Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2112
biztos így volt..
Egyébként,hogy vannak a cicáid?nem viseli meg őket ez az időjárás?
Előzmény: Pici gazdi (2111)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2111

Én csak azt nem értem mért mentek el!!!!!!!!!!!!!!!!:)~*

egyszer nem jött ez, utána az.... szerintem:)

Ü.~*

Előzmény: Katus870512 (2110)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2110
Természetesen nagyon jó lenne, én máshol nem találtam perzsás fórumot.....sajnos!
Előzmény: Pici gazdi (2109)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2109

Szia!

Lehet hogy tényleg felesleges lenne. csak egy ötlet volt. Jó lenne ha legalább páran visszajönnének erre a topikra:)~*

Előzmény: Katus870512 (2108)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2108
Hát nem tudom, szerintem felsleges mert akik régen itt voltak , azok már tényleg nagyon régen írtak ide. Ők biztos nem fognak visszajönni. De akik nem olyan rég írtak ide azokat hátha figyelemmel kísérik a topicto és látva a fellángolást , visszajönnek ide :)))
Szia!
Előzmény: Pici gazdi (2107)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2107

Na még egy pillanatra! Ezt már leírom. Arra gondoltam hogy akinek meg van adva az e-mail címe küldhetné(n)k nekik egy mailt hogy nincs e kedvük visszajönni a topikra.

Vagy hülyeség? Nyugodtan monnd meg!

Na mostmár tényleg megyek! Szia!

Előzmény: Katus870512 (2106)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2106
Oké!:)Szia akkor majd késöbb:)
Előzmény: Pici gazdi (2105)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2105

Na most tényleg lépek majd kereslek!

legfeljebb írogatok és esetleg később válaszolsz:) én mostmár fogok ide járni hátha visszajönnek még:)

Előzmény: Katus870512 (2103)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2104
Az a baj,hogy ezt őkis tudják magukról:DDe nagyon szépen köszönik,majd átadom nekik.
Előzmény: Pici gazdi (2101)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2103
Hát igen sajnos eléggé kihalt lett ez a topic, fogalmam sincs , hogy miért. Egy darabig probáltuk életben tartani Debutanteval dehát ő meg folyton melózik , vagyis olyan a munkahelye ahonann nem nagyon tud netezni, így hát itt maradtam utolsó "mohikánnak" :D . Okés , remélem még itt leszek :)
Előzmény: Pici gazdi (2095)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2102
Nagyon szép ő is!
Előzmény: Katus870512 (2100)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2101
Aszta de gyönyörűek!!!!!!!!!!!!!! Nagyon szépek! imádom a perzsákat:)!
Előzmény: Katus870512 (2096)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2100
És Kelly a kis kedvenc:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2099
Ok.
Előzmény: Katus870512 (2094)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2098
Guccia a lánycica:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2097

Ahoz képest nagyon hosszú bundája van főleg a farkán!

Ü.

Előzmény: Katus870512 (2093)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2096
Na bocsi a képek lemaradtak, Rocky a kandúr
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2095

Na én most egy kicsit elmegyek. De jó lenne ha újra sokan lennének ezen a topikon:) direkt kerestem egy perzsásat és tessék. Csak te vagy itt. :( de veled legalább tudok beszélni:)Ü

Sok sok simi a cicáknak! /majd később jövök./

Ü.!:))))))((((((:~*

Előzmény: Katus870512 (2087)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2094
Ez a két perzsám :) Mindjárt töltöm a kis keverék zsiványt is :D
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2093
Kelly is ilyesmi szőrben van nyáron
Előzmény: Katus870512 (2092)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2092
Szépek!:)Nagyon jó a kaparófás kép:)))
Előzmény: Pici gazdi (2091)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2091

Még 2-ről van a másik 2-ről nincs:)

ez nyári kép:)~*

kár hogy mindig olyankor jövök új topikba mikor alig van már élet:)

szerintem Szeri inkább perzsa mert volt egy félperzsám is és annak rövidebb volt a szőre:)

Előzmény: Katus870512 (2090)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2090
Nincs képed róluk?Nekem 2 perzsám és egy fogalmam sincs,hogy milyen keverék cica aki irigy mindenkire és jó hosszú a szőre:)))
Előzmény: Pici gazdi (2088)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2089
Ez Szeri a félperzsa:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2088

De örülök! csak mert régi 2006-os dátum volt.

Nekem van egy félperzsa cicám. Meg még 4 házicicám.

Előzmény: Katus870512 (2087)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2087
Dehogy nem!!!!!Én itt vagyok ha gondolod:)
Előzmény: Pici gazdi (2086)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2086
Ide már nem jár senki??????? de kár!
vili iron Creative Commons License 2006.12.29 0 0 2085

Békés-megyei perzsa cica tenyésztők levelét várom,a zeusz19vegegy@freemail.hu címre.Ha lehet fényképet is küldjenek!

Holly2005 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2084
Kérlek olvassátok el ezt a cikket!!!!!!!
Segítsetek ti is! Küldjétek tovább!!!!!!!!!

http://www.tv2.hu/vallinfo/cikk/133980/

Katus870512 Creative Commons License 2006.11.23 0 0 2083
Szia!Skype-on elmondom:DDDD
Előzmény: mr.debutante (2082)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!