Keresés

Részletes keresés

Vkoza Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11247

talátam egyet 100eur-ért,de most Bécsben vagyok,majd hétvégén felhivom,az ujat is meg néztem és 178 euro

Előzmény: G.Zoli (11244)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11246

Köszi

Nem találom én sem a Welsi börzét a neten De Attila biztos jól tudja. Lehet én is kinézek, bár nem nagy durranás.

Előzmény: Vkoza (11245)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11245

máris nézem a hirdetéseket,mert azota nem néztem

Előzmény: G.Zoli (11244)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11244

Nem tudom, lehet mindenki szolidarításból kint ül a tyúkokkal a hidegben :)

El tudnád nekem küldeni mailben esetleg azt a linket ahol a skoda pick up lenyíló ajtót találtad? Sajna kénytelen vagyok ujjat venni mert sehol nincsd használt, és nálatok olcsóbb mint itt. Bár ki tudja mennyiért postázzák ide.

Előzmény: Vkoza (11243)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11243

és a többiek?

Előzmény: G.Zoli (11242)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11242

Látom erre már megkaptad a választ. Falco azért nincs mert a gépét csinálom. A sok pacis pornótol benyelt vírusokat távolítom el :D Mondtam már neki hogy ne nézegesse ezeket az orosz aberált oldalakat :))

Előzmény: Vkoza (11241)
Vkoza Creative Commons License 2013.01.08 0 0 11241

mi ez a pangás?

tudja valaki mikor lessz kiállités welsben?

Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11240
http://gazdasagielet.hu/gazdasag/palyakezdo-munkanelkuliek-tamogatasa-2012-2013-a-munkaugyi-kozpont-tamogatast-nyujt.html ; vagy az első meki,ami az utadba esik :))
Előzmény: bexzy (11239)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11239

Hát azért azt azért nem mondom, 18 évesen voltam utoljára bulizni. :D

De egy gyors fejszámolás. 25-30 rezsivel együtt egy szoba. 15 ezer a telefon és az életbiztosításom. Kajára  is kell 20-30 körül. Tehát 70 ami kb elmegy havonta. És akkor emellett még spórolni is kellene. 90 körüli nettó fizetéssel már jól érezném magam. :D 

Előzmény: Briana Moore (11238)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11238
Elbuliznád a havi kosztpénzt,mi?? :)))) számomra is sok az ismeretlen errefele :))
Előzmény: bexzy (11237)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11237

Már én is tag lettem, de a "zárt osztály"-nál nincs is jobb. :D

Egyszer valamikor egy zárt osztályos összejövetelt is össze kellene hozni. 

Előzmény: Briana Moore (11232)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11236

Hát igen, megfizetve nem voltam rendesen.
A gondolat az érik, albérlet is lenne olcsón, csak nincs annyi spórolt pénzem, hogy hónapokat meló nélkül úgy eltöltsek. 1 hónapot tudnék úgy csak kihúzni, szóval ha munka van akkor költözök. 

Előzmény: Briana Moore (11231)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11235

:D :D :D Ott a pont! :D :D :D

Előzmény: Briana Moore (11230)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11234
Ez van,nem a legszebb,de elegem volt,hogy ide szarnak a bejárati ajtóba,és lehet felkaparni spaklival,mert nem ázik ám fel.. :))
Előzmény: Falco Elnök (11233)
Falco Elnök Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11233

Ott a pont! Látom figyelsz!

Nekem is lekellet volna, mert állandoan szökdösött!

Előzmény: Briana Moore (11230)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11232
Köszi :)) bár én csak ott vagyok a DEK-en,itt hű maradok a zárt osztályhoz :D
Előzmény: bexzy (11228)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11231
Sajnálom,bár valljuk be,nem voltál túlfizetve... Érik már a nagy útrakelés gondolata?
Előzmény: bexzy (11225)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11230
Nem külföldre ment,hanem haza!! :DD
Előzmény: bexzy (11229)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11229

Azért de jól megy már valakinek. Itthon már nem is jó. Sír a szánk és mégis megyünk külföldre? :D Nem kéne... :D

Előzmény: kishármas (11210)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11228

Szépek a madaraid, meglestem őket én is a fész DEK-en, még ha nem is vagyok csoport tag. 

Előzmény: Briana Moore (11209)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11227

Jóféle! :D

Előzmény: Gyálimanus (11199)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11226

Nem is olyan rosszak ezek a képek, gratula! :)

Előzmény: G.Zoli (11214)
bexzy Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11225

Én nem fogadtam meg semmi ilyet sem, csak még nem tudtam idáig kijózanodni. :D Mármint nem a szilveszteri buli miatt, hanem amiatt, hogy munkanélküli lettem. :D

Előzmény: Briana Moore (11206)
Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11224
A ronda szárnyvágásért bocs,nem én voltam :)) nem akarták megérteni,hogy nem a bejárati ajtóban kell lakni :D
Előzmény: Falco Elnök (11207)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11223

Koeyoshi

Briana Moore Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11222
Köszönöm :)) Szeretem is nagyon :)) még nem kukorékol,kiváncsi leszek a hang,jára,de már csajozik,pont ma láttam :))
Előzmény: Johny24 (11219)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11221

Köszi. Nekem is tetszenek nagyon. És a vérük is jó :)

Előzmény: Johny24 (11218)
G.Zoli Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11220

Sajna az elég gyengén muzsikál! De majd próbálok róla is egy videót csinálni. Kicsivel hosszabb mint egy átlag kakas viszont jó mély hangja van.

Előzmény: Johny24 (11217)
Johny24 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11219

Láttam a face-es DEK-en a madaraid,nagyon szépek!A brahma kakas hatalmas lett.

Előzmény: Briana Moore (11213)
Johny24 Creative Commons License 2013.01.05 0 0 11218

A shamo tyúk nagyon szép!

Előzmény: G.Zoli (11214)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!