai játékot ajánljanak, de ne olyat, amiben állandóan harcolni kell. (Előzőleg éjszakákat töltöttünk felváltva a Caesar III és a Pharao mellett). Azóta is nagyon sokat használjuk ezt a cd-t. Nem tudjátok, kapható már az újabb változata? Karácsony előtt kerestem, de még nem volt. És mennyibe kerül? (Közeleg a férjem szülinapja, szeretném ezzel meglepni.) Még egy kérdésem van, kicsit off: nem tudjátok, hol lehet kapni a Kelopatrát, a Fáraó folytatását? Mert azt sem kaptam meg.
És ha még tudtok olyan stratégiai játékokat ajánlani, amik magyar nyelvűek, és ehhez hasonlóak, azt is megköszönném!
Megyesi Dániel Creative Commons License 2003.01.12 0 0 261
Nézzétek meg ezt: www.tar.hu/tropico
szipeter Creative Commons License 2002.08.28 0 0 260
Köszi a tanácsot, ki fogom próbálni. Amúgy nagyon tetszik ez a játék, régen nem töltöttem ennyi időt a gép előtt :) Ja igen, eszembe jutott még egy kérdés. Ha mondjuk valami mezőgazdasági terméket tovább felhasználok egy gyárban és úgy adom el, akkor ez ipari vagy mezőgazdasági bevétel? Vagy megosztja a kettő között? Azért fontos ez, mert azon a pályán, amin szenvedek a minden bevételi forrásból el kell érni egy előre meghatározott összeget.
Attilio Creative Commons License 2002.08.27 0 0 259
rugd ki a hazukbol oket illetve rugdosd ki a kozeli hazban lako nem dokkmunkasokat...ezMINDIG használ !
Előzmény: szipeter (258)
szipeter Creative Commons License 2002.08.27 0 0 258
Dehogynem, de igy is a maximum ember melozott ott, azzal is probalkoztam, hogy kirugtam mindet, de utanamegint olyan emberkek jottek, akik a "vilag vegen" laktak :(
Vandorr Creative Commons License 2002.08.26 0 0 257
Egy kis fizetésemeléssel nem próbálkoztál?
Előzmény: szipeter (256)
szipeter Creative Commons License 2002.08.26 0 0 256
Sziasztok!

Mit lehet tenni, ha pl a dokkmunkasok tesznek arra, hogy dolgozniuk kellene, helyette setalgatnak a szigeten osszevissza. Ott van mellettuk nehany barakk, de nem am ott laknanak, epitenek maguknak kunyhot jo messze, hu, de felidegesitett ez a dolog. Tud valaki valami tanacsot adni?

Attilio Creative Commons License 2002.08.15 0 0 255
az elég bug hogy ha legkevesebb ásványt és a lkegkisebb szigetet választod aakkor is lesz aranybánya a sziogeten ráadásul közel lesz a fővároshoz mert kicsi a sziget....
Előzmény: VonBraun (253)
Attilio Creative Commons License 2002.07.24 0 0 254
sajna nincs :(
Előzmény: VonBraun (253)
VonBraun Creative Commons License 2002.07.22 0 0 253
Kisérlet:

Legkisebb sziget, legalacsonyabb, legkevesebb növényzet, ember bőven.

4x-edik év után stabil 50-60-ezer a kasszában, de már nem fér semmi a szigeten, úgyis, mint

főiskola
kórház
több ültetvény (fordításban: alapítvány, :D)
repülőtér az különösképpen nem
elektromos erőmű
lakóház

meg ilyenek, amivel lehetne növelni egyrészt a bevételt, másrészt a komfort-szintjét a népeknek.

Közeleg a bukás, azt hiszem. Olyan cheat nincsen, amivel lehetne tovább figyelni a helyettem megkoronázott elnököt, hogy ő mire megy ezzel?

Attilio Creative Commons License 2002.07.21 0 0 252
Drakula
Előzmény: ripper (251)
ripper Creative Commons License 2002.07.21 0 0 251
Na, már leszedhető a teljes magyarítás!
Jó szórakozást!
(Link lejjebb)
Előzmény: ripper (249)
BatMAN Creative Commons License 2002.07.18 0 0 250
Sziasztok! Nem tudja valaki, hogy honnan tudnám letölteni a játékot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!