Keresés

Részletes keresés

gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2166

Dörzsöld be szalonnabőrrel a régi indigót!

Előzmény: tyúkanyó49 (2156)
tp329 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2165

Lett tojás?

Előzmény: Törölt nick (2105)
mis99 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2164

Nekünk a hét végén már a 3dik versenyünk lessz!

Előzmény: tyúkanyó49 (2160)
pyrogalamb Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2163

Szia nem publikus az e-mail címed leírnád ide?

Előzmény: Törölt nick (2155)
mis99 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2162

Még ma postára adom,hogy a hét végéig megkapd az indigot!A szlovák galambot meg tedd a kukába,én személy szerint 1et sem engedek el (szlovákot) mert nekünk még a kerületnek sem engednek el galambot,nem,hogy nekem!Az idén is elveszett 4 olyan galambom amire nyugodtan állományt mertem volna épiteni!Senki senm jelentkezik,hogy nála van! 

Előzmény: tyúkanyó49 (2159)
tp329 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2161

Szépek a galambjaid tyúkanyó!

 

Ha utólérem magam, majd kereslek! :-)

 

Majd drukkolok nekik hétvégén!

Előzmény: tyúkanyó49 (2160)
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2160

A legfontosabbat elfelejtettem..

Már pénteken első verseny lesz,és így nincs működő órám.

Bár tudod én ha nem tudom stoppolni őket azt se nagyon bánom,csak lássam hazajönni a tubijaimat:))))))

Előzmény: mis99 (2158)
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2159

Szép jó reggelt!

Köszönöm a gyors segítséget,éppen ilyen kellene.Kaptam  órát egy sporitól aki már nem használja,de az indigó nagyon nem akar benne működni:))

Remélem a pénzt megkaptad,még ha kicsit késve is,ezért mégegyszer ezer bocs.

Sajnos a postán eurót nem tudtam feladni,így csak a kemény magyar forintot fogadták el.

Ha tudnál küldeni a címem tudod,és valahogy úgy kellene hogy rögtön tudjam is veled rendezni az árát.

Még egy.Van nálam már több hete egy szlovák galamb,idei kék fiatal chip gyűrűvel.Majd a számát később leírom.Már két gyakorlóútról is hozzám jött vissza,Ballasagyarmatról,és Bernecebarátiból is.Ma berakom Lábatlanba,nem tudom mitévő legyek vele,sehogy se akar útnak indulni hazafelé.Amúgy nagyon szelíd kézhez szokott madár.

Előzmény: mis99 (2158)
mis99 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2158

Szia Jucus milyen orába kellene indigo?STB-be tudok küldeni!

Előzmény: tyúkanyó49 (2156)
mis99 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2157

Zoli učinná látka= hato anyag!

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (2148)
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012.08.27 0 0 2156

S.O.S

Sehol nem találom hol lehetne rendelni indigó szallagot a régi órához!

Ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném!!!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2155
Előzmény: MZ5 (2152)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2154

Oktalan vitáknak meg nincs helye!!

Törölt nick Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2153

Dr Vercseg János személyesn ismertette a Tiamulin-t anno 1993-ban mikor kerületi dijkiosztón és kiállításon vendég volt nálunk és könyveit dedikálta NEKEM!

 

Gyógyszer nevét, képét ebben a topikban nem közlünk. CSak hatóanyagot!

Előzmény: ghoezeke mate (2151)
MZ5 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2152

Jé van aki olvasni is tud, meg a googlit is ismeri.

 

Előzmény: ghoezeke mate (2151)
ghoezeke mate Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2151

Tiamulin. Antibiotikum. Ez van angol nyelven róla:

 

Tiamulin is active mainly against Mycoplasma spp. and spirochaetes (e.g. Treponema) and also has useful activity against gram positive pathogens such as staphylococci and streptococci, Haemophilus spp. and obligate anaerobes. Gram-negative bacteria in general do not respond to tiamulin or are only moderately sensitive (e.g. Escherichia coli, Klebsiella spp.).

Tiamulin's effective activity against mycoplasmas is one of its most interesting properties and it is generally considered superior to tylosin, spiramycin and tetracyclines in this respect.

 

Vagyis mycoplasma, spirochéták és gram-pozitív baktériumok ellen hat. Nem jó gram-negatív b-okra általában, vagy csak mérséklelten érzékenyek rá a kóli-b-ok.

A végén azt írja, hogy a mikoplazma ellen felülmúlja a tylosint, spiramycint és tetránt.

Előzmény: Törölt nick (2148)
MZ5 Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2150

Hát hogy őszinte legyek ennyi, engem meg a zöngék nem érdekelnek.

Előzmény: Törölt nick (2149)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2149

Én tudom mi ez! De más...

Előzmény: MZ5 (2147)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.26 0 0 2148

Mondom :  A HATÓANYAG???

EZ A  KÉP NEM ÉRDEKEL.

Előzmény: MZ5 (2147)
MZ5 Creative Commons License 2012.08.25 0 0 2147

Valóban , de azért a hatás sem közömbös))

Nálam egy haldoklót visszarángatott ,gyakorlatilag selejtezésen agyaltam 3 percig oszt ugy voltam vele ennyit még megpróbálok hamár ennek ugyis annyi,  oszt innen től naggyon nem érdekel a kémia ha beválik lesz és alkalmazom .

Előzmény: Törölt nick (2146)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2146

Minden gyógyszernek a hatóanyaga számít!! Neki mi a hatóanyaga?????

Előzmény: MZ5 (2143)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2145

Posta??? :D

Előzmény: gr82wök6ószfater (2137)
Törölt nick Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2144

Győri út elött Bicskéig de Komáromig is el kéne vinni. Többet ér mint sok manna... Meg a rutin is kell.

 

Ne aggodj annyit!!!!!!!

Előzmény: tyúkanyó49 (2136)
MZ5 Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2143

Lehet hogy itthon nincs is engedélyezve, nameg állítólag elsősorban baromfi gyógyszer.

Nálam visszahozta az életbe a félholtat , de még azért küzdenünk kell, hogy teljesen meggyógyuljon.

 

Előzmény: MZ5 (2142)
MZ5 Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2142

Hát igen ,-legalábbis nekem is onnan van , óvatosan kell adagolni , nekem egy szlovák magyarul tudó galambász spori fordította le miután először kicssztem tavaly a 4 legszebb fehér fiatalommal.

Előzmény: Gerrii (2141)
Gerrii Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2141

Üdv! És ezt hol lehetne beszerezni? Mert kerestem és magyar oldalt nem nagyon találtam, meg azt hiszem azt láttam hogy ez szlovák gyógyszer!?

Előzmény: MZ5 (2114)
bajusz63 Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2140

Köszönöm a segítséget. Majd én is kipróbálom, persze ügyelve az adagolásra. :)

Üdv: István

Előzmény: MZ5 (2114)
bajusz63 Creative Commons License 2012.08.24 0 0 2139

Köszönöm a tanácsot. Mindenféle képpen intézkedem. Remélem rendbe jönnek.

Üdv: István

Előzmény: Törölt nick (2098)
tyúkanyó49 Creative Commons License 2012.08.23 0 0 2138

Köszönöm,a szándék is szép gesztus...tudtam hogy nem minden galambász "szőrösszívű":))

Valahogy megoldom van még rá pár hetem.

Előzmény: gr82wök6ószfater (2137)
gr82wök6ószfater Creative Commons License 2012.08.23 0 0 2137

Ha közelebb laknál, szívesen bekeretezném.

Előzmény: tyúkanyó49 (2135)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!