Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6017

te alkalmazod magadon ezeket a tanácsokat?

Előzmény: Arbag (6016)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6016

Az, hogy "valaki gondolkodik", még nem garancia semmire. A szándék maga eldönti, mi lesz abból a "gondolkodásból". A világ legnagyobb genyái is mind gondolkodtak. Amennyiben nem tették volna, most nem írna róluk a történelem. Talán gondolkodj másként, vigyél bele némi konstruktivitást, némi jóindulatot, meg hasonlókat!

Tudom, hogy a világból már régóta igyekszenek ezeket kigyomlálni, de talán mégis megérné ebbe az irányba tájékozódni.

Előzmény: Törölt nick (6014)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6015

figyu, amikor elolvastad az ominózus kérdést a homoerotikus szerek hatásmechanizmusáról, neked tényleg eszedbe se jutott elgondolkodni, hogy mit is kérdez, aki azt a mondatot leírta? :-)

Előzmény: Törölt nick (6013)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6014

hihetetlen mennyire zavar téged, ha valaki gondolkodik :-)

Előzmény: Arbag (6012)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6013

Nem, egyáltalán nem szkeptikusok. Ha azok lennének, nem ez zajlana itt. ezt másképp hívják.

Előzmény: Arbag (6012)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6012

Veletek kapcsolatban sem nehéz kitalálni, hogy csupán szkeptikusak vagytok, vagy szeptikusak is egyben. ...főleg szeptikusak, persze fogalmazhattam volna hétköznapibban is, de az olyan vulgáris.

Előzmény: Törölt nick (6010)
azul Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6011

Ez most valami önvallomás volt? Nagy úr a pénz, monopolhelyzet, itt is fórumoznak, sokak érdeke fenntartani a rendszert...

 

 

Előzmény: Arbag (6006)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6010

egész héten ezt fogom mesélni, mint az évtized viccét.

 

 

két fórumozó homeopata beszélget.

 

és az egyik megkérdi a másiktól:

 

"valaki azt mondja, hogy a homoerotikus szerek mellé nem szabad kémiai szereket szedni, mert akkor nem hatnak. szerinted?"

 

 

 

ez nagyon magas labda volt :-)))

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6009

:-)

 

 

te is szívesen beszélsz a homoerotikus szerek használatáról?

 

 

mikor hat jobban, ha algopirynt is szed mellé a paciens, vagy ha csak fokhagymát?

Előzmény: Arbag (6006)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6008

mit kezdene vele?

 

 

megnézi hümmög, majd ugyanezeket a kérdéseket teszi fel :-)

Előzmény: Arbag (6004)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6007

figyu: én nem értek speciálisan a homeopátiás kezeléshez, de ha szépen megkérek valakit a környezetemben, akkor ad nekem ilyen volt ilyen lett papírt mondjuk az allergiájáról, elküldöm neked, és azt mondom, hogy a napi háromszori kakasáldozat segített rajta :-)

 

 

 

 

erre valók az ellenőrzött klinikai kísérletek. ha azzal tudod bizonyítani az igazad, akkor rendben van, ha nem, akkor szorri.

Előzmény: Arbag (6002)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6006

Márpedig a pénz ekkora úr tud lenni, és a monopolhelyzet fenntartása sokaknak érdeke. Páran közülök itt is fórumoznak.

Előzmény: azul (6005)
azul Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6005

Arbag Mester kiegészítő kezelésként a következőket javasolta... amely szerek előírás szerint fel lettek használva, eredményességéről pediglen ezen vizsgálat eredménye ad igazolást.

 

A valóságban ez pontosan így zajlik. Viszont ha volna több ilyen, akkor nem ott toporognánk, hogy miért nem bírják a hatást bizonyítani.

Előzmény: Arbag (6004)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6004

Pedig milyen szép is lenne, ott állna a lapon mellékletben:

 

Arbag Mester kiegészítő kezelésként a következőket javasolta... amely szerek előírás szerint fel lettek használva, eredményességéről pediglen ezen vizsgálat eredménye ad igazolást.

