Keresés

Részletes keresés

Lujza71 Creative Commons License 2006.08.19 0 0 1506

Vemhes Yorki kismamákat keresek akik köröbelül Októberbe várják a kiskutyákat.

40000 ft adna is érte

 

nagy az isten állatkertje :((

Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.17 0 0 1505
hat ez tenyleg sirlmas....
Előzmény: kyraya (1504)
kyraya Creative Commons License 2006.08.17 0 0 1504

"Yorki kan kutyámat szeretném fedesztetni. Viszont törszkönyv nélküli és a hátsó lábára kölyök korában anyja ráfeküdt, így egy picit sántít! Lassan 1 éves lesz Mike a macsó kan kutya!!! Kép csak kicsit később lesz :)"

 

Hááát... ez az "gazdi" nem semmi. TK nélkül vette a kutyáját, ráadásul "hibásan", így még olcsóbban jutott hozzá. Persze arra nem is gondolt, hogy elvigye dokihoz, lehet, hogy műtétre szorult volna... És egy kislány a gazdija, szóval már nem is hiszem el, hogy az anyja feküdt rá... hm...

Babyboo Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1503
Ezért nem értem miért ide tette.  De tényleg jó, hogy ilyen is van!
Előzmény: Fülöpmami (1498)
/Lilla/ Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1502
szívesen! :) majd írj hogy sikerül e a barátnődnek megvenni! remélem igen :)
Előzmény: Greylupus (1501)
Greylupus Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1501
bocs, nem megunt - félreolvastam...
Előzmény: Greylupus (1500)
Greylupus Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1500
köszönöm, továbbítom a barátnőmnek:) - hátha meg tudjuk menteni a megunt leguánt:(
Előzmény: /Lilla/ (1499)
/Lilla/ Creative Commons License 2006.08.13 0 0 1499

4.) Közeledő költözés miatt sürgőssé vált egy 8 éves hím Zöld leguánnak új gazdát találni. 130 cm- es 25 ezer Ft- ért (Budapesten). Komoly érdeklődőnek természetesen olcsóbban is lehet! Jó helyre szeretném! Cserébe nőstény kaméleon, szárazföldi teknős vagy nőstény kopasz tengerimalac is érdekel! A kaméleonért vagy a tekiért adok: 15- 20 ezer Ft- ot! ! Alkudni is lehet: - ) ccnv

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-08-10
Feladó neve: gabor07@freemail.hu Lejárat dátuma: 2006-08-14
Ár: 25.000

apronet-en találtam, telefonszám nincs, csak az e-mail címe!
Előzmény: Greylupus (1476)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1498
telleg cukik ezek cicak, es vegre valaki aki nem 4 hetesen akarja oket elpasszolni!
Előzmény: Babyboo (1497)
Babyboo Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1497
Szia, édesek a cicák, elolvastad a topic címét?
Előzmény: Jedkelly (1496)
Jedkelly Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1496

A különleges cicákat kedvelőknek ajánlanám ezeket a kedves, játékos teknőctarka mintázatú, gyönyörű nőstény cicákat.

Az anya házimacska, az apa perzsamacska ősöktől származik.

Mivel július 5-én születtek, szeptember elején lesznek elvihetők.

Várom az új, szerető gazdik jelentkezését: achilleus77@freemail.hu

vagy a 06209130642 telefonszámon.

 

 

 

Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1495

13.) Golden retriever kiskutyák elvihetők augusztus második felétől! 1 oltással, féregtelenítve, tk. nélkül Gyálról! Gyere, válaszd ki, s vidd el kis kedvencedet! ! Tel. sz. : 06- 20- 5150413

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-08-10
Feladó neve: besd2000@gmail.com Lejárat dátuma: 2006-08-30
Telefon: 06-20-5150413
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5351475


vegye, vigye akcio! igy kell felelossegteljesen kutyat venni, meg aladni is!
Babyboo Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1494

macska
3 éves lány bepisilős mindent megrágó szobacicus elvihető
1000 Ft

 

micsoda PR !! tuti sorban állnak a cicusért...

