Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Csepi0322 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 2116

Holazosztoműautomataváltonmertènnemtalálomseholaztaszart

Előzmény: ent2 (2115)
ent2 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 2115

Haesetlegnormálisanfogalmaználhogyértsükismiaszartakarszmondaniakkortalántudunksegíteni.

Előzmény: Csepi0322 (2114)
Csepi0322 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 2114

Sziasztok! A kèrdèsem hozzátok osztomübe 0.38dl olaj csere periódusos 60000km T31 automataváltó difibe cserèltem a váltóval nem tudok max szivattyú val 2liter aminek èrtelme nem sok mivel majd 8liter van benn.Ti tudjátok hol az osztomü az automatán mert mi nem látunk sehol semmilyen osztomüvet.üdv 

kissolymász Creative Commons License 2018.05.29 0 0 2113

Segítséget szeretnék kérni ,keresek T 31 X-Trail hez vezető oldali ajtóba  a központi elektromos ablakemelő kapcsolót, ami a négy ablakemelőt egyben tartalmazza.

Vagy esetleg autóvillamossági szaki elérhetőségét, lehet, hogy csak egy kis forrasztás, kontakt baja van, nem tudom leengedni az anyós oldali ablakot innen, de felhúzni viszont igen. Jobb egyről működik rendesen. 

Isti/84 Creative Commons License 2018.05.24 0 0 2112

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni. Van egy 2005-ös 2.2dci x-trail-em. Azzal kezdte, hogy felvillant a kézifék lámpa, majd az abs és az esp. Az elején ez csak hol felvillant, hol eltűnt. Jelenleg állandó és a turbó is elment. Keresnék egy jó villamossági szerelőt Budapest környékén. Akihez hordom nem tud kiolvasni semmit.

Remélem tudtok valakit ajánlani.

dela65 Creative Commons License 2018.05.23 0 0 2111

Szia!

A MOL működtet egy oldalt, ahol lehet keresni autó típus szerint, hogy milyen olaj és mennyi kell pl. váltóba, vagy egyéb folyadékok tekintetében:

https://mol.hu/hu/kenoanyag-es-autoapolas/kenoanyag-ajanlo/

 

Szerintem használható.

dela65

Előzmény: Csepi0322 (2110)
Csepi0322 Creative Commons License 2018.05.22 0 0 2110

Nagyon köszönöm 😁

L!NT Creative Commons License 2018.05.22 0 0 2109

A "baromságot csinálnék" végére inkább egy nagy ? jel illik!

Előzmény: L!NT (2108)
L!NT Creative Commons License 2018.05.22 0 0 2108

Üdv!

 

Egy hibátlan, 90ezret futott Toyota Rav4 MKII 2.0 vvti-ből ülnék át egy T31 2.0dci X-trailbe, a helykínálat, a hosszabb rugóút (softcore terepezés miatt) és a valamennyivel kedvezőbb fogyasztás(bár ez relatív) miatt...

baromságot csinálnék.

A rav4-gyel tényleg semmi gond nincs, csak 2gyerek+2kutya+stb miatt eléggé szűkös.

Esetleg még cserében is benne lennék, ha valakit érdekel.

üdv! 

Sándor Jenő Creative Commons License 2018.05.21 0 0 2107

Sziasztok ! Tudnátok e segíteni nekem ? Van egy Nissan Xtrailom 2000-benzin. Az utóbbi időben megnőtt a fogyasztás 6,7-ről 11,2-re .Vajon mi lehet a probléma? Járt e már így valaki ? Várom válaszotokat .Üdv:Jenő !

gsis Creative Commons License 2018.05.21 0 1 2106

A feltöltési mennyiség 0.9 liter.

Előzmény: Csepi0322 (2105)
Csepi0322 Creative Commons License 2018.05.20 0 0 2105

Köszönöm,ès hány liter kell belőle ☺️

Előzmény: KiDs57 (2104)
KiDs57 Creative Commons License 2018.05.20 0 1 2104

Bocs, nem tudtam a teljes táblázatot feltölteni.
Kérdésedre: API GL-5, SAE 80W-90

üdv

 

 

Előzmény: Csepi0322 (2102)
KiDs57 Creative Commons License 2018.05.20 0 0 2103

Itt a teljes lista.

 

 

üdv

Előzmény: Csepi0322 (2102)
Csepi0322 Creative Commons License 2018.05.20 0 0 2102

Sziasztok!Leìrnátok hogy T31 differenciál olaj cserèhez milyen olaj ès hány liter kell.Semmit nem találok a neten ezzel kapcsolatban.

dela65 Creative Commons License 2018.05.19 0 0 2101

Köszönöm a tesztet!