 

...számomra is világos volt, amit írsz, valamire mégiscsak jó lesz, talán kérdezzük meg Afintát, mit fog vele kezdeni, ha sikerül összehoznom. :)

Előzmény: azul (6003)
azul Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6003

Tulajdonképp kicsit túlvállaltad magad. Ha el is küldenéd az ominózus leleteket, mi a szöszt bizonyít az szerinted? Annyit maximum, hogy volt ilyen problémája, most meg nincs. Ami a két pont között történt, azt nem bizonyítja semmi, csak az elmondásodra hagyatkozhatunk. Tehát pont ott vagyunk, ahol most.

Előzmény: Arbag (6002)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6002

Gondolom, sehogy. Akkor azt mondták volna, csak jártattam a számat. Ilyen szituból nem lehet jól kijönni, és arra játszik az ellenvéleményesek csapata, hogy kedvünk se legyen belemenni, miközben folyton igazolást követelnek minden szavunk hitelességéről. Ki van ez találva, olyan, mintha egy falka ügyvéddel vitáznék itten.

Előzmény: Törölt nick (6000)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6001

na, és mi lesz a homoerotikus szerek hatásmechanizmusával? lécci, lécci lécci :-)

Előzmény: Törölt nick (6000)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 6000

Már hogy oldhattad volna meg papír nélkül???? ;-DDDDDDDDDD

Előzmény: Arbag (5997)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5999

1001, ne csináld már.

 

 

most sikerült meggyőznöd a vitapartneredet arról, hogy a homoerotikus szerek akkor is segítenek, ha valaki mellette sok kémiai szert használ vagy nem?

 

 

 

 

 

ez még hiányzik a teljes vasárnapi örömömhöz, ami megalapozza az egész jövő hétre vonatkozó jókedvemet :-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5998

jézusom. te tényleg dinnye vagy.

 

 

és mit tudsz afintáról, hogy ezt így simán elküldöd neki? azért nem küldöd el nekem, mert én nem kértem? vagy zebulon nicknek?

 

 

azt hiszem marad a buta ÉS egosita a három közül.

Előzmény: Arbag (5997)
Arbag Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5997

Biztos buta vagyok mint a tök, főleg, hogy még szóba állok veled, aki valszeg  nálam is egoistább lehet, amikor a maga igazát próbálja védeni, mert az fel sem merül a vitában, hogy talán mégis sikerült megoldanom az említett esetet (meg egy csomó másikat is).

 

Nem terveztem, hogy névvel adom ki a papírokat, az ki lesz takarva, meg az intézmény neve is, a többi marad. Remélem, nem az számít, mi volt a páciens neve, hanem az, hogy mi volt a baja.

Gondolom, az sem mérvadó, hogy melyik rendelő ultrahangozta és EKG-zta, hanem az, hogy ezeknek mi volt az eredménye.

 

 

Előzmény: Törölt nick (5990)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5996

ja, és csak hogy tiszta legyen:

ugyanúgy megvan erről a véleményem, mint a "tej jellegű italról", az alkoholmentes sörről.

 

de én istibizi nem foglak abban megakadályozni, hogy te tej nélküli ivóizét igyál vagy alkoholmentes sört, éppúgy fordulhatsz homeopatához is, ha valami bajod van, és szedhetsz bármilyen betegségedre cukorkát.

 

reggel kezdhetsz húgyhólyagterápiával pisilés helyett, majd reggeliterápiázhatsz és résztvehetsz a munkaterápiában. beszélgetésterápiában is résztvehetsz, mikor a pároddal beszélsz, és lovaglásterápiára is mehetsz, végül alvásterápiát is igénybe vehetsz este.

 

 

én inkább felkelek, pisilek, dolgozom, beszélgeteg, lovagolok és alszom, igaz, én szeretek a szavakon is lovagolni. a különbség az, hogy te valami betegségtől terapizálod meg magad folyton, én meg élek :-)

 

ettől függetlenül szerintem Benneteket istentelenül átvágtak, és még az is lehet, hogy ti, saját magatok vagytok azok, akik ezt elkövették  veletek ...

 

 

Előzmény: Ament Ermush (5992)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5995

1001, mi lett a vita vége?