 

 

kiskutya
fajtiszta tacsko kiskutyák elvihetők. 5 hetesek, őnnáloan esznek már. nagyon elevenek. és győnyőrűek. Csak állatbarátoknak, és jo gazdinak!

Ő is nagy állatbarát lehet, ha 5 hetesen elvihetőek a babák :(

 

 

Kis termetű, fiatal shih-tzu szuka kedvencnek, társaságnak
eladó. Egyedüli kutyának, sok szabadidővel rendelkező felnőtt mellé társaságnak alkalmas. Érzékeny, kedves, bújós, nagyon hálás kis teremtés. Tk-s, tenyésszemlés, fizikailag alkalmas tenyésztésre, lelkileg nem. Őt kell szeretni, óvni, félteni!

50000 Ft

 

Nem pontosan értem a végét. Mi az, hogy lelkileg nem alkalmas a tenyésztésre? Az ivartalanításra sem alkalmas lelkileg? Melyik kutyát nem kell szeretni???? 

 

 

Shih-tzu szobakutyusok három alaomból
arany-fehér, fekete-fehér, csoki-fehér színben, azonnal elvihetők
35 eFt

 

nem megy nagyüzemben a termelés, dehogy.... Megnéztem a honlapot, az egyik mama már eladó.. Eddig termelt hasznot?

 

 

A hirdetések a Bulinet apróból másolva

Babyboo Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1493

Minek akarja szállítgatni? Ő házhoz jár fedeztetni? Úriember :)))

A lány kutyus fejének színe, miért is mérvadó??

Ez tényleg az elejétől a végéig marhaság :))

Előzmény: Fülöpmami (1492)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1492
7 éves németjuhász kutyusommal fedeztetést vállalnék. Elsősorban GYMS megyében illetve Budapestre tudnám még szállítani a kutyust! A kutya fajtatiszta törzkönyv nélkül, viszont apa illetve anya kutya egy kennelben volt tartva. A kutyus győnyőrű, nem volt beteg, szép szőrű, csodálatos fejű, olna mint egy kölyök kutyus.
Hozzá hasonlóan szép rövid szőrű németjuhász kutyust keresek, lehetőleg ne legyen fekete feje a lány kutyusnak!
Érdeklődni : melinda1986[<@>]freemail.hu címen



"viszont apa illetve anya kutya egy kennelben volt tartva" - az atlagos badarsagon kivul ez ragadott meg, ez am a lenyeges info egy fedezteteskor!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1491
Növendék illetve felnőtt Boxer szukák és kanok törzskönyvvel és törzskönyv nélkül eladók.
Ár: 30000-80000Ft-ig


vegkiarusitas....
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.12 0 0 1490
Kérem, ha tud segítsen!
Nagyon szeretnénk egy kiskutyát lehetőség szerint yorkit vagy bichone havanese-t vagy chihuahua-t vagy csivava-t, de sajnos anyagi helyzetünk nem teszi lehetővé, hogy megvegyük, pedig a kisfiunk már a lelkünket kikönyörgi egyért.
Kérem, ha tud segítsen, esetleg részletfizetéssel még ki tudnánk fizetni!
Minden megoldás érdekel!!!!
Köszönjük! Egy hálás és kutyaszerető család!


vagy chihuvavavat, vagy csihuahuat, mindegy csak ocsoert, leginkabb ajandekba, csak a lelki udvunkert!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1489
flugos futam lenne az teny:)
Előzmény: pierrebaba (1488)
pierrebaba Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1488
hú de pörgős egy topic. nagyon jó! Mit csinálna egy iylen basset egy kajla havanese fiúval? vagy fordítva? nem is tudom. ..
pierrebaba Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1487
persze! dehogy!
Nyílván tisztában vagyok a korlátaimmal. Amik sajna vannak. Ha engednék, én szívesen befogadnék még egy kutyát, tekintettel persze a már meglévőre.
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1486
a vilaert se erezd ugy hogy ra akarnalak barmire beszelni! te ismered a korulmenyeiteket.
Előzmény: pierrebaba (1485)
pierrebaba Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1485
egyetlen hátrányunk: albérletben lakunk. persze Pierre léte az ismert:)
de még egy kutyust biztos meg kéne velük beszélni. De Pierrenek nagyon kell valaki, mert szörnyen unatkozik, és szenved. Sokszor csak fekszik és néz. Úgy sajnálom oylankor. na megnézem a képeket
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1484
http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9041937

