Keresés

Részletes keresés

tench72 Creative Commons License 2015.10.18 0 0 2847

Sziasztok,

 

A fotòimat, illetve videòkat as USB-s kàrtyaolvasò segítsègèvel szoktam 

importàlni SD kàrtyàròl. Ma a kèpeken kívül semmilyen videòt nem sikerült 

importimportàlni az IPADra. Eddig nem volt ilyen problèma. Ezt momokozhatja?

Lehet, h as ùj IOS-sel van gond?

 

 

Zalai88 Creative Commons License 2015.10.15 0 0 2846

Köszönöm, ez az információ nekem is jól jött a külső billentyűzettel kapcsolatban. Elraktároztam a memóriába.

Előzmény: Sandarz (2844)
histván Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2845

Segítséget kérek.Adblocknak megfelelő reklámstoppolót szeretnék wifis Air 2-re.Hogyan lehet?

Sandarz Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2844

Megoldódott. A gond a billentyűzet lehetett. Bluetooth-os Apple külső billentyűzettel használtam az irodában, amikor nem aktiválódott a Login gomb, most itthonról az érintőképernyős beépített billentyűzettel működik. Érdekes...

Előzmény: Aszpirin (2833)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2843

Valóban vicces a Mini2 és Mini3 közötti különbség, bár a TouchID szerencsére szerintem egy valóban nagyon jó kényelmi funkció. Bőven meg lehet lenni mélküle, de ha az ember már megszokta, akkor "szenved" a hiányától. (Van egy vízhatlan és ütésálló tokom az 5s-hez, amit csak magashegyi túrákon használok, hogy a telefonom túlélje a zord körülményeket. Egyetlen gond van ezzel a tokkal, hogy ha belerakom a telefont, nem megy vele a TouchID. És az bitzony nagyon hiányzik, ha már megszokta az ember...)

Előzmény: K Nándor (2841)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2842

A Mac-ről már nem is szólva... 2009-es iMac-emet sincs ingerenciám lecserélni egy újra... annyira jó még mindig, csak fölösleges pénzkidobás lenne.

Előzmény: Aszpirin (2840)
K Nándor Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2841

Brutális különbség van a 3 és 4-es mini között. Nem is értem ,hogy 1 éve hogy volt arcuk piacra dobni egy mini 2-t touch ID-val...mini 3 néven. Most meg hirtelen a 3-4 között akkora különbség van...logikátlan.

 

 

Előzmény: Aszpirin (2836)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2840

Ja bocs, mem tudtam, hogy már Mini3-tulaj vagy. Azt hittem, új vásárlóként vacillálsz Mini2, Mini3 vagy Mini4 kozott.

Ne aggódj cseppet sem, általában minden Apple termékre igaz, hogy nincs értelme az eggyel korábbi generációs kütyüről a legújabbra váltani. Én egy éve iPad 3-ról váltottam iPad Air2-re, ami 3 generációval frissebbet jelent. Na ott már volt valódi különbség. iPhone-ból jelenleg egy 5s-em van, amit teljes elégedettséggel használok már két éve, és eszem ágában sincs 6s-re frissíteni (ami 2 generációs "ugrást" jelentene). Majd esetleg a 7-esre (ha lesz belőle "kis" méret).

Szóval használd nyugodtan a Mini3-at, még sokáig lesz az nagyon jó kis gép!

Előzmény: Pater Altenburg (2838)
K Nándor Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2839

Elfelejtettem odaírni, de igen, arról volt szó.

Előzmény: Aszpirin (2835)
Pater Altenburg Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2838

Köszönöm, mindez valóban fontos. az a baj, hogy TeleKom-os előfizetéses gépem lett júniusban, namármost, nem hiszem, hogy át lehet cserélni a 3-ast 4-esre.

Előzmény: Aszpirin (2837)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2837

A legfontosabbat kifelejtettem: a Mini4-ben 2GB RAM van, míg a Mini3-ban csak 1GB. Saját tapasztalat alapján ez egy nagyon lényeges különbség!

Előzmény: Aszpirin (2836)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2836

iPad Mini 3 és Mini 4 közötti szignifikáns különbségek: A Mini 4 processzora 30%-kal gyorsabb, a Mini 4 vékonyabb (majdnem 20%-kal) és könnyebb (kb 15%-kal) mint a Mini3, valamint nagyobb felbontású a hársó kamerája (8 megapixel 5 helyett).

Előzmény: Pater Altenburg (2831)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2835

Miniről van szó, nyilván...

Előzmény: K Nándor (2830)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2834

Megnéztem, utoljára augusztus 30.-án fizettem PayPallal az iPad-en, akkor még ment, de az nem az iOS 9 volt még... A normál bejelentkezés most is működik nálam, de ez nem ugyanaz, mint a fizetés, ez csak a számla megtekintése. Fizetést most nem tudom hirtelen kipróbálni... :)

Előzmény: Aszpirin (2833)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2833

Szia! Én jagyon sokszor fizettem már PayPallal iPad Air2-n, bár a legújabb 9.0.2 iOS-szel még nem... 

