KAWASAKI Z 750 STREETFIGHTER igényesen átépített mkp. flexibilis, fém fékcsövekkel, új EBC fékbetétekkel, eloxált alu. kormánnyal, új kuplungszettel, új láncszettel, K&N sportlégszűrőkkel, 4:2 sportdobokkal, műszakival, törzskönyvvel, szép állapotban eladó. I.ár: 265 E Ft.(06)203-27-97-63
Erdekel valakit?
300 ezer körül, alkudni nem nagyon lehet (talán egy keveset), Ja elírtam mert csak 225 cc-s (az majdenem 250 cc). E-mail-ben küldjek képet? Műszakis, törzskönyves, 6 sebeséges, új lánckit, jó gumik.
Most telefonált a hétvégi érdeklôdô. Lerobbantak útközben, a telefonját meg otthon hagyta. Megbocsájtottam neki.
Most már erdôben sem lehet száguldozni nagyon kötekednek az erdészek, fel is jelentettek.
Elég dühös vagyok. Most akarom eladni a motoromat. Kb. 7-en jelentkeztek a hirdetésre. Az egyik érdeklôdô azt mondta hogy szombaton lejön megnézni a gépet. Felhívott hogy másnap tud csak lejönni. Vasárnap reggel felhív hogy már úton vannak. Vártam-vártam, de nem jöttek, egész nap otthon dekkoltam. Persze a mobilja ki volt kapcsolva. Ehelyett motorozhattam volna egy jót. A hétvégén legalább 3* felhívott hogy érdelkli a motor, komoly érdeklôdönek tünt. Ha meggondolta magát miért nem hívott fel, pedig mondtam neki hogy emiatt maradok otthon. Neki nem is fogom eladni a mocit.
Kemo, ne fájdítsd a szívem. Ha korábban eszünkbe jut, akkor talán mi is lehettünk volna olyan okosak, hogy még a télen neki esünk, legalább a PÁVnak. Most már mindegy. Azt még csak sejthetem, hogy motorozni jó, mert eddig csak vittek motorral, az meg ugye nem az igazi. Bár kezdtenek nem rossz. :-)))
Zoil kedves, köszönöm a kiigazítást a számolás terén, sose volt az erősségem a matematika ilyen magasságokban. :-)))
Sziasztok,
Ez a jogsiszerzo hercehurca megérne egy külön topicot is. Nekem szerencsém volt a PÁV-val, mert még a télen jelentkeztem és 3 héttel késobbre kaptam is idopontot. Most az elso gyakorlati órákon vagyok túl, de egy csomó ido kiesett közben, mert több hónapig nem volt idom tanfolyamok után nézni. (Most már bánom.)
Egyébként már a gyakorlati órák is eszméletlen jók, király dolog motorozni. Ezt persze itt mindenki tudja. :-)
Kemo
Meglepő, de én is nemrég számoltam ki :-), és szintén junius 8-ai PÁV-al, nem julius az, hanem inkább aug 20. A legjobb eset lehet julius vege. Ugyanis csak, ha megvan a PÁV lehet KRESZ vizsgára _jelentkezni_, és csak a KRESZ vizsga megléte után lehet kezdeni a rutint, majd annak megléte után a forgalmat. Ha a gyakorlati órákat az elmételi maximummal (amikor lehet minden nap 4 óra "edzéssel") számolja az ember akkor is júli vége - aug eleje. A legbosszantóbb az egészben, hogy ebből a legtöbb idő a várunk a jelentkezés eredményére, a vizsga kitűzésére, a vizsga eredményére, az okmányokra, szóval még csak nem is rajtam múlik ... Ja, és ha valami nem sikerül akkor ugye csúszik az egész :-((
Én sem értem, hogy miért ilyen sokára adtak időpontot, de a számítógép adta. Megkérdeztem, hogy nem lehetne-e hamarabb, de nem. Tele vannak. A mail-t nem kaptam meg, próbáld újra léccci.
Üdv!
Végre valahára megtörtént a haverok által beígért beavatás, hétvégén először vittek egy Yamaha 1000 Exup-on. Kb. 4 km-es, kihalt, nyílegyenes úton, oda-vissza. Odafele próbáltam kikukkolni az órára, de gyorsan visszakoznom kellett, mert majdnem levitt a "szellő", nem tudtam mennyivel megyünk. Megfordulásnál kérdezte a srác, hogy milyen volt, nem féltem? Mondom nem vészes, erre az állat visszafelé megmutatta mit is bír a vas. Éreztem, hogy piszkosul megyünk, de csak mikor leszálltam,
akkor árulta el, hogy 270-el mentünk. Hát, mikor ugy negyedszerre sikerült rágyujtanom, akkor bírtam válaszolni, hogy a kipróbálást talán halasszuk későbbre:)) Király volt nagyon!
HI!
Lenne egy óriási problémám.
Használt robogót vagy 50-125-ig endurot szeretnék
venni,magánszemélytől.
A kérdés az lenne, mire figyeljek oda a kiprobáláskor(zaj, hangok, amiből meg lehet állapítani hogy van valami difi).
Kérlek sügősen válaszoljatok.
Előre is köszi.
-Goliath-egy leendő motoros(remélem)-
Gigant: szerintem rengeteget szamit a motor tomege kezdesnel, mar megvolt a 125-os ketutetum (jogsi nelkul:) amikor a pav-os A-ra vizsgaztam egy GSX750E-vel. Az utobbi majdnem ketszerakkora tomegu volt, ne tudd meg, hogy kellett vele birkozni a nyolcasban... Ugy tudom, hogy kiskobcentis gepeknel nem kell felni attol, hogy szetporgi magat, (250-es negyutemueknel 18k max:), mert nagyon rovid a loket, ezert dugo maximalis sebessege nem nagyobb, mint egy 600-asnak 12k-nal. Ezeket a gepeket se max 30000 ezer kilometerre terveznek, nagyon sokat kibirnak, persze ha a tulaj porgeti szet, az ellen nem lehet vedekezni. Viszont nagyon kezesek, szinte kitalaljak a tulaj gondolatat :)
Allia: hogyhogy csak ilyen sokara kaptal datumot? Nekem tavaly marciusban v. aprilisban ket hettel kesobbi idopontot adtak... biztatasul: ha olyan ido lesz, mint tavaly volt, meg decemberben is motoros ido lesz :) levelre nem valaszoltal, nem kaptad meg?
Van 1 Derbi Shavanna tipusu 50ccm-es endurom;)
'92-es, kozponti telos, elol-hatul tarcsafek, utcai, es terep hatsolanckerekkel, csak az a baja, hogy az elso telok felvettek a kifli formajat;)
A gorbult telokkal 80e, uj telokkal 100e...;)
Olyan matrica szerű valamit keresek amivel feldíszítem a bukomat és éjszaka szépen visszaveri a fény. Rendőrautókon látni néha ilyet. Nem tudja valaki, hol lehet ilyet venni?
szeretnék venni egy yamaha dt50-t (vagy más hasonló endurot), smkp-t, központi telósat és lehetőleg '88-tól fiatalabbat kb. 200 ezer forintig. tudtok nekem segíteni?
Képzeljétek el, a PÁv miatt csak, ha jól számoltuk, július közepére lesz meg a jogsim. Ugyanis PÁV-ra csak júni 8-ra adtak időpontot, pedig április közepén voltunk ott. Plusz még a vizsgák... szóval jó, ha augusztusban tudok motorozni. Kicsit kiakadtam. Na mindegy.