Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 206

Sziasztok!

Igen igen klub tag vagyok tudom hogy volt csak sajnos lehetőségem nem volt elmenni! :S :(

Előzmény: szuszmok (202)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 205

Úgy vigyázok rá,mint a szemem fényére.

 

A kis rosszaság nem kar enni, pedig már 290g.

Előzmény: Hedzsnelke (201)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 204

Helló!

 

Köszi jól vagyunk. Este én is teszek fel majd képeket!!!!!

És ti? Cicák? a fehér perszáról kérek szépen fotót?

 

Előzmény: Pici gazdi (197)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 203

Nem képeket akarok este!!!!!!!!

Elvonási tüneteim vannak!!!!!!!!!!!

Előzmény: Hedzsnelke (200)
szuszmok Creative Commons License 2007.08.21 0 0 202

FAMKAT-WHISKAS MACSKÁS HÉTVÉGE

NEMZETKÖZI MACSKAKIÁLLÍTÁS
2007. október 13-14.
Budapest
Gabányi László Sportcsarnok (Budapesti Műszaki Egyetem MAFC Sporttelepe)

1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 10.

Előzmény: Pici gazdi (194)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 201

A mami leselkedik a háttérben?

 

Vigyázz arra a picurra!

Előzmény: Bleu L'amour (198)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 200

Nem vagy Te egy kicsit túl igényes? (sok-sok kép ügyében)

Teszek majd fel, de csak otthonról lehetséges.

Előzmény: Bleu L'amour (196)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 199

A fajcicáink bengáli és savannah cicák (mini párducok).

 

Nem tudom, hogy mikor lesz whiskas kiállítás az ősszel, tudomásom szerint a mostani (szept. 8-9. Lurdy)nem az lesz (áprilisban az volt). Azért eljöhetsz nézelődni, sok-sok cicát láthatsz, és sok mindent lehet venni az otthon maradott cicáknak. (egy kis kényeztetés)

 

A simiket átadom.

Előzmény: Pici gazdi (194)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 198

sziasztok!

 

Bemutatom nektek Bleu L'amour Brooklynt (karthauzi cicánkat)

 

 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 197

Helló Bleu!

Miújság? Cicák hogy vannak?

Előzmény: Bleu L'amour (196)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.21 0 0 196

Helló belló!!!!!!!!!!!!!

 

 

Képeket sokat Parikáról, és Trixiről!!!!!!!!!!

Előzmény: Hedzsnelke (193)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 195
sia=szia pedig írtam z-t is :S nah mind1 :D
Előzmény: Pici gazdi (194)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 194

Sia! :)

Örülök hogy csatlakozol! :)

Várjuk a képeket! Biztosan szépek a cicáid! És a többi milyen fajta cica? Róluk is hozhatsz ám képeket!

Én sajnos nem szoktam járni, de a cicáim sem kiállításra való cicák ők csak itthoni kedvencek, de nézelődni szivesen elmennék pl. egy Whiskas cica kiállításra! :) Főleg h ingyen be is mehetnék! :) De jó lenne!

Sok simi nekik!

Előzmény: Hedzsnelke (193)
Hedzsnelke Creative Commons License 2007.08.21 0 0 193

Sziasztok!

 

Csatlakoznék én is a cicáimmal. Képet majd otthonról. Két házicicám van, Parázs (aki imádja a kiállítást, igazi showcica, és büszkén mondhatom, hogy sikeres is), és Trixi (ő csak kölyökként volt kiállításon, nincs oda érte- bár sikeres volt -, így otthon borzolja a mi és a többi cica idegeit).

Parázs vörös kasztrált kandúr, Trixi fekete teknőc (vörös) fehérrel nőstény.

A többiek fajcicák, de imádnivalóak.

 

Kiállításra szoktatok járni?

Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.21 0 0 192
 

Sziasztok Cicásaim!

 

Visszatértem..., de