Találkoztam ezzel a problémával, de nálam ez akkor fordult elő, ha copy/paste-tel vagy automatikus usernév/jelszókitöltéssel (eWalletből pl) vittem be. Úgy tudtam megoldani akkor, hogy a usernév vagy password után beírtam billentyűzetről egy szóközt, majd visszatöröltem. Ekkor a Login gomb aktívvá vált. Próbáld ki ezt, hátha működik. Nm biztos, de hátha.

Előzmény: Sandarz (2832)
Sandarz Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2832

iPad Air 2-vel nem tudok PayPal-on fizetni. Nem lesz aktív a Login gomb, hiába töltöm ki a user és password részt. Safariban és Chrome-ban is ugyanez a helyzet.

Van rá valami megoldás vagy a PayPal nem támogatja az iOS-t? (ez elég furcsa lenne)

Köszi

Pater Altenburg Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2831

kösz

Előzmény: K Nándor (2830)
K Nándor Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2830

Az ipad 2 es 3 kozott csak annyi kulonbseg van, hogy az utobbi kapott egy touch ID-t, mindem mas valtozatlan.

 

A tobbirol itt talalsz infot:

http://www.apple.com/hu/ipad/compare/

Előzmény: Pater Altenburg (2829)
Pater Altenburg Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2829

A 4-es mivel tud többet, mint a 2-es vagy a 3-as?

Előzmény: K Nándor (2828)
K Nándor Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2828

mivel tud tobbet melyiknel?

Előzmény: Pater Altenburg (2827)
Pater Altenburg Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2827

Lemaradtam! Az mivel tud többet?

Előzmény: K Nándor (2826)
K Nándor Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2826

Ipad mini 4 is van mar 1 honapja.

Előzmény: Pater Altenburg (2825)
Pater Altenburg Creative Commons License 2015.10.14 0 0 2825

Ipad Mini 3 - van ilyen?

Aszpirin Creative Commons License 2015.10.05 0 0 2824

Sziasztok!

Vélemény az iOS9 osztott képernyős megoldásáról? Nálam Air2-n zseniálisan működik... az azt támogató appokkal. És itt jön a kérdésem lényege... én a legjobban úgy tudnám kihasználni az osztott képernyőt, hogy miközben egy német nyelvű honlapot vagy e-book-ot olvasok, ott van osztott képernyőn (2/3 - 1/3 megosztásban) egy német-magyar szótár app... csak sajnos az általam használt szótár ezt nem támogatja. Tudtok esetleg olyan szótár app-ot, ami támogatja az osztott képernyőt iOS 9-en? Angol is jöhet (bár nálam a német fontosabb lenne). Az sem gond, ha fizetni kell érte.

K Nándor Creative Commons License 2015.10.03 0 0 2823

Nincs ilyenre lehetoseg.

Előzmény: Pakai Szabolcs (2822)
Pakai Szabolcs Creative Commons License 2015.10.03 0 0 2822

sziasztok
Meg szeretném kérdezni hogy tudok 2 fiókot létrehozni az air2-n úgy hogy pl ha az egyikbe lépek be a másik fiók üzeneteit beszélgetéseit ne tudjam olvasni?
Válaszotokat előre is köszönöm !   

waterfalls Creative Commons License 2015.10.01 0 0 2821

Sziasztok,

 

Ipad 2-re szeretnék venni teleobjektívet, ami fotóállványra rögzíthető.

Van valakinek már ilyen?

K Nándor Creative Commons License 2015.09.16 0 0 2820

Nem nagyon van hibája. Nyomkodd meg rendesen a menügombot, többször egymás után. Nézd meg a kijelzőt, hogy nem-e foltos, kamerák és egyéb nyomógombokat is ellenőrizd. Fontos ,hogy a find my iphone/ipad funkciót előtted kapcsolja ki az előző tulaj, mert ezt nem teszi meg , akkor nem fogod tudni használni.

Előzmény: ger15xxhcker (2819)
ger15xxhcker Creative Commons License 2015.09.15 0 0 2819

Sziasztok!

Ipad mini 2 vásárlása előtt állok éppen (első IOS -es kütyüm lesz). Egy megkímélt állapotú példányt megyek holnap megnézni. A kérdésem az lenne hogy miket csekkoljak le rajta? Vannak típushibái? Gari már nem él rá sajnos. Szokott esetleg valami gond lenni hardveresen a gépeknek? Mik a tapasztalatok?

Köszi előre is.

K Nándor Creative Commons License 2015.09.11 0 0 2818

IOS 7 nel valtozott meg, nem allithato.

Előzmény: TegRazor (2817)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!