Keresés

Részletes keresés

sergiototta Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3065
még nem 100%, de igen jó esély van rá
szeretnék menni
Előzmény: Törölt nick (3064)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3064
Igen. Te is?
Előzmény: sergiototta (3061)
Frankeey Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3063

Nem a kommancsok nyertek, hanem a Fidesz. Az persze más kérdés, hogy nem a jobboldal alakított kormányt...

Magyarország vesztett 4 éve (persze kivételt képez táncos Fletó faszát szopkodó, Fradi az NB1 bajnokaként beírogató elmeháborodott, aki jobban él...)

Előzmény: Törölt nick (3046)
Frankeey Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3062
Igazából te vagya  nevetséges öreg! Nem is nevetséges, inkább szánalmas!
Előzmény: Törölt nick (3058)
sergiototta Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3061
jösz ma a Hősök terére ?
Előzmény: Törölt nick (3059)
sergiototta Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3060
sztem a fidesz s az mszp közel hasonló az általad felsorolt "szempontok" alapján
Előzmény: Don Palesz (3056)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3059
Az, hogy te min nevetsz meg mit érzel "sansztalannak" (nehogy véletlenül magyarul írd), az csak azt mutatja, hogy milyen végtelenül primitív vagy, mennyire nem ismered a székelység történelmét, kulturáját és hagyományait. Én sem szólok hozzá a kurdok autonómia törekvéseihez, mert nem látok bele, te mi a fasznak erőlködsz még mindig, mikor fingod nincsen az egész témáról? Ki a faszt érdekel a te fejtegetésed?

Na mostantól IGNORE ON, és javaslom mindenki másnak is, mert ez a faszszopó talán elkotródik, ha se sem szarjuk, miket ugat.

Hajrá Fradi!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!
Előzmény: Törölt nick (3058)
Don Palesz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3057
Ja, Fletó szélsőséges agresszivitásával felhozta az mszp-t. Viselkedése persze csak növelte az ország megosztottságát, de ez nem számít a szoci-álliberálisoknak, csak a győzelem. A nagy mérsékeltség, ároktemetés mindig is csak aljas álszent duma volt a részükről, most meg különösen az.
Előzmény: Törölt nick (3052)
Don Palesz Creative Commons License 2006.03.15 0 0 3056
Ha a Fidesznek lenne olyan médiahátszele, és lenne olyan agresszív és álszent, mint az mszp, akkor simán 2/3-al nyerné a választást...
Pat_Healy Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3055

"Időben történt a váltás"

Váltás, mint a régi szép időkben. A Párt majd eldönti ki legyen a miniszterelnök, szarni az emberekre. éjjenapárt!

Előzmény: Törölt nick (3052)
takacsi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3053
Nézd öreg!

Sajnálom, hogy kiakadtam (nagyon-nagyon ritkán fordul elő velem, de látható ebből is, mennyire fájdalmas kérdésben cionkodsz), de tényleg jobb lenne, ha hagynál minket.
Marad még nekünk akkor is egy emberetek.
Nem értem, miért kell olyannal foglakoznod, amit nem is értesz.
Nincs benned.
Többszörösen.

Előzmény: Törölt nick (3039)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3052
A jó hír az, ha meg is nyerjük a választást. Abban igaza van sergionak, hogy nem sokat érnek a közvéleménykutatás eredmények. Max akkor, ha min. 10% a különbség a két nagy között. 4 éve a fityesznek 5-8 % előnyt mértek. Mégis vesztettek. De mondjuk azt sem szabad elfelejteni, hogy ez csak a LISTÁS eredmény. Sok függ az egyénitől is... Én optimista vagyok. Ha a medgyesi maradt volna a miniszterelnök, akkor biztos bukta lett volna. Az az ember nem tud beszélni. Időben történt a váltás.
Előzmény: Törölt nick (3045)
sergiototta Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3051
ezekenek a közvélemény kutatásoknak kb 0 értelme van
Előzmény: Törölt nick (3044)
sergiototta Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3050
sztem ne foglalkozzunk ezzel a szerencsétlen zsírdsznóval
a topik címét nem sikerült értelmeznie, akkor miért várnánk el tőle, hogy mondjuk a székelység helyzetét érteni fogja
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3049

Majd meglátjuk, hogy mi lesz. Én nem iszok előre a medve bőrére.

