Keresés

Részletes keresés

csikim Creative Commons License 2016.01.13 0 0 2877

Használtat hol érdemes nézni, hogy viszonylag megbízható helyről vegye meg az ember?

Előzmény: K Nándor (2876)
K Nándor Creative Commons License 2016.01.13 0 0 2876

Hasznaltat keresek es wifi + cell verziot. Nem biztos a lassulas, nem lehet elore megjosolni. A mini 1 lassult, de az csak az ipad 2 hardverevel rendelkezett. Az ipad 3 nalam 9.2-vel teljesen jo, csak a meret miatt adnam el. 

Előzmény: csikim (2875)
csikim Creative Commons License 2016.01.13 0 0 2875

Mini 2-ből újat fogsz venni vagy használtat, illetve wifi-s vagy 4G-s verziót? Én is az utazás miatt szeretnék minit venni, könnyebb magammal vinni. Az, hogy belassul, az kb. mikor várható, vagy mitől függ, hogy mikor és mennyire lassul be?

Előzmény: K Nándor (2874)
K Nándor Creative Commons License 2016.01.12 0 0 2874

2-3 évig még biztosan kap frissítést, de nem tudni ,hogy mennyire lassul majd be. Én is mini 2-t akarok venni, utazásnál kényelmesebb lenne, mint a nagy.

Előzmény: csikim (2873)
csikim Creative Commons License 2016.01.12 0 0 2873

Köszi az ajánlatot, de a 16 gb kevés lenne. A mini 3-at a mini 2-höz viszonyítva nem választanám, ha új készüléket vennék, mert csak a Touch ID-ért nem fizetnék. Az ipad mini 2 kb. még hány évig lenne jól használható?

K Nándor Creative Commons License 2016.01.11 0 0 2872

Az mini 2-ben A7-es proci van, ami az iPhone 5s-ben is, szerintem nagyon jó cucc még. Az mini 3 csak egy touch ID-val tud többet, az nekem nem érné még.  Amúgy van egy eladó iPad3-asom, az nem érdekel? 16GB, fehér, Wifi+cell, gyári tok + kamera kitt.

Előzmény: csikim (2871)
csikim Creative Commons License 2016.01.11 0 0 2871

Esetleg ipad mini 2-t érdemes-e venni, vagy abban már inkább ne gondolkodjak? A mini 3 nem sokban különbözik a mini 2-től, így azt eleve kihagynám a lehetséges jelöltek közül. Amire használnánk az netezés lenne, illetve a gyerek játszana rajta.

silent hunter 3 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2870

Igazad van, már nincs is 32gigás jól le vagyok maradva:( 

Nekem 16 gigás ipad 3 van , el lehet azzal is éldegélni ,ha felhőt használsz és nem akarsz rámásolni nagy fájlokat.

Én inkább a nagyobb képernyőst preferálnám , egy jó tokkal az is vihető bárhova. De a mini is szuper, csalódás kizárva:)

 

Előzmény: csikim (2869)
csikim Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2869

Köszi a választ. Ahogy néztem 32 gb-os nincs is, hanem 16 gb után 64 gb jön. A keret azért annyira nem nagy, számít, hogy mennyibe kerül. Az air 2 és a mini 4 méretén gondolkozok még. Akinek ipad mini van, az utólag is elégedett a nagyságával, vagy utólag inkább nagyobbat vett volna? Gyereknek is odaadnám játszani, így olyan lenne jó, ami neki is kényelmes méretű, illetve ha szükséges, akkor könnyen magunkkal tudjuk vinni (alapvetően inkább otthon használnánk). Akinek van gyakorlati tapasztalat, azaz air 2 vagy mini 4 tulajdonos, attól szívesen várok tapasztalatokat, ki mennyire elégedett a készülékkel.

silent hunter 3 Creative Commons License 2016.01.08 0 0 2868

32 gigásat és én inkább Air 2-t vennék, de azt ti tudjátok mennyi a keret..

Előzmény: csikim (2867)
csikim Creative Commons License 2016.01.07 0 0 2867

Melyiket érdemesebb venni Ipad Mini 4 vagy Ipad Air 2? Hány gb-ost érdemes venni, a 16 gb-os kevés? Inkább 32 vagy 64 gb-ban érdemesebb gondolkodni? Alapvetően otthon használnánk, de az is fontos lenne, hogy ha elmegyek, akkor könnyen tudjam magammal vinni, az Ipad Air 2 ehhez nagyon nagy lenne?

K Nándor Creative Commons License 2015.12.08 0 0 2866

Ezt eddig is tudtunk, ettől nem lettünk okosabbak, bár esélyes ,hogy csak mini 1.

 

A sorozatszám felett milyen MODELL szám áll?

Előzmény: ktm250 (2865)
ktm250 Creative Commons License 2015.12.08 0 0 2865

iPad mini wi-fi 16gb 2013-as karcmentes ,így most már talán meglehet mondani kb mennyit ér?

Előzmény: K Nándor (2864)
K Nándor Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2864

Ide potyogd be a keszulek sorozatszamat es megtudod, hogy mivel van dolgod:

 

 

https://checkcoverage.apple.com/hu/hu/

 

A szeriaszamot a kovetkezo helyen talalod meg:

Beallitasok-altalanos-info

Előzmény: ktm250 (2863)
ktm250 Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2863

16gb-os wifis!

Előzmény: K Nándor (2860)
K Nándor Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2862

Most jut eszembe, serial alapjan az apple check oldaln is kiirja, nem? Most nem tudom megnezni, uton vagyok.

