Keresés

Részletes keresés

nemisbéka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 47
r_b:
általában a méltán népszeru "cicaaaa, cicc!" plusz macskatáp meglengetése; be szokott válni
a család nehezen jutott közös nevezôre, ami a nevet illeti - azért ez lett, mert németül senki nem tud :) és éppen itt jártunk a gimnáziumi tananyagban irodalomból...
Rigoletta Creative Commons License 1999.02.26 0 0 46
Augusztusi cicás fenevad :-)))))
r_bendegúz Creative Commons License 1999.02.26 0 0 45
Mija(ú) hívóneve? Netalántán Minnezengj?
r_b.
Előzmény: nemisbéka (44)
nemisbéka Creative Commons License 1999.02.26 0 0 44
Walther von der Vogelweide - kendermagos haztartasi, neve ellenere lany, csak spec. biologias hugom "elnezte".
hablaty Creative Commons License 1999.02.26 0 0 43
Ottó!
Várom a jelet, de mivel úgyis le fogok róla maradni, mert dógozni is kell, ezért hát.... miáááájjuuu:)
Előzmény: Rizs Otto (26)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 42
Csak nem?
:o)
Előzmény: Cybercat (41)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 41
Hát igen....

Figyelni kellet volna hogy ha sok macskát gyüjtünk össze a kandúrok elöbb-utobb egymásnak esnek..
Előzmény: Goldcat (40)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 40
A legszebb macska : Garfield!
Mert imádja a lasagnét!
Előzmény: Cybercat (39)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 39
Hogy miért szeretem a macskákat?
Mert Gyönyörüek!
Előzmény: Goldcat (38)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 38
És akkor TE miért szereted őket?
Előzmény: Maminti (36)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 37
GoldCat: Vigyáz! A élet alapja a bizalom.
És a macskák önzetlen szeretette rokon a szerelemmel...
Ott is csak a bizalom ami összetart
Előzmény: Goldcat (35)
Maminti Creative Commons License 1999.02.26 0 0 36
Kedves Aranyos Cica, nem is kell, mert ilyenjük nincs... :))
Előzmény: Goldcat (35)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 35
Nem bízom a macskák önzetlen szeretetében!
Előzmény: Goldcat (33)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 34
Miért szimpatikusabb aki meg akar enni minket mint aki teljesen önzetlenül szeret?
Én is szeretem a Nagymacskákat...
Előzmény: Goldcat (33)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 33
Nekem akkor is szimpatikusabbak, nem tudom megmagyarázni, hogy miért...
Előzmény: Cybercat (32)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 32
Biztos?
20 kg fölött minden macska életveszélyes.
Meg persze ha fürdetni akarod öket.
Én láttam már olyan kutyát akit félig megnyuzott egy macska. (14 kg volt Mármint a kutya A macs 3kg..)
Előzmény: Goldcat (30)
r_bendegúz Creative Commons License 1999.02.26 0 0 31
Aranycicus!
Ne gázolj a maccsok böcsületébe. Dehogy félnek, felszerelkeznek a karmincáikkal és rovásokat írnak a kutyákok orrára. Ha pedig leugatják őket, akkor a fáramászás bölcs taktikájához folyamodnak. Egyébként igenisvan kutya-macska barátság (két ilyen párt személyesen ismertem).
dorombolással (és halk vakkantással)
r_bendegúz
Előzmény: Goldcat (30)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 30
Hát csakhogy ők nem félnek betegesen a kutyáktól....
Előzmény: Cybercat (29)
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 29
Dehát azok is macskák!
Én pl: a Gepárdokat szeretem, pedig azok nem is igazi macskák...
I.M.H.O. A macskafélék között leginkább csak méretkülömbség van... De mind egyformán gondolkodik...
Én is macska vagyok..

Előzmény: Goldcat (28)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 28
Pl oroszlán, tigris, nagyon, nagyon nagyvadak!
Előzmény: Cybercat (25)
Goldcat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 27
Pl oroszlán, tigris, nagyon, nagyon nagyvadak!
Előzmény: Cybercat (25)
Rizs Otto Creative Commons License 1999.02.26 0 0 26
Látom alakul a gyujtemény, nem árulunk zsákbamacskát.

Ha elérjük a nagyon magas macskaponthatárt, a macskák egyszerre elkezdhetnek nyávogni (pontonként mindenki 1-x beírhatja hogy nyau). Figyelem! Csak ha jelt adok!

Addig se áruljunk zsákbamacskát!
Cybercat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 25
Goldcat:
A macskáknál komolyabb állatok?

:-/
Talán csak a lányok érdekesebbek a macsoknál, de Ők viszont biztos hogy rokonok velük.
?Mik azok a "komolyabb állatok?
Előzmény: Goldcat (13)
mal Creative Commons License 1999.02.26 0 0 24
Nem vagyok matska tsak egy áprilisi faltörő birka, de azé szasztok:
beee, beee !
BaSand Creative Commons License 1999.02.26 0 0 23
BaSand jelenkezik !
Ja meg mögöttem sorakoznak:
1. Szentlászlói Foltos Maca (fekete-fehér házimacs)
2. Pusztahegyi Cirmos Mishel (cirmos házimacs)
3. Herminamezei Laky Luca (fekete házimacs)

A kapott pontokat felajánlom a topic közös használatára
Lazy Cat Creative Commons License 1999.02.26 0 0 22
Asszem itt a helyem. Matskám is vót, többször is, de a harmadik emelet nem állatnak való - csak embernek...

LC
pipi Creative Commons License 1999.02.26 0 0 21
én is
Előzmény: liblib (18)
Calliope Creative Commons License 1999.02.26 0 0 20
Én imádom a cicákat, de sajnos allergiás vagyok rájuk, így nem sokáig bírom velük egy légtérben. :(
És még csak júliusi/augusztusi sem vagyok. :(
Viszont többször is mondták már rám, hogy amikor sugárzik rólam az elégedettség, akkor olyan vagyok, mint egy nagy perzsamacska... ;o))
Maminti Creative Commons License 1999.02.26 0 0 19
Hé, a májusiakat már kutyába, izé... macskába se veszitek?
liblib Creative Commons License 1999.02.26 0 0 18
én is júliusi cicus vagyok! :))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!