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3048
És ha holnap megint kinyitja a kövér lacika, a führer tompika, vagy a kerényi a száját, akkor újabb minusz a vikiéknek. Kezdem azt érezni, hogy a fenti emberek az Mszpnek dolgoznak. No de biztosak csak 23-án lehetünk. 9-én még semmi sem fog eldőlni.
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3044
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3043
A szomorú az, hogy akárhányszor elmondjuk, nem fogja fel, hogy itt senki sem kíváncsi az ő véleményére.
Előzmény: Törölt nick (3042)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3040
Takarodj már innen a kurva anyádba. Megmondtuk ezerszer, hogy a magyarság sorskérdéseihez egy ilyen szarcsimbók ne szóljon hozzá, akinek semmi köze a nemzethez.
Előzmény: Törölt nick (3039)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3038
A MIÉP-Jobbik a Harmadik Út március 15-ei nagygyűlése

2006.03.15 15:00

Helyszín: Budapest, Hősök tere

Időpont: március 15. (szerda) 15 óra

Talpra, magyar! Március idusán 15 órától a budapesti Hősök terén tart nagygyűlést a Magyar Igazság és Élet Pártja, a Jobbik Magyarországért Mozgalom, valamint a kisgazdák. Az 1848-'49-es forradalomra és szabadságharcra való emlékezésen túl aktuálpolitikai célokat is megfogalmazunk. A központi ünnepségen felszólalnak a kisgazdák és polgári körök által is támogatott MIÉP-Jobbik a Harmadik Út prominens személyei, köztük Csurka István és Kovács Dávid társelnökök.

Az idei seregszemlénk a Székelyföldért, erdélyi magyar testvéreinkért való kiállás is lesz. A székelyeket fenyegetik, mégpedig súlyosan. Mit sem törődik a román elit Európával, az Unióval, nekik Erdély kell, és nem akarnak autonómiát adni senkinek. Ha már kormányunk nem mozdul, ha az ellenzék uniózik, nekünk kell kiállnunk testvéreinkért. Nincs magyar megmaradás székely önállóság, erdélyi magyar megmaradás nélkül. Itthon pedig nincs megmaradás az összefogott nemzeti radikalizmus, a kisgazdák és polgári körök által is támogatott MIÉP-Jobbik a Harmadik Út nélkül. A Hősök terén egy kiáltás harsan fel: önrendelkezésért küzdő székelyek, veletek vagyunk! Egyek vagyunk. Március idusa kötelez.

MIÉP-Jobbik a Harmadik Út

Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3037
"Naponta 1 millió ember olvassa"...

Valaki anno ráfestette egy ilyen plakátra: "9 millió meg a seggét törli vele".

:-)
Előzmény: HORI (3022)
takacsi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3035
Nyomorék!
(nem szokásom olvtársakat támadni, gyalázni)

Magyar Autonóm tartomány létezett Székelyföldön 1962-ig.
Ezt követően Maros-Magyar Autonóm Tartomány létezett megszüntetéséig, 1968-ig.
Területi autonómia volt, a kommunizmusban.
Magyar autonóm terület.

Most kulturális, személyi autonómiáról van szó.
De nekünk magyaroknak természetes, hogy területi autonómiát kell követelni és megteremteni.
Takarodjál vissza a sivatagba!
Ne szólj bele a magyarok ügyeibe.
Ez nemzetpolitika, nem pártpolitika.
Előzmény: Törölt nick (3031)
Prücsökk Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3033
Az Erdélyi Fejedelemség mint olyan nem rémlik?
Előzmény: Törölt nick (3031)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3029
Be gyönyörű az a plakát... Várom már hozzá a nép jóságos Feri királyfi történeteket...

