Keresés

Részletes keresés

eke Creative Commons License 2005.12.01 0 0 249
itt valójában az a legenda, hogy ezek legendásak...
Előzmény: hsoma (243)
hsoma Creative Commons License 2005.12.01 0 0 248

T90: a randaság nem korlátozó tényező?

már írtam a nyikonos topicban, de itt is!

GRAT!!! Menyek is mingyár föl! :)

soma

Előzmény: Abrash (246)
Abrash Creative Commons License 2005.12.01 0 0 247
khm, "kanyomra biggyesztett stb".. nem tud valaki egy jó firmware-cserét? :)
Előzmény: Abrash (246)
Abrash Creative Commons License 2005.12.01 0 0 246
Soma, nemsokára lesz tapaszlat knyonby bigygesztett nyikony fixekrül... megvan a mérőék is! Meg került egy szerencsésen olcsó 20D, remélem nincs rejtett baja. (és félár, mint a d200..)
Előzmény: hsoma (244)
Abrash Creative Commons License 2005.12.01 0 0 245
T90?
Előzmény: eke (242)
hsoma Creative Commons License 2005.12.01 0 0 244
FM2, FM2N, ennyi elég?
Előzmény: hsoma (243)
hsoma Creative Commons License 2005.12.01 0 0 243
legendás nikon: F (FT, FTN), F2, F3, F3HP, F3HP/T, F4, F4s, F5
Előzmény: eke (242)
eke Creative Commons License 2005.12.01 0 0 242
ja igen igen!!

legendás:
F1 illetve az F1n (Canon)

Előzmény: madgie (237)
Törölt nick Creative Commons License 2005.12.01 0 0 241
Most néztem a d200 -at és ezzel a géppel a Nikon megtalálta a Canonnál lévő 20d és 5d közötti tátongó részt.ügyes húzás.
Emellett randkívül remek gép(adatai alapján)
Abrash Creative Commons License 2005.11.30 0 0 240
lol
Előzmény: würthkiller (230)
karmatt Creative Commons License 2005.11.29 0 0 239
:D
Előzmény: Speibl és Hurvinyek (238)
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005.11.29 0 0 238

Szerintem 200-zal nem menne.

A 426 LE-ös motor, ledarálná a műanyag fogaskerekeket a váltóban.

 

:)))

Előzmény: karmatt (236)
madgie Creative Commons License 2005.11.29 0 0 237

Nu, én viszont analógban csak Nikonban gondolkodnék (ha lenne nekem olyan).

Nemhiába legendás az F széria...

Előzmény: karmatt (235)
karmatt Creative Commons License 2005.11.29 0 0 236

Jó hogy a canon nem gyárt kocsikat. 200-nál ha kiírná, hogy "err99"..... nem tudom mit csinálnék.

 

No, csak vicc. :D

karmatt Creative Commons License 2005.11.29 0 0 235

Nem is tudom. Én mindig is canon-os voltam Canon 1000F, Canon 300, Canon 30, Canon 300D.

 

 

A canon márkához volt először bizalmam így azzal kezdtem és szerintem majd végzem is valamikor.

 

Hülyeségnek tartom ezt a vitát picit, mivel mind a két fejlesztőtábornak vannak előnyei hátrányai.

 

A filmes canon gépek szerintem tökéletesek..., egy rossz szavam nem volt rájuk de!

Mi a helyzet a digitálisal?!

 

Nikonra sohasem szavaztam volna, ha nem jött volna be a digikorszak.

De bejött és egyre jobban úgy tűnik nekem a nikonnak a körítése jobb, valamint megbízhatóbb annak ellenére, hogy canon szimpatizáns vagyok.

 

Ha a cuccomat le tudnám egy az egybe cserélni nikonra, akkor ,most fél 2kor indulnék is :) 

hsoma Creative Commons License 2005.11.27 0 0 234
de a késés megvan. nem?
Előzmény: Szeder (233)
Szeder Creative Commons License 2005.11.27 0 0 233
Ez így ebben a formában nem igaz, mert az 1D mark II volt az első.
Előzmény: hsoma (232)
hsoma Creative Commons License 2005.11.27 0 0 232

azé azt el kőn ismerni, hogy a kenon 15 éves lemaradását a távolságadatközlős vakuzásban csak most dolgozta le, a 20Dben először. ez azért durva. és tény.

hsoma

Ahmet Creative Commons License 2005.11.27 0 0 231
Na, tehát olyan, hogy Canonos nem is létezik. : )
Előzmény: würthkiller (230)
würthkiller Creative Commons License 2005.11.26 0 0 230
Előzmény: würthkiller (229)
würthkiller Creative Commons License 2005.11.26 0 0 229

az igazi Nikonos...