 

hatnak a homoerotikus szerek, ha valaki kémiát sok kémiát szed? :-)

Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5994

voltál már ma ebédterápián? hihetetlen hatása van, és tényeg gyógyít. éhség ellen minden orvos ajánlja :-)

Előzmény: Ament Ermush (5992)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5993

félelmetes?

 

egyszerű és kifejező szó. mint a mákostészta. azt is használják egyfajta definícióra, meg ezt is. és senki nem veszi be, hogy a zsemlemorzsa mákkal összekeverve mákostészta lenne, de lehet hasonló íze. viszont aki a zsemlemorzsát összekeveri a mákkal és mákostésztának adja el, az valószínűleg csaló :-)

Előzmény: Ament Ermush (5992)
Ament Ermush Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5992

Mert azt írod, „aki szándékosan semmibe veszi azt azt jogi szaknyelven szabálysértőnek, esetleg bűnelkövetőnek hívják, a köznyelvben bűnöző”.

 

Miért ennyire félelmetes neked a „terápia” szó, hogy még leírva is ekkora ellenállásra késztet? Ha én illóolajat párologtatok és szánt szándékkal elkövetett aroma- vagy mondjuk írásterápiára vetemedem, az máris bűnelkövetés lenne a te logikád szerint, mert mint terápia végzettséghez kötött?

 

Nyilvánosan lebűnözőzni valakit, akinek a munkásságáról nem tudsz semmit, na az tényleg büntetendő ám. Mellesleg ha a kórházakban nálad illetékesebb szaktekintélyek nem minősítették kuruzslásnak a terápiáját, akkor nincs miről beszélni.

 

Óriási különbség van aközött, hogy te ülsz le a beteg mellé vagy ő. Te csak felolvasol és ezzel maximum eltereled a fájdalomról a figyelmét, ő pedig – pont a terápiás múltjából fakadó tapasztalat révén – felméri, hogy melyik archaikus őskép miért és hogyan hat az adott állapotban, és ezt alkalmazza. ÉRT a mesékben rejlő gyógyító szimbólumok nyelvén.

 

Téged láthatóan zavar maga a kifejezés, mert nincs mögötte (általad elvárt) papír. Csak tudás és tapasztalat. Erre írtam a bohócdoktoros példát, tőlük sem követel senki orvosegyetemi végzettséget, csak mert doktornak aposztrofálják magukat.

 

Az a baj, hogy folyamatosan a szavakon lovagolsz ahelyett, hogy felfognád az értelmüket. Akkor már inkább válaszd a lovasterápiát. Annak legalább fejlesztő hatása van.

Előzmény: Törölt nick (5985)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5991

"homoerotikus szerek"

 

 

 

 

:-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

 

 

 

 

az mi?

Előzmény: Törölt nick (5989)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5990

pardon, módosítok.

 

három lehetőség van:

 

- buta vagy mint a tök és tudatlanságodban teszel ilyet.

- okos vagy, de hihetetlenül egoista

- buta vagy ÉS egoista.

Előzmény: Törölt nick (5988)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5989

Nézd, mit ír vki: "Én úgy tudom, hogy a homoerotikus szerek csak akkor használnak, ha kémiát nem szed. Márpedig rengeteg kémiát szed."

Tudtommal akkor is hat.

Előzmény: Arbag (5987)
Törölt nick Creative Commons License 2011.02.20 0 0 5988

te figyu, tudsz róla, hogy az egészségügyi adatok személyes adatok, és szigorúan védik őket, úgy, hogy a beteg írásos beleegyezése kell a küldözgetésükhöz?

 

ebből látszik, hogy ábszolút nem vagy szakember, ezeket a papírokat nem szokás szkennelgetni és imélezgetni még írásos beleegyezés esetén sem, nemhogy akkor, amikor bemondja valaki az interneten, hogy "megnézném őket".

 

 

 

a saját igazad bizonygatásán kívül érdekel téged amúgy bármi is? mert ebből úgy tűnik, hogy hihetetlenül egoista vagy.

Előzmény: Arbag (5987)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!