Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 167

sziasztok!

jajj dehogy is :) nyugodtan tedd be én is beteszem a ,,perzsám" képét! :) minden cica ,,egyenrangú"! :) Ha van hát akkor őket is szeretettel ,,várjuk ide"!:)

Előzmény: Bleu L'amour (164)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.15 0 0 166
Okés!!!!!
Előzmény: Ercica (165)
Ercica Creative Commons License 2007.08.15 0 0 165
Akkor tedd be őket a Kedvenc cicáink című topikba! :) Én ebbe a 2be irogatok, jöhetsz oda is, bemutatni mindegyik cicádat! :) Kíváncsi vagyok rájuk is! :))
Előzmény: Bleu L'amour (164)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.15 0 0 164

Köszi!!

 

Van még egy pár cicánk csak ők nem házicicák és nem akarok offolni nektek.

Előzmény: Ercica (162)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.15 0 0 163

Jaj, de sajnálom, hogy nem mentek haza.

 

Képzeld nekem is Korminak hívták az első cicám igaz ez 19 éve volt.

 

Ugye nem az a  fehér perzsa cicád tűnt el  akiről a sziámis fórumba raktál fel képet?

Előzmény: Pici gazdi (153)
Ercica Creative Commons License 2007.08.15 0 0 162
Nem bírok betelni a képekkel, Berci gyönyörűűű! :)
Előzmény: Bleu L'amour (159)
Ercica Creative Commons License 2007.08.15 0 0 161
Dehogy bánjuk! :) Nagyon szép a cicád!! :)
Előzmény: Bleu L'amour (155)
Ercica Creative Commons License 2007.08.15 0 0 160

Sajnálom őket... :((

 

Biztos tetszik majd neki a fésű :))

Előzmény: Pici gazdi (153)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.15 0 0 159

Köszi!!!

 

Berci 6 éves ivartalanított fiú cica. Kedve barátságos, kiállítást utáló cica.

Egy kicsit off:

 

Előzmény: Pici gazdi (156)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 158
Ezzel egyetértek! :))
Előzmény: Törölt nick (157)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 156

Szia! :)

Légy üdvözölve eme cicás topicban! :)

Persze hogy nem bánjuk minden kedves új tagot örömmel és szeretettel fogadunk! :)

Nagyon szép Berci cicád! Sok sok pocaksimi neki! :) Nekm nagyon tetszik olyan édes kis pofija van! :) Ő fiú lány? Hány éves?

Örülök hogy új taggal bővült a topic! :)

 

 

Előzmény: Bleu L'amour (155)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.15 0 0 155

Sziasztok!

 

Csatlakoznék a topikhoz ha nem bánnátok.

Rakok fel nektek egy pár képet Berci cicámról:

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 154
Cicák hogy vannak?
Majd remélem tudok hozni új képeket! :)
Előzmény: Törölt nick (152)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 153
Sziasztok!
Remélem fognak még csatlakozni tagok, jó lenne ha felpörögne a topic!!!!! :)))

Szerikém új fésűt kapott tetszik neki mert ilyen puha ,,szőrű" és biztos jól esik neki mikor azzal ,,simogatom"! :) :D

Kormika és a picik nem jöttek haza sajnos azt kell mondjam hogy 6 cica maradt ....:((( >> ezt olyan rossz most leírni :(((( Hát már majdnem másfél hónapja sajnos nem látok már reményt. Mert Kormi csavargós cica volt már olyan h a szomszéd bezárta meg ilyesmi és hazajött, de most...:( Szerikém anyukája is elment és soha többet nem jött vissza jártam a másik utcát nem e látták meg minden, plakátok stb... de sajnos nem lett meg pedig olyan gyönyörű hófehér perzsa cica volt szép nagy sárga szemeivel...:((
Előzmény: Ercica (151)
Ercica Creative Commons License 2007.08.14 0 0 151
Én is neked! :) Lassan én is megyek. Jó éjt mindenkinek!
Előzmény: Pici gazdi (150)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.14 0 0 150
elhiszem :))
én viszont mára elbúcsúzom szép jó éjszakát kívánok!
Előzmény: Ercica (149)
Ercica Creative Commons License 2007.08.14 0 0 149
Majd ha hazahozom biztos írok róla, képek, videók stb... :)) Már nagyon várom! :D
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.14 0 0 148
értem :)
Előzmény: Ercica (147)
Ercica Creative Commons License 2007.08.14 0 0 147
Köszi! :) A cirmos-fehér cica lesz az enyém... :)
Előzmény: Pici gazdi (145)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.14 0 0 146
de cukik :)
egségedre!
Előzmény: Törölt nick (143)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.14 0 0 145
Szia!
Persze hogy csatlakozhatsz csak örülünk neked :)
Aranyosak de melyik is lesz a Tiéd?
Előzmény: Ercica (144)
Ercica Creative Commons License 2007.08.14 0 0 144

Sziasztok!

 

Csatlakozhatom? :) Leendő cicagazdi vagyok, és nagyon szeretem a cicákat! :) Házicicám lesz, Einstein a neve (legalábbis a mostani gazdiknál). Itt egy kép róla:

 

 

Ein cirmos tesójával, Leóval (birkózás)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.14 0 0 142
hellóka! :)
mizu böbö?
Előzmény: Pici gazdi (141)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.13 0 0 141

sziasztok!

lehet ritkábban jövök, de jövök!

sziasztok szép napot!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.12 0 0 139
jó éjt mára cicások álmodjatok szép cicásakat!!!!!!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.12 0 0 138
szia böbö :))) miújság?
Előzmény: Törölt nick (137)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.12 0 0 136
sziasztok!
szép napot!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.10 0 0 135
sziasztok!
szupik a képek!!!!!!!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.04 0 0 128
sziasztok!
holnap megyek nyaralni szóval nem leszek! addig is simi a cicóknak és üdv.!
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.02 0 0 127
sziasztok!
köszi
Előzmény: Törölt nick (126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!