Sziasztok! Sürgős segítségre lenne szüksége két kis degu-lánynak. Kb.8-10 hónaposak, nem harapósak és új gazdira lenne szükségük. A napokban összeverekedtek - egyiknek a farkincája sérült meg, a másiknak az egyik szeme. A jelenlegi tulajdonos külön rakta őket - de gondoskodása sajnos ennyiben kimerült és a jövőben nem is akarja megtartani őket. Ha pár napon belül nem sikerül elhelyeznem a két kis állatot, akkor állítása szerint "elaltattatja" őket. Mivel az én kicsi otthonom cicákkal van tele, én sajnos nem tudom magamhoz venni őket. Ha valaki tudna segíteni, kérem, írjon a bigagi@gmail.com címre vagy hívjon a 06 30 456 2173-as telefonszámon! Előre is köszönök minden jellegű segítséget! Nagy Ágnes
Szenegál papagáj tojók és tenyészpárok, király és barraband tojó, kissándorok, agapornisok tenyésztői áron eladók!
Kína tojó, kék- és fehérhomlokú amazon tojó, vagy pár cserében érdekel.
www.madarkert.fw.hu
SÜRGŐS! - KISKUTYÁK!!!!! TENYÉSZTŐTŐL - INGYEN!!!! 6 db - két és fél hónapos édes kis pöttyös dalmata kutyus keres gazdit!!! A tenyésztőnek sürgősen külföldre kell utaznia, így ingyen odaadja őket. A megmaradt kiskutyákat sajnos el kell altatni. A következő számon még 3 hétig lehet érdeklődni a kutyusok iránt: 06/70 322 11 95 ...
Köszönöm a moderátornak, ez most nagyon sürgős, minden nap számíthat a kutyáknak!! és karácsonyra is jó .. köszönettel Zsuzsa
Egy gyönyörű, kifejlett és ápolt, kézhez szokott, barátságos szürke kan cica már egy hete a Duna pláza körül, a Gyöngyösi utcai metrómegállónál kóboról. Vagy elszökött, vagy kitették, de nagyon barátságos, lakás-cicának tűnik. SOS, itt a tél, valaki vigye haza, akinek még nincs állata és szeretetre vágyik!
elérhetőség és képek itt! Én nem tudom befogadni, mivel teltház van!
SOS! "Két 5 éves, tetovált, ivartalanított LEONBERGI szuka kutyának keres gazdát a menhelyvezetője. A menhelyre adták le régebben, majd vették örökbe őket kb. 1 nap alatt, de sajnos most a befogadóik egy győri panellakásban kell költözzenek, ahová nem tudják őket magukkal vinni. A két kutya annyira össze van nőve lelkileg, hogy szeretnék őket együtt örökbeadni. Még nincsenek leadva a menhelyre, de ha már eljön a költözés ideje, nem tudnak tovább várni a leadással. A menhely vezetője szeretné, ha még elötte gazdára lelhetnének. Két gyönyörű kutyáról van szó! Érdeklődni 06-20-248-9282 számon lehet. (ő a menhely vezetője, Gálné)
A segítségeteket szeretném kérni... Október elején a családom eladta a Yorkimat. 1,5 éves, szuka. Pinky a neve. Ha minden igaz Szegedre vitték... Én jelenleg Angliában vagyok, kijöttem dolgozni és a családom azt ígérte vigyáz ré, hiszen elvileg nagyon szerették. De mégis eladták és én bele vagyok betegedve. A kutyusnak vannak egészségügyi problémái is, amiket a vásárló biztosan nem tud. Ezért is szeretném minél előbb megtalálni... Nagyon szépen megkérek mindenkit, aki ismer olyan személyt, aki Októberben vett Kunszentmiklóson Yorkit, kérem írjon nekem!!!! Nagyon szeretném megtalálni... Ő az én kislányom! :(
Kedvtelésből tartott, szelíd, 2-2,5 éves fekete-fehér, egészséges skunk-ok eladók, mert tartási tilalom lépett életbe lakóhelyünkön. Bűzmirigyük még nincs eltávolítva.
Bonbon 7-8 éves mopsz kislány. Kutyaszaporítótól mentettük, ahol a tenyészállat funcióján kívül, semmi más szerepe nem volt. Életét ketrecben élte és alig kapott emberi jó szót, simogatást. De nem csak ez maradt ki az életéből, hanem az orvosi ellátás, gondoskodás is. Ez a ráncos, mókás külsejű jópofaság előzményeiből következően most éli második babakorát. Lehengerlően adatja tudtára mindenkinek: őt márpedig szeretni kell.... Várja olyan gazdi jelentkezését, aki megmutatja számára mit jelent a simogató kéz, a biztonáság, a meleg otthon, és mopszos vehemenciája nem fárasztja, ellenkezőleg! Érdeklődni Takács Katinál lehet a 06-70-223-6476-os telefonszámon http://gallery.site.hu/u/kasznakati/gazdit_kereso_kutyusok/BonB on/ http://gallery.site.hu/d/5958154-1/018.JPG http://gallery.site.hu/d/5958160-1/024.JPG
Szerető gazdit keres a képen látható mentett, tüneményes, fekete-fehér kislány kölyökcica. Tesója már gazdira talált, már csak ő vár nagyon az Igazira.. Ideiglenes befogadónál nevelkedik, családi környezetben, lakásban, saját cicák és kutyák mellett (kifejezetten szeretne cica vagy/és kutya mellé kerülni). Oltott, chip-pel ellátott, rendszeresen féreghajtott, egészséges, szobatiszta, tüneményes baba, aki már nagyon szeretne révbe érni, igazi családtaggá válni!Időpontegyeztetés után megtekinthető. "Gazdi, várlak!" Érdeklődni: 06305177925, mentholxx@gmail.com Képtára: http://gallery.site.hu/u/mentholx/kismanok/ -Macskamentő magánszemély-
Egy menhelyről elhozott 2 hónap körüli keverék kan kiskutyának keresünk szerető gazdit. két kölyköt hoztunk el, de az elmúlt egy hét alatt kiderült, hogy az idős néninek bár nagyon megszerette, túl fárasztó a felelősségteljes kölyöknevelés. Nem szeretnénk visszavinni, inkább újabb gazdinak szeretnénk ingyen továbbadni. A kutyus sokat alszik, amikor fenn van igen élénk, jó étvágyú, erős jelleműnek, dominánsnak tűnik. Még nem szobatiszta, mivel még csak az első oltását kapta meg, ezért nem vihető még fűre, chippel elátott. Megtekinthető, azonnal elvihető.