Előzmény: Aszpirin (2861)
Aszpirin Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2861

Ezt igazán könnyű megállapítani. Ha nem Retina a kijelzője, akkor 1-es, ha Retina, akkor legalább 2-es. A Retina kijelzőt onnan lehet felismerni, hogy szabad szemmel nem látható rajta a pixelesség, olyan aprók a képpontok. Konkrétan a 2-esnek négyszer annyi pixel található a kijelzőjén, mint az 1-esnek.

Előzmény: ktm250 (2859)
K Nándor Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2860

Nagyon nem mindegy :D Meg az se ,hogy mekkora tárhellyel rendelkezik, illetve LTE-s vagy WIFI-s.

Előzmény: ktm250 (2859)
ktm250 Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2859

Ez vicces,szerintem 2!De nem tenném rá a nyakam:)

Előzmény: K Nándor (2858)
K Nándor Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2858

Mini 1 vagy Mini 2?

Előzmény: ktm250 (2857)
ktm250 Creative Commons License 2015.12.07 0 0 2857

Sziasztok!iPad mininek 2013as karcmentesnek mi a reális ára?

PentaxMan Creative Commons License 2015.11.12 0 0 2856

Nem fagy le, talán mentést csinálna.. Hagyd tovább dolgotni..

Előzmény: iceman123 (2855)
iceman123 Creative Commons License 2015.11.12 0 0 2855

HELP WANTED!!!

Tisztelt fórumozók. Nemrég vettem magamnak egy Ipad Air2-t s rögtön olyan problémába futottam bele, ami túlszárnyalta a megoldóképességemet, ezért szeretnék hozzátok fordulni. A problémám az, hogy nem tudok semmilyen anyagot, filet, adatot felrakni az Ipadre. Windows-os laptopom van, s hiába raktam fel rá az itunes-t mindenféle utasítások betartásával és az egyéb segédprogramokat, de amikor hozzákötöm a géphez az Ipad-et akkor az Itunes lefagy és nem hajlandó megnyikkanni addig amíg le nem húzom róla a tabletet. Hiába van a syncron kikapcsolva, hiába uptodate minden SW, hiába próbáltam ki 3 PC-t különböző windows-al, mindegyiknél ugyanaz, lefagy. Ha valakinek van ezzel kapcsolatosan tapasztalata és megosztaná a megoldást akkor nagyon megköszönném. Vagy marad a hirdetés, hogy új Ipad kihasználatlanság miatt eladó alkalmi áron.)

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,I.

Aszpirin Creative Commons License 2015.11.03 0 0 2854

Egyetértek, mindenképpen megéri a Mini4 a plusz 20 ezret a Mini3-hoz képest. A Mini4 valódi előrelépés a Mini3-hoz képest. (Én viszont úgy mondanám, hogy a Mini4 teljesítményben majdnem Air2, de nem egészen, ugyanis az Air2-ben újabb, valamivel nagyobb teljesítményű processzor van, mint a Mini4-ben, annak ellenére, hogy az Air2 egy évvel "öregebb")

Előzmény: K Nándor (2852)
koroland79 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 2853

Köszi!

Előzmény: K Nándor (2852)
K Nándor Creative Commons License 2015.11.03 0 0 2852

Mindenkeppen meger annyit. Az ipad mini 3 csupan egy mini2 touch ID-val. Az ipad mini 4 pedig teljesitmenyben ipad air 2. 

Előzmény: koroland79 (2851)
koroland79 Creative Commons License 2015.11.03 0 0 2851

Szisztok,

 

Ipad mini vásárlása előtt állok. Vaccilálok hogy 3 vagy 4 legyen. Véleményetek szerint megér +20e Ftot a 4?

 

Köszi!

 

R

calyxcalamander Creative Commons License 2015.10.31 0 0 2850

Sziasztok!

 

Lenne egy tiszteletteljes kérdésem.

 

Van egy kb. 2 és fél éves iPad 4-em és tegnap észleltem, hogy hirtelen kezd lemerülni, majd amikor próbáltam bekapcsolva feltölteni, nem töltödött. Persze szép lassan lemerült, ezért még tettem egy próbát feltöltésre lemerült állapotban - és láss csodát, lassan elkezdett töltödni (kb. 5%-ra kb. 2 óra után), de ha elkezdtem használni rohamosan merült, majd bekapcsolva ismét nem töltödött, kikapcsolva ismét igen :( Reggelre (kb. 8 óra töltés kikapcsolt állapotban) kb. 45%-ra töltödött, majd rohamosan (kb. 20%-ot fél óra alatt) merülni kezdett. Most éppen töltödik kikapcsolt állapotban ...

 

Annyi van még vele, hogy kb. 3 hete cseréltem töltökábelt és az új kábel nem eredeti Apple, hanem valami kínai cucc. A töltöegység eredeti ...

 

Mi lehet a probléma? Bedöglött az akku? Bedöglött a gép?

 

Válaszaitokat / válaszaikat elöre is köszönöm!

tench72 Creative Commons License 2015.10.19 0 0 2849

IgeN, minden ugyanaz. Pana G3 a gèp, és mov kiterjesztèsû a fàjl. Apple SD CARD READER as olvasò.

 

Előzmény: Aszpirin (2848)
Aszpirin Creative Commons License 2015.10.19 0 0 2848

Ugyanazzal a géppel, ugyanúgy készíted a videókat, mint eddig? Esetleg te másolod a videókat a kártyára?

Előzmény: tench72 (2847)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!