Számomra meglepő, hogy ilyen sok benne marad. Más autó esetében 50 literes tankba tankoltam már 49 litert. Az X-Trail-be legutóbb is csak 46 liter ment. Majd megbarátkozom vele.

A fogyasztásra viszont nem panaszkodom, nekem az átlag nem ment még 7 liter fölé.

Előzmény: harpi3 (2100)
harpi3 Creative Commons License 2018.05.18 0 1 2100

 Szia!

Egy kis adalék a sárga lámpához! Néhány napja leteszteltem mennyit lehet menni a lámpa felvillanásától számítva! Ez durván 80 km volt majd leállt!!!Ezután tele tankoltam és 55 liter ment bele!Tehát durván 5 liter benne maradt!

 

Előzmény: harpi3 (2093)
Pisthinke Creative Commons License 2018.05.14 0 0 2099

Üdv dehogynem szinte naponta próbálom hívni a számot ami beszéltünk de egyfolytában ki van kapcsolva 

Előzmény: harpi3 (2075)
Akela85 Creative Commons License 2018.05.13 0 1 2098

Mostmár tényleg közétek tartozom!

 

Egy 2006-os 2.2 dCi Columbia tulajdonosa lettem.

 

 

 

 

harpi3 Creative Commons License 2018.05.06 0 0 2097

Üdv! Kiszereltem,ha érdekel hívj a telószámomon!

Előzmény: Itokawa (2073)
Sanya_ Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2096

Gondolom az Infinity-knek tartogatják az ülésmemóriát. A miénkben is (2017-es 2.5 benzin) elektromos az ülés, memória nélkül. Szerencsére ugyanazok a beállítások jók mindkettőnknek, így nem akkora probléma a memória hiánya.

 

Előzmény: NB Forsz (2095)
NB Forsz Creative Commons License 2018.05.05 0 0 2095

Sziasztok.Érdekelne, hogy lehet e egy 2018-as x-trail 2.0 dci xtronic 4*4 es tekna autóban vezetőülés memóriát rakni.

Az ülésnek mindene elektromos, így nem is értem miért hagyták ki. Biztosan a következő ráncfelvarrásra tartogatják. Ha lehet akkor hól. A válaszokat köszönöm.

dela65 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2094

Köszönöm!

Kicsit meglepett, de majd megszokom.

Előzmény: harpi3 (2093)
harpi3 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2093

Ezek ilyenek! Amikor a sárga lámpa elkezd világítani, még 10-12 liter van benne! 

Előzmény: dela65 (2089)
galaxi46 Creative Commons License 2018.05.03 0 0 2092

Szuper, használd egészséggel!

Előzmény: Csepi0322 (2088)
Akela85 Creative Commons License 2018.05.02 0 0 2091

2.2 dCi , elírtam tegnap este.

Előzmény: Akela85 (2090)
Akela85 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 2090

Sziasztok!

 

Tudnátok ajánlani olyan OBD csatlakozót ami 2006os 2.2. cDi-hez jó.

 

Válaszokat előre is köszönöm!

dela65 Creative Commons License 2018.05.01 0 0 2089

Sziasztok!

 

Néhány hete beléptem a klubba egy T30 2.2 dci tulajaként. Abban szeretnék segítséget kérni, hogy könyv szerint 60 literes a tank, de 46 liternél többet még nem tudtam beletankolni. Kb 650-680 kilométer megtétele után sárga lámpa világít, a mutató a piros vonalon van, de még legalább 14 liter gázolaj van a tankban. Ez lehetséges, másnál is ennyire csal a kijelző, vagy eleve ilyen sok tartalékkal kalkuláltak a japánok? Eddig nekem csak olyan autóm volt, ahol a tartalék 6-8 liter volt.

 

Köszönettel:

 

dela65

 

 

Csepi0322 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 2088

Sziasztok!  Vettem egy T31 lenne kèt kèrdèsem hozzátok az első automata váltoba olaj csere lehetsèges e ,a másik nem e tudjátok mi a problèma a kormányon lèvö gombok nem müködnek válaszokat elöre köszönöm 😁

 

Akela85 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 2087

húú köszi, ez így jól hangzik!

 

akkor elférek benne ha alvásra kerülne a sor.

 

1000 hála és köszönet az infóért!

Előzmény: _img (2085)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!