Keresés

Részletes keresés

nemethla Creative Commons License 2009.10.15 0 0 16
1,4/35 és a 24-70vagy 105
Előzmény: Kezsu (6)
61antana Creative Commons License 2009.10.15 0 0 15
Canonos korodban nem hallgattál rám, hogy a 35-ös egy falat kenyér. :) Vagy az ára riasztott el?

Felújítás nem csak erre (24-70), más obira is ráférne (70-200 f/2.8 IS), de azért még most is jól használható FF-en is. Legalábbis én eddig nem panaszkodtam rá.
Előzmény: seeman (14)
seeman Creative Commons License 2009.10.15 0 0 14
A 24-70-esre ráférne egy kis frissítés. APS-H-ra azonban megfelel így is (kivéve a becsillanási hajlamot). A 35-ös egyértelműen alapobi egy ilyen vázon.
Előzmény: 61antana (10)
61antana Creative Commons License 2009.10.15 0 0 13
Láttam a hirdetésedet, hogy keresel ilyet. Igazából nem is nagyon értettem.

Gondolom az ár a legfőbb ok. De egy picit hozzá tennél és egy újszerű 1.4/50-est vehetnél.
Előzmény: JordanT (9)
Kezsu Creative Commons License 2009.10.15 0 0 12
Nos igen ezek valoban meggyozok..
24-105mm vajon milyen a 24-70-hez kepest?

Előzmény: seeman (7)
61antana Creative Commons License 2009.10.15 0 0 11
Egyre többet értek mostanában veled is egyet. :)) (nem mintha régebben vitáztunk volna)
Előzmény: telescoper (8)
61antana Creative Commons License 2009.10.15 0 0 10
A végén még hasonló lesz az ízlésünk? :)))) (én is ezt írtam volna)
Előzmény: seeman (7)
JordanT Creative Commons License 2009.10.15 0 0 9
Canon 50/1.8 Mk1-es objektívről kinek mi a véleménye?
Elsősorban portrézni használnám.

Köszi!
telescoper Creative Commons License 2009.10.15 0 0 8
Felvettem a kedvencek közé. Oszt majd kiderül, mivé válik.

Legyen vita is! Ugyanis a vita nem azt jelenti a szememben, hogy a másik féllel, annak személyével van bajom! Ha nem lehetne sosem ellentmondani, akkor az ultiban sem lehetne kontrát mondani! Holott a kontra az egyértelműen azt fejezi ki, hogy valamit másként itél meg az ember! De attól még senkinek nem jut eszébe, hogy a másikat hülyének néznénk.


Iilletve az ultiban azért olykor igen :)
seeman Creative Commons License 2009.10.15 0 0 7

Fix: 35mm f1,4L

Zoom: 24-70 f2,8L

Előzmény: Kezsu (6)
Kezsu Creative Commons License 2009.10.15 0 0 6
Akkor egyből egy elméleti jellegű kérdés.
EOS 1d mark II-re meik lenne szerintetek a legidealisabb alapobjektiv?
Kulon a zoom objektiv es kulon a fixobi.
Ronai_Peter* Creative Commons License 2009.10.15 0 0 5
Hmmm. Azt a topikot vagy fél éve kivettem a kedvencekből.
Remélem itt béke lesz...
Sok sikert :-)
Előzmény: nemethla (3)
topoly Creative Commons License 2009.10.15 0 0 4
No akkor az EOS adok-veszek-ben elindult hitvitáknak újabb fórum, aminek örülök. Próbáljuk meg közösen az offokat a helyére irányítani, akkor mindenkinek jobb lesz.
((Mert úgy látszik pár embert nem érdekel a topicok átláthatósága, csak hogy ővé legyen az utolsó szó.))
nemethla Creative Commons License 2009.10.15 0 0 3
csak a szélsőségek ne.....egyébként érdekes dolgok történtek, órákig megszűnt az obitesztes topik, a saját indexes kedvenceimből is, majd most már megint él...nem baj, eoska maradhat ott, mi meg itt kéményezünk nélküle))
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.15 0 0 2
És a politikai hovatartozás az smafu?
Előzmény: nemethla (-)
nemethla Creative Commons License 2009.10.15 0 0 1
Hát persze! Ha pedig akarod, még Zeissel is összehasonlíthatod...
Előzmény: 61antana (0)
61antana Creative Commons License 2009.10.15 0 0 0
Nem tudom, hogy jól értem-e? Szóval a nikonosok is írhatnak a canon objektívről? :)))
Előzmény: nemethla (-)
nemethla Creative Commons License 2009.10.15 0 0 topiknyitó
Próbáljunk meg értelmes dolgokkal kitölteni egy új topikot...ahol továbbra is kérhet tanácsot, írhat véleményt bárki; tekintet nélkül faji, vallási és bayonetti hovatartozására!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!