G_ArchAngel Creative Commons License 2005.11.26 0 0 228
Ezt a topicot amúgy sem lehet komolyan venni, így felesleges belemenni felesleges vitákba. Nem csak a fotósok között vannak ilyen banális ellentétek: A Ferrari szurkolók utálják a McLarent és vissza (bár most mindkettő a Renault-t utálja), a Nokiások a SonyEricsson-osokat nézik le, a vidékiek a budapestieket - ez egyszerűen hozzátartozik a magyar virtushoz. Én soha nem merném állítani, a Nikon termékek gagyik,vérgyengék, de egyszerű végfelhasználóként sem a márka arculata, sem a termékek használhatósága nem fogott meg, ennyi és kész. Ha lesz pénzem, akkor sem fogok venni Ferrari Enzo-t, mert nekem a McLaren Mercedes SLR tetszik - szinte a műszaki paraméterek is megegyeznek és a Ferrari név erősebb státuszszimbólum, de nekem nem kell, mert nem az én ízlésvilágomnak tervezték...
Fudi Creative Commons License 2005.11.26 0 0 227
Egy tény a tisztázás végett: nem Álatlában hanem majdnem mindíg a canon oldal kezdett ki a többiekkel (nik,minol,pent). Objektív tesztek topic, d200 topic stb stb. Akinek nem inge, az öltözzön má fel, ne engem okoljon hogy fázik.... :PPP

Üdv. Fudi
Pecarobi Creative Commons License 2005.11.26 0 0 226
Azé ne tessék általánositani,ha lehet......  :oppp
Előzmény: G_ArchAngel (225)
G_ArchAngel Creative Commons License 2005.11.26 0 0 225
És mikor láthatnak a Canon-osok egy ilyen emberkét a Sötét Oldalról? Valószínüleg soha...:PPP
Előzmény: Fudi (220)
madgie Creative Commons License 2005.11.26 0 0 224
Egy pont oda :DDD
Előzmény: Ahmet (219)
ben_ben Creative Commons License 2005.11.26 0 0 223
kiegészítve a Te észrevételed
Előzmény: Ahmet (221)
ben_ben Creative Commons License 2005.11.26 0 0 222
Úgy ahogy van a vita gyerekes, pl. azért, ha bármelyik gyártó ténylegesen jobb lenne, akkor már értelmét is vesztette volna.
Értelmes technikai, technológiai összehasonlításnak lehet értelmes célja, de aki fikázni ír ide, az egy nagy gyerek (finoman:)
Én mind a két márkát használtam, használom, és elégedett is voltam, vagyok.
Ha a Nikonnak volt is dslr-ben lemaradása, úgy tünik behozza.
Jelenleg nekem canonom van.
Előzmény: Ahmet (221)
Ahmet Creative Commons License 2005.11.26 0 0 221
Miért létezik két ilyen emberfaj, hogy Homo sapines nikonos, meg Homo sapiens canonos? Jesszusom! Akinek Canon lóg a nyakában az nem is fényképezni vette, csak fikázni a Nikont? Szerintem nem, de én csak egy nagyképű Canonos vagyok. Röhej!
Előzmény: Fudi (220)
Fudi Creative Commons License 2005.11.25 0 0 220
Ha nem nikonra szavaznál, de a stílusod illetve a hozzáállásod a nem-canonosokhoz ilyen marad, akkor le a kalappal előtted. Sajnos a többi canonos nem ilyen. Amúgy szerintem a nikonosokban nem a canon márka ellen, hanem a támadó és "minden szar ami nem canon" típusú emberkék ellen alakul ki ellenszenv. Te nem tartozol közéjük... :)
Na P.e.A.c.E. All :)
Előzmény: karmatt (216)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!