Szerintetek, ez az LG W2420R monitor, miért nem jó fotó szerkesztéshez? Mitől lenne jobb ennél, mondjuk egy Dell U2410, amikor az pl csak 96% AdobeRGB, míg az LG 100% AdobeRGB elvileg, és pl nem minden szempontból 12bit-es a Dell U2410.
Rossz a hasonlat, ha már autó, akkor valami kisérleti járművel példálóznék..
Tudomásom szerint hivatalosan még csak az ipari (értd: feláras) vga-k driverei támogatják, nem olvastam utána, de tuti, hogy az elérhető kategóriájú kalibráló eszközök elhasalnak vele, s kalibrálás nélkül meg 6 bitnek sincs értelme.