nezz be ebbe a topikba, vagy elmenekulsz, vagy rajossz hogy basset nelkul nem tudsz elni:)
Előzmény: pierrebaba (1482)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1483
hat a basset meg 10 evesen is egy idetlen bohoka:) nagyon szereti az embereket, a kisgyerek, meg mas kutyak tarsasagat is. tulajdonkeppen a lakasban is remekul elvan, bar a kanapeert kozelharcokra lehet szamitani.
ha komolyan gondolod szivesen szolok ha lesz olyan kutyus aki eddig lakasban elt, vagy legalabbis tuti szobatiszta.
Előzmény: pierrebaba (1482)
pierrebaba Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1482
Igen, szeretnénk Pierre mellé egy testvért. Ő még kis bohóka, nem tudom, egy felnőtt kutya hogy viselné. Kb 2 hónapja elmentünk a menhelyre egy havaneseért, d emár elvitték.
Sajna nem tudok sokat a bassetekről. paramétereink:
50 nm, egy kis hülye kajla havanese, egy normálisan dolgozó (8-4, vmint pénteken 8-2) és egy nem normálisan dolgozó (télen igen, nyáron nem) gazdi:)))))
Fullextrás lakópark viszonylag kedves lakókkal, + havi egyszeri fantasztikus utazás Nyíregyházára a szülőkhöz (télen ritkábban)
Előzmény: Fülöpmami (1481)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1481
ez most komoly?
Előzmény: pierrebaba (1480)
pierrebaba Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1480
egy felnőtt mezei bassetet én is szívesen befogadnék Pierre mellé:)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1479
Bosset hound 2006. augusztus 07., hétfő
Sziasztok Kedves Kutyabarátok!!!

Nagyon beleszerettem a bosset hound kiskutyába és szivesen tartanék egyet! Sajnos tudom hogy ezek a kiskutyák nem olcsók, viszont ha valaki megválna tőle valamilyen okból szivesen befogadnék egyet, örülnék akár kiskutyának is. A világ végére is elmennék érte. Az mindegy hogy honnan származik, nekem nem kell dijnyertes szülő, én egy mezei bosset hound kutyust szeretnék akit tudnék kényeztetni!
Ha valaki tud ilyet kérem jelezzen!!!




sajnos csak felnott mezei bosset hundot tudtam neki ajanlani, de az most nem jo, mert
meg majd csak most fog elkoltozni es kesobb kell a kutya...
Fülöpmami Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1478
nem tudom a 7 eves kant ki veszi meg tenyeszallatnak? de sejteseim vannak, pillanatokon belul 4 eves lesz majd o is!

mi az hogy fajtavaltas? jo esetben elete vegeig nem lesz az ember tudasa tokeletes egy fajtaval kapcsolatban, max torekedhet erre.

aztan lehet hogy lealdozott a bulldognak, mas a divat....


a kolykot kuncsorgok is erdekesek am, en probaltam nekik felnott allatot ajanlani orokbefagadasra, avval az ajanlasssal, hogy tobbek kozt ok mar vegigoltottak, a kolyokkori idiota ragcsalason tul vannak. es finoman megirtam nekik hogy fajtatiszta kolykot ingyen, vagy 1 oltas araert senki nem fog odaadni.

nem, ezeknek csak kolyok kell, bizakodnak hogy valaki majd ad...
Előzmény: /Lilla/ (1473)
aquazsolti Creative Commons License 2006.08.11 0 0 1477

Szia!

 

Más állatot könyebb tartani mint leguánt, már csak a hely miatt is --> ha nem akarják kínozni szegény állatokat, akkor minimum egy 200x100x200-as terkó dukál egy állat számára, ellentétben egy kaméleonnal (én 80x50x50-esben tartottam) vagy egy tengerimalaccal. SZVSZ.

Előzmény: /Lilla/ (1471)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!