CICA: en nem azt mondtam, hogy nem tetszik a tema, sot! Kifejezetten tetszik, csak azt nem ertem, hogyan tudott igy elkanyarodni a beszelgetes! Mellesleg ezt hivjak 'off'-nak, nem?
En pl. nagyon kivancsi lennek, hogyan velekednek a T. holgyek es urak a topik igazi kerdeserol!
en mar azt hittem talaltam egy igen erdekes topikot a sok haszontalan kozott!:) Lehet, hogy allati orom lehet a macskak kinzasa es arrol meg beszelgetni is, de en jomagam mar csak ugy vagyok vele, hogy en zsibbadasig tudom 'enni' a 'cicakat'...:) Es mar hogy a tema alapkerdesere is valaszoljak: mert nagyon FINOM!
Aha, pont egy frissen a ceghez csoppent vegzos egyetemista fog belole csipegetni... :)
Nem bannam amugy, mert...
1. O is szebb, mint a Ms. Campbell
2. Lattam eloben
3. Szinten tud magyarul
4. Szobaall es kedves
5. Humora is van
6. Ja, es fiatalabb mint a Ms. Campbell
7. S nem utolsosorban: szoke + zoldszem, amit azert nem nagyon utalok :)
Nalunk X.Y. van (nem akarom serteni a szemelyisegi jogait), de tobb szempontbol jobb, mint Ms. Campbell:
1. Jobban nez ki (komolyan)
2. Lattam mar eloben
3. Tud magyarul (!)
4. Nemcsak, hogy szobaall velem, meg kedves is (!)
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)
Ugyan már! Minek megenni a cicákat, amikor annyi más dologra jók!
Pl: Egy haverom (általam ismeretlen módszerrel) egyszer kb. 30 méter magasra lott ki egy macsekot egy fémcsobol. Érdekes volt. :-)
A fiatal kiscicak a legjobbak! Gondoljatok bele, jo atsutve milyen kellemesen ropogos lenne.
OFF
Hallottam egy palirol, aki telviz idejen talalt a hoban egy kiscicat. ugy gondolta, hogy o lesz a szerencsetlen para megmentoje es hazavitte az atfagyott, mar halalan levo joszagot. Otthon meg, hogy kicsit felmelegitse, betette a sutobe, hogy par perc takareklangon hamar felmelegedjen. majd kibontott egy sort es leult a TV ele..... majd egy olyan ket ora mulva...
ON