Keresés

Részletes keresés

Anyóca99 Creative Commons License 2021.02.17 0 2 222111

Sajnos tudom miről beszélsz . Nekem is volt egy ilyenem ... 5-6 éve  (talán ?) elhozta nekem a két gyerekét , azok ma is velem élnek . Aztán menetrendszerűen megérkezett enni , éjjel bent aludt , de sose lett házi macska . Nem állt meg simire , dokihoz úgy tudtam vinni , hogy az egész házon végigkergettem mire meg tudtam fogni . Amikor a családiból beköltöztem a lakótelepre , természetesen hoztam magammal őt is . Így összezárva sem változott semmi , távolságtartó maradt . Azóta sajnos el kellett altatni ...

 

 

Előzmény: 55judit (222110)
55judit Creative Commons License 2021.02.17 0 3 222110

Nem lehet. Ha azonnal nem ugrok mikor szeretne kimenni, úgy ordít az ajtónál mint akit nyúznak. Volt mikor éjszakánként a nagy marakodások miatt becsuktam fiam műhelyébe, de az almot hol használta, hol nem. Ha áthelyeztem az almot oda ahova kakilni szokott, akkor másik helyet választott. Pedig első naptól tudta mire való az alom. Egész életét az utcán élte, őt már nem lehet elzárni a szabadságtól. Hiányoznának neki az  ismerős macskák látványa. Legjobban a napsütötte fűben szeret hemperegni a veteményes szélén hogy engem is lásson, vagy üldögél a komposztáló szélén. Olyan örömei vannak, amiktől nem lenne szívem megfosztani. Számára a lakás ingerszegény környezet.

Biztos vagyok benne hogy egyszer a vesztébe rohan a szabadban. Ha nem fogadom be, ez akkor is megtörtént volna. Viszont így adok neki több örömteli évet. Kap finom ennivalót, sok simogatást, szeretgetést. Ami tőlem telik, azt megkapja.

Előzmény: Anyóca99 (222107)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.16 0 0 222109

😻

Előzmény: Shangri-La (222105)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222108

Óóóó de szépséges ! :-)

Előzmény: Shangri-La (222105)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222107

Nem tudod szobacicává tenni ? Ahogy öregszik , egyre bambább lesz , előbb-utóbb baj éri .

Előzmény: 55judit (222102)
55judit Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222106

Nem tudom, közel 2 éve fogadtam be. Akkor azt mondta az orvos, legalább 8 éves. Most akkor legalább 10, de én öregebbnek gondolom.

Előzmény: Shangri-La (222104)
Shangri-La Creative Commons License 2021.02.15 0 1 222105

Én is imádom őket ebben a pózban. :-) Nem tudom, van-e rá valami 100%-os válasz, nekem már az utcán vad idegen macs is dobta magát hanyatt, meg is tudtam pocizni. :-)

 

Ez egy mai, Momó a Cat Cafe fészbúk oldaláról.

 

 

Előzmény: Anyóca99 (222101)
Shangri-La Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222104

Nagyon szép macs. :-) Hány éves most?

Előzmény: 55judit (222098)
55judit Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222103

Ő leginkább hanyatt szeret feküdni. Főleg ha a konyhában togok jobbra-balra. Nem csak hanyatt fekszik, de hempereg is, sokszor azt sem tudom hogy lépjek. Életveszélyes ránézve. 

Előzmény: Anyóca99 (222101)
55judit Creative Commons License 2021.02.15 0 0 222102

Kóbor cica időszakában sem volt túl vad. El lehetett menni mellette, át ballagott az udvaron ha kint voltunk akkor is. Csak a karnyújtásnyi távolságot tartotta. Az út közepéről a szélére is csak akkor ballag, ha már odaért a kocsi. De nem megy le, csak annyira hogy elférjen mellette más is. Félek hogy ahogy öregszik egyre mujább, és nem is szereti mindenki a macskát. Tavaly bánthatták, el volt törve egyik hátsó lába, biztos nem jól forrt össze, mert most is van ott egy púp. Vagy dagadt. Volt hogy a farka lógott sokáig, fark tőben fájt neki. Valaki felrúghatta. Most meg valószínű bangúrozni jár, mert sokat van távol én meg aggódok érte.

Előzmény: Anyóca99 (222101)
Anyóca99 Creative Commons License 2021.02.14 0 0 222101

Szép cicus . :-)

Imádom ezt a hanyattfekvős pozíciót . A legmagasabb bizalom jele , ha a pocakot szabadon hagyja .

Nálam csak Mici szokott így , főleg ha este ágyazok .  Saci max fél oldalt , vagy tisztes távolságban .... ő a bizalmatlanság szobra .

Előzmény: 55judit (222098)
CBNora Creative Commons License 2021.02.14 0 0 222100

Hogy megszelídült!

Előzmény: 55judit (222098)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.14 0 0 222099

💋

 

 

Előzmény: 55judit (222098)
55judit Creative Commons License 2021.02.14 0 3 222098

Az én drága öreg cicám:

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.14 0 1 222097
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.13 0 2 222096

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.12 0 0 222095

😻

Előzmény: Törölt nick (222093)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.12 0 1 222094

Konzervbontás. jön a hami:)

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.12 0 1 222093

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.11 0 0 222092

Vító te lusta dög lopom a bébi yódádat 😸

 

Előzmény: Törölt nick (222091)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.10 0 0 222091

cmon Vító

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.07 0 0 222090

A felmérésben kizárólag magyar állampolgárok vehetnek részt!

Előzmény: 55judit (222088)
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.07 0 1 222089

👍😸

Előzmény: 55judit (222088)
55judit Creative Commons License 2021.02.07 0 0 222088

Közös ügyünk az állatvédelem. A kérdőívet töltsétek ki ti is!

https://allatvedelem.kormany.hu/

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.07 0 0 222087

Vasárnapi dagonya

 

Törölt nick Creative Commons License 2021.02.06 0 0 222086
Törölt nick Creative Commons License 2021.02.04 0 0 222085

Esti gondolkodás:)

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.27 0 0 222084

Back by popular demand! A Ruffalo cat update for you all today on this sleepy day 😴

 

Mark Ruffalo

Törölt nick Creative Commons License 2021.01.24 0 2 222083

Yanez. Creative Commons License 2021.01.23 0 0 222082

Cuki:)

Előzmény: Törölt nick (222081)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!