Keresés

Részletes keresés

dr_strange Creative Commons License 1999.07.29 0 0 5
a felsoroltak közül a NewLine Cinema által még csak Elijah Wood, McKellan, Astin és talán Holm lett megerősítve. Connery a logikusabb Gandalf, de a hosszú forgatási idő miatt lemondta a szerződést. Egy utolsó info szerint Eowyn szerepére most Kate Winslettel tárgyalnak...

shine on,

dr_strange

BagolyMondja Creative Commons License 1999.07.29 0 0 4
Háp, háp, kicsit talán túlságosan is sztárparádé ez a felállás. Uma Thurman mint Galadriel??? ha ezt az itteni Galadriel látná... nálam pl. Kate Blanchett jobban bejönne ötlet szintjén, pl. mert jobb színésznő. Ethan Hawke-ért sem vagyok oda, Mira Sorvino, Elijah Wood, Ian Holm rendben, Spall és Astin (Austin?) urakat nem ismerem. A Saruman-Sean Connery és Gandalf-Ian McKellan felállás fordítva tűnik logikusabbnak, de mindkét színész kiváló.
Peter Jackson csinálta a Heavenly Creatures-t? Ha jól emlékszem, és igen. akkor kiváló választás. Csak nehogy valami Star Wars-hangulatú dolog süljön ki az egészből...
dr_strange Creative Commons License 1999.07.29 0 0 3
kedves useless, hivatalos infót még nem olvastam, de itt olvashatsz egy érdekes diszkussziót a kérdésről. Legtöbben John Williamsért kiáltanak, ez az ötlet nekem egyáltalán nem tetszik. Loreena McKennitt viszont igen...

shine on,

dr_strange

Useless Creative Commons License 1999.07.28 0 0 2
Meg tudja valaki mondani, ki írja a film zenéjét?
HBB Creative Commons License 1999.07.28 0 0 1
Egyébiránt a régi gyűrűkurafanokide c. topic szerintem elég jól körberágta a témát.
HBB Creative Commons License 1999.07.28 0 0 0
Gondolom nem lesz 0 az érdeklődés a film iránt.
dr_strange Creative Commons License 1999.07.28 0 1 topiknyitó
hali,

odaát a T.asztalon volt egy Gyűrűk Ura topik, csak elsüllyedt valahova, így arra gondoltam, itt a Kultúra fórumon jobb helye lenne. Aki hozzám hasonlóan rajongóga a könyv(ek)nek, gondolom, hallott a készülő filtrilógiáról, amit Peter Jackson forgat Új-Zélandon. Úgy gondoltam, erről, meg persze magáról a regényről lehetne beszélgetni. Előtzetesnek álljon itt egy jelenleg legvalószínűbb szereposztás:
Bilbo: Ian Holm (ld. Ötödik elem)
Eowyn: Mira Sorvino
Faramir: Ethan Hawke
Frodo: Elijah Wood
Galadriel: Uma Thurman
Gandalf: Ian McKellan
Gimli: Timothy Spall
Sam: Sean Astin
Saruman: Sean Connery.

(forrás: LotR movie site

Indításnak ennyi.

shine on,

dr_strange

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!