Az egyszeri Ferkóról, aki annyira szereti népét, hogy 700 kilométer autópályát épít neki 4 év alatt 5 dunahíddal, tokkal vonóval, satöbbivel... (Olyan megható volt az is, amikor azt a szegény elkóborolt kislányt is befogadta...Most is annyira megértően néz a szegény nyugdíjas nénire.)

Hiába no. Új hős született. Az egyszeri kis Ferkó, akinek az öreg király odaadta lánya kezét és a fél országát Balatonöszöddel és a Parlamenti Clubbal egyetemben.

Előzmény: takacsi (3028)
takacsi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3028
Fenyegetően járt a keze...
Idegbolond.

Ideges. Holnap újabb megpróbáltatások várnak rá...

Meg felakasztották a legnagyobb ház falára...
Előzmény: Törölt nick (3027)
Törölt nick Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3026
Selmeczi Gabika szembeszállt orbán vikivel, ő ugyanis aszonta, hogy JOBBAN él, mint 4 éve :D http://index.hu/politika/belfold/selmeczi0603/ Ön rosszabbul él, mint négy éve? Nem, jól mentem férjhez. A férjem négy éve egy új céghez ment dolgozni, és neki bejött. Egyébként ezt nemcsak a szó materiális értelmében mondtam, sőt főleg nem materiális értelemben, mert boldog házasságban élek, és született egy kislányom. Én most úgy érzem, hogy boldog vagyok és sokkal jobb lett az életem, amióta gyermekem van.
takacsi Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3024
Árasszátok, terjesszétek a fényt!

http://www.magyarhirlap.hu/cikk.php?cikk=101948
HORI Creative Commons License 2006.03.14 0 0 3022

"A legolvasottabb magyar napilapok: Blikk (250 ezer pld., egymillió olvasó), Metró (335 ezer pld., 689 ezer olvasó), Népszabadság (153 ezer pld., 489 ezer olvasó), Nemzeti Sport (89 ezer pld., 304 ezer olvasó), Magyar Nemzet (71 ezer pld., 180 ezer olvasó).

http://www.hun-info.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=4371

Ebben csak az a szomorú, hogy a blikk vezet. Ezt leszámítva a rangsorral elégedett vagyok."

Én is. Ahhoz képest, hogy 8-10 éve a Népátszabó még úgy hirdette magát, hogy "Naponta 1 millió ember olvassa"...

Már csak 7-8 év barátaim, aztán oda kerül ez a sajtótermék ahová való.

A feledés homályába.

Előzmény: Törölt nick (3014)
Pat_Healy Creative Commons License 2006.03.13 0 0 3020

Te szerencsétlen hülye fasz, te!

Komolyan mondom, néha maradnál csöndben és gondolkodnál, vagy ha az nem megy kérdeznél....

Adott egy szöveg. Elolvasod. Értelmezed. Gondolatok támadnak benned (vagy nem és elmész gyurcsányra szavazni). Versre különösen igaz.

De lehet, hogy neked hiába magyaráz az ember bármit is.

Előzmény: Törölt nick (3016)
Pac Creative Commons License 2006.03.13 0 0 3019
" Az 1. versszakra reagálva csak annyit, hogy angol nyelvtudás nélkül az ember nem számít embernek, csak félembernek. "

Kezeltesd magad.

Szóval szerinted a Föld nagyobbik fele nem ember.

Gratulálok, nyertél egy Szakállas Bácsi Díjat.
Jelentkezz Kovács Pistinél.

"A költő elvtárs szerint hazaáruló az, aki angolul beszél."

Ezt hol olvastad agyhalott?
Egy csöppet sem zavar hogy Szentmihályi műfordításokat is csinál igen régóta?

Tippelj, melyik idegen nyelven.
Nyertél, balfék.

Angolul...
Előzmény: Törölt nick (3016)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!