jajj dehogy is :) nyugodtan tedd be én is beteszem a ,,perzsám" képét! :) minden cica ,,egyenrangú"! :) Ha van hát akkor őket is szeretettel ,,várjuk ide"!:)
Akkor tedd be őket a Kedvenc cicáink című topikba! :) Én ebbe a 2be irogatok, jöhetsz oda is, bemutatni mindegyik cicádat! :) Kíváncsi vagyok rájuk is! :))
Sziasztok! Remélem fognak még csatlakozni tagok, jó lenne ha felpörögne a topic!!!!! :)))
Szerikém új fésűt kapott tetszik neki mert ilyen puha ,,szőrű" és biztos jól esik neki mikor azzal ,,simogatom"! :) :D
Kormika és a picik nem jöttek haza sajnos azt kell mondjam hogy 6 cica maradt ....:((( >> ezt olyan rossz most leírni :(((( Hát már majdnem másfél hónapja sajnos nem látok már reményt. Mert Kormi csavargós cica volt már olyan h a szomszéd bezárta meg ilyesmi és hazajött, de most...:( Szerikém anyukája is elment és soha többet nem jött vissza jártam a másik utcát nem e látták meg minden, plakátok stb... de sajnos nem lett meg pedig olyan gyönyörű hófehér perzsa cica volt szép nagy sárga szemeivel...:((
Csatlakozhatom? :) Leendő cicagazdi vagyok, és nagyon szeretem a cicákat! :) Házicicám lesz, Einstein a neve (legalábbis a mostani gazdiknál). Itt egy kép róla: