Keresés

Részletes keresés

Csimpolya Creative Commons License 2019.06.24 0 0 87177

Kellemes helyen teszi!

Előzmény: szepi (87176)
szepi Creative Commons License 2019.06.24 0 0 87176

Hol vannak a kedvenc macskák? Biztosan elbújtak a nagy meleg elöl.

Findus vadászik.

 

trizs77 Creative Commons License 2019.05.08 0 1 87175
CBNora Creative Commons License 2019.05.07 0 0 87174

Lehet, hogy összevissza is pisil, csak azt kint nem látod.

A lelkének valószínűleg nem tett jót a kitelepítés. Vagy a fene tudja, mi baja lehet még, hisz láttad a filmet.

Előzmény: QQ (87173)
QQ Creative Commons License 2019.05.07 0 0 87173

Gondoltunk csak mivel inkabb valami lelki eredetunek gondoljuk meg mas egyebb baj nem latszik rajta meg nem vittuk. Betegsegbol miért pont kanapera meg a vackaba pisil miert nem osszevissza?

 

Előzmény: CBNora (87172)
CBNora Creative Commons License 2019.05.07 0 0 87172

Valószínűleg az a kanapéra pisilő izé. Nem gondoltatok rá, hogy megmutatjátok állatorvosnak?

Előzmény: QQ (87171)
QQ Creative Commons License 2019.05.07 0 0 87171

A multkor kanapera pisilo cica azota kint lakik. Ket honapja nem volt kulonos esemeny kb 2 het alatt felfogta mostmar o nem johet be. A teraszon egy regi nagy alomtalban egy pulcsinkon alsuik. Harom napja azt vesszuk eszre hogy nem fekszik a helyen hanem alabtorlon. Es latjuk hogy a pulcsira ra van pisilve. Ket honap alatt mar volt jopar hidegebb idoszak igy nem tudom elkepzelni hogy felfazott vagy ilyesmi. Most akkor az a kanapera pisilo ize jott ra megint vagy mi? Ivartalanitott lanycica.

Csimpolya Creative Commons License 2019.05.06 0 0 87170

Az én szépséges és elbűvölő kismacskám, Silver, alighanem rajong az esőért, noha ezt idáig nem tette. Tegnap zuhogott, én a kaktuszokat pakoltam, nehogy agyonázzanak, ő meg kijött teerpszemlézni. Ugyanez történt este, amikor szellőztettem. Nos, ha így látja jónak, én nem bánom, csak kissé csodálkozom. Végül is, ez aztán nem valami nagy ügy.

p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019.04.20 0 0 87169

Előzmény: Csimpolya (87168)
Csimpolya Creative Commons License 2019.04.20 0 0 87168

Mindnekinek, aki ezt olvassa, boldog húsvéti ünnepeket kívánok! No meg sok-sok cicázást!

Csimpolya Creative Commons License 2019.04.16 0 0 87167

Szegény cicámnak csak erősödhetett az a véleménye, hogy az emberek nem komplettek. Sort kerítettem a tavaszi nagytakarításra, ami sok járkálással-pakolással jár. Ahogy Silver egy kissé lepihent valahol, megjelentem, és ott kezdtem el rendezkedni. Eltűnt az ágy alatt, és csak a felfordulás végén került elő.Remélem, estére hajlandó megbocsátani az ellene irányuló galád merényt!

német juhász Creative Commons License 2019.04.12 0 0 87166

Asztal üres, tálka üres.  Körül kell nézni! :):)

Előzmény: p21-feri-tb2 (87164)
Csimpolya Creative Commons License 2019.04.12 0 0 87165

Biztos valami érdekes és fontos játszódik a közelben!

Előzmény: p21-feri-tb2 (87164)
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019.04.12 0 0 87164

De kíváncsi valaki... :-)))))))

trizs77 Creative Commons License 2019.04.11 0 0 87163
Csimpolya Creative Commons License 2019.04.03 0 0 87162

Nem, nem mondom, hogy minden macska egyforma, mert ennek az ellenkezőjét tapasztaltam és tapasztalom. viszont nem bánnám, ha ilyennel kedveskedhetnék neki!  De ha nem, hát nem. Marad száz más megoldás.

Előzmény: jégkirálynő (87160)
jégkirálynő Creative Commons License 2019.04.02 0 1 87161

na így néz ki a fetrengősribanc, video is van, de az már nagy méretű

jégkirálynő Creative Commons License 2019.04.02 0 0 87160

Kollegám macskáinak is vettem mentát egyidőben, mondhatni lexarták még száraz állapotban is.

 

Több cikkben olvastam, és tapasztalat is, hogy:

 

VAN macska, és

VAN egyéniség

 

és hogy ne mondjuk már, hogy minden macska egyforma.

Ez annyira hülyeség, mintha az emberekre ráhúznánk valami egyenruhát a személyiségek terén, mert emberek.

Előzmény: Csimpolya (87155)
jégkirálynő Creative Commons License 2019.04.02 0 0 87159

Bele kell fetrengeni:D

 

A perzsa elég érdekes lesz, de furminátor:D))))

 

(még keresem, hogy hol lehet képet feltölteni manapság -rég jártam itt-....de ha megtalálom, akkor csatolok képet

Előzmény: BENTA (87154)
trizs77 Creative Commons License 2019.04.02 0 0 87158
trizs77 Creative Commons License 2019.03.31 0 1 87157

 

 

 

Nincs olyan kiskutyával és kigyerekkel egyidőben rendelkező család, melynek ne lenne hasonló története, fotója.

 

A középső tárgy néha változik.

        - volt az már közösen fogyasztott zsíroskenyér,

        - kolbász,

        - somlói galuska,

        - legutóbbi beszámoló/anekdota egy hosszú, de friss bagett két végéről szólt.

 

Bár cica + gyerek kombót is halottam már ahol a tett tárgya :

      - egyik esetben egy doboz szardínia volt,

      - másik esetben egy kerek doboz májkrém.

 

 

Csimpolya Creative Commons License 2019.03.29 0 0 87156

Ma délután kinyitottam a konyha ablakát, Silver elégedett képpel heverészett az ablakpárkányra, napozott. Egyszer csak a kéjesen dörgölőzni kezdett a virágcseréphez, amitől a frászt kaptam, mert megbillent. A frászt hozta rám, mert féltem, hogy a kedvenc pozsgásnövényemet az utcára löki. Jó nagyot sikítottam, mert nem tudom, melyikünk ijedt meg jobban. Cicus riadtan leugrott, a cserép visszabillent, úgyhogy minden rendben, de legközelebb jobban kell figyelnem!

Csimpolya Creative Commons License 2019.03.29 0 0 87155

Én is próbálkoztam macskamentás játékkel, de csöppet sem érdekelte a macskámat. Lehet, hogy különc?

Előzmény: jégkirálynő (87153)
BENTA Creative Commons License 2019.03.29 0 0 87154

Szia Felség!

 

Mindenképpen bele kell feküdnie a boldogsághoz, vagy elég mondjuk párnahuzatba tölteni? Szerintem a perzsából az életben nem tudnám kikefélni. Köszi:)

 

Előzmény: jégkirálynő (87153)
jégkirálynő Creative Commons License 2019.03.28 0 0 87153

A kishercegnőköcsögnek pár éve vettem egy cserepes macskamentát, mert láttam, ahogy euforikusan hentereg a valahonnan vett száraz macskamentában.

A cserepes növényt szépen felneveltem úgy, ahogy illik, szépen hozott új friss új hajtásokat...no innentől lexarta, nem kellett Őhencegnőségének.

 

Tapasztalat: valamiért a kiszáradt mentát kedveli (most kapott új kaparóbigyót száraz mentával meghintve...hentergés fullszázalékkal:))

Előzmény: trizs77 (87152)
trizs77 Creative Commons License 2019.03.26 0 0 87152
p21-feri-tb2 Creative Commons License 2019.03.24 0 0 87151
CBNora Creative Commons License 2019.03.24 0 0 87150

Nekem ajánlotta a Youtube :-)

https://www.youtube.com/watch?v=jzV35pXdebk

Nekem tetszik. Lemonkán még nem próbáltam ki.

Csimpolya Creative Commons License 2019.03.24 0 0 87149

Nagy ötlet! Hajrá Svájc!

Előzmény: trizs77 (87148)
trizs77 Creative Commons License 2019.03.24 0 0 87148

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!