Keresés

Részletes keresés

Cini Creative Commons License 1999.03.01 0 0 38
CICA: en nem azt mondtam, hogy nem tetszik a tema, sot! Kifejezetten tetszik, csak azt nem ertem, hogyan tudott igy elkanyarodni a beszelgetes! Mellesleg ezt hivjak 'off'-nak, nem?
En pl. nagyon kivancsi lennek, hogyan velekednek a T. holgyek es urak a topik igazi kerdeserol!
CICA Creative Commons License 1999.03.01 0 0 37
Cini: dedede...a téma jó....:) csak a hozzászólások színvonalával van néha egy kis zűr.... mellesleg én sem szeretem az állatkínzókat. :-(
Planney Creative Commons License 1999.03.01 0 0 36
Mindenesetre a szemet nyitva tartjuk, s figyelunk. :) Koszonom a szurkolast. Rajtam nem mulik. :))

Planney

Előzmény: Yfel (35)
Yfel Creative Commons License 1999.03.01 0 0 35
Hat, szerintem akar a ceghez frissen kerult egyetemista is csipegethet belole... ez csak attol fugg, hogy mennyire tudod elbuvolni... hajra! :)

Yfel

Előzmény: Planney (30)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 34
MIért, megeszitek? ;-)))))
Előzmény: Alejandro DeSilva (18)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 33
A pancser! Hát nem tudja, hogy a cicusokra nem szabad rázárnia sütőajtót!!!!

(Biztos nem kötött nyakkendőt mint a műegyetemista koleszosok teafőzéskor - akkor nem felejtette volna el...)

Előzmény: BZoltan (9)
Fidusz Creative Commons License 1999.03.01 0 0 32
Akkor meg szegény fotonok fognak majd tiltakozni, hogy mindenárony el akarod nyelnia fényt szörnyű nagy mohóságodban...
Előzmény: Maminti (6)
Cini Creative Commons License 1999.03.01 0 0 31
Joemberek,

en mar azt hittem talaltam egy igen erdekes topikot a sok haszontalan kozott!:) Lehet, hogy allati orom lehet a macskak kinzasa es arrol meg beszelgetni is, de en jomagam mar csak ugy vagyok vele, hogy en zsibbadasig tudom 'enni' a 'cicakat'...:) Es mar hogy a tema alapkerdesere is valaszoljak: mert nagyon FINOM!

Planney Creative Commons License 1999.03.01 0 0 30
Aha, pont egy frissen a ceghez csoppent vegzos egyetemista fog belole csipegetni... :)

Nem bannam amugy, mert...
1. O is szebb, mint a Ms. Campbell
2. Lattam eloben
3. Szinten tud magyarul
4. Szobaall es kedves
5. Humora is van
6. Ja, es fiatalabb mint a Ms. Campbell
7. S nem utolsosorban: szoke + zoldszem, amit azert nem nagyon utalok :)

Planney

Előzmény: Yfel (28)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.01 0 0 29
Nalunk X.Y. van (nem akarom serteni a szemelyisegi jogait), de tobb szempontbol jobb, mint Ms. Campbell:
1. Jobban nez ki (komolyan)
2. Lattam mar eloben
3. Tud magyarul (!)
4. Nemcsak, hogy szobaall velem, meg kedves is (!)
Előzmény: Planney (27)
Yfel Creative Commons License 1999.03.01 0 0 28
Akkor itt a lehetoseg, hogy csipegess belole :)))

Yfel

Előzmény: Planney (27)
Planney Creative Commons License 1999.03.01 0 0 27
Milyen munkahely ez, hogy titkarnoi allasban tobbet fizetnek Miss Campbellnek? ;-)
A mi cegunk titkarnoje se semmi am (itt asszisztensnek hivjak). Meg el se megy a cegtol, bibi (legalabbis remelem). :)

Planney

Előzmény: Alejandro DeSilva (26)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.03.01 0 0 26
Nem, O mar nem ismeros... De a masik tenyleg letezik :)
Előzmény: Planney (19)
Yfel Creative Commons License 1999.03.01 0 0 25
En mar kezdtem azt hinni, hogy itt a holgyekrol van szo... vagy oket fogyasztod nyuzva? :)

Yfel

Előzmény: Csilkó (24)
Csilkó Creative Commons License 1999.03.01 0 0 24
Én kizárólag élve fogyaszom ôket ! Persze ha már valaki megnyúzta
Planney Creative Commons License 1999.02.28 0 0 23
Nagy az esztetikai erzek...

Planney
Yfel Creative Commons License 1999.02.28 0 0 22
De utalom a felmunkat...

Yfel
originalqszi Creative Commons License 1999.02.27 0 0 20
Remélem Thor nem látja ezt a topicot, mert ő meg nem enné a macsekokat:DDDDDDDD
Planney Creative Commons License 1999.02.27 0 0 19
Na hogy lasd, hogy nem vagyok irigy, kuldom a masik cica-titkarnot . :-)
Megfelel? Kuldhetek mast is...

Planney
Előzmény: Alejandro DeSilva (18)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.27 0 0 18
Jee! Hat Ot ismerem! Echte igy nez ki a reszlegunk titkarnoje! Sajnos mar nem sokaig marad velunk... :(
Előzmény: Planney (14)
Vajk Creative Commons License 1999.02.27 0 0 17
Kirke joccolt.
Hellhammer Creative Commons License 1999.02.27 0 0 16
Ugyan már! Minek megenni a cicákat, amikor annyi más dologra jók!
Pl: Egy haverom (általam ismeretlen módszerrel) egyszer kb. 30 méter magasra lott ki egy macsekot egy fémcsobol. Érdekes volt. :-)
Gergo Creative Commons License 1999.02.27 0 0 15
KANNIBÁL RULEZ!!
Planney Creative Commons License 1999.02.27 0 0 14
En imadom a cicakat. De kizarolag csak az ilyeneket. :)
Yfel Creative Commons License 1999.02.27 0 0 13
Hehe... asszem ilyen mar elofordult, hogy egy oregebb holgy akarta igy megszaritani a macskajat furdetes utan :D

Egyebkent Nekem szep hosszu-szoru perzsamacskam lesz... macska kell, olyan aranyosak

Yfel
Előzmény: Cybercat (10)
fargo Creative Commons License 1999.02.26 0 0 11
Macskából készülnek a legjobb kesztyűk. Csak nehéz két egyformát találni...
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 10
De legalább nem szenvedett sokáig..
Ilyen "majdnem gazdánál".
Csak az a kár? hogy nem a mikroba tette bele..(20-30 mp belöl vége lett volna) :-[

Előzmény: BZoltan (9)
BZoltan Creative Commons License 1999.02.26 0 0 9
A fiatal kiscicak a legjobbak! Gondoljatok bele, jo atsutve milyen kellemesen ropogos lenne.

OFF

Hallottam egy palirol, aki telviz idejen talalt a hoban egy kiscicat. ugy gondolta, hogy o lesz a szerencsetlen para megmentoje es hazavitte az atfagyott, mar halalan levo joszagot. Otthon meg, hogy kicsit felmelegitse, betette a sutobe, hogy par perc takareklangon hamar felmelegedjen. majd kibontott egy sort es leult a TV ele..... majd egy olyan ket ora mulva...
ON
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 8
Zöldségevő oroszlán? :-)
Előzmény: Goldcat (7)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 7
Nekem nem tiltakoznak, pedig már vagy egy éve csak őket eszem...
Előzmény: Cybercat (5)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!