Keresés

Részletes keresés

KTTech Creative Commons License 2006.07.20 0 0 3
3400+ AMD A64-en, 1GB RAM-nál SATA Raid-0 7200/8MB HDD-ből felépülő tömbön lassú mint a fene. Az "előd" az RSP/RSE sokkal jobb nála, szerintem.
Előzmény: v.e.g.a (-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.20 0 0 2
Nem tudom. Kérdés, hogy lesz-e még kedvem fotóval foglalkozni, ha igen, mennyire leszek lusta, stb.
Eleve nem tetszik a dolog: van kb. fél évem használni, megszokni, utána meg fizessek... inkább kihagyom.
Ez így már gusztustalan.
Előzmény: v.e.g.a (1)
v.e.g.a Creative Commons License 2006.07.20 0 0 1
Igen, az RSE-ért kár.
De ki fogod próbálni a ligtroom-ot?
A béta most letölthető
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.20 0 0 0

Szerintem nem.

Ok: agyonvágtak vele megint egy ingyenes _és_ használható szoftvert (RawShooter Essentials)

:-(

 

röviden: kapják be...

 

(más kérdés, hogy egy ideje átszoktam a Canon DPP-re)

Előzmény: v.e.g.a (-)
v.e.g.a Creative Commons License 2006.07.20 0 0 topiknyitó
Avagy: YARWS - Yet Another Raw Workflow Software

Great news: Adobe® Lightroom™ beta* software 1.0 for Windows is now available. Download it today and discover an easier way to import, organize, edit, and showcase large volumes of digital images. Designed by photographers, for photographers, it's software that works the way you do. And with its new Windows compatibility, it's just waiting for you to try it.

Szépnek szép az biztos, de lássuk, szerintetek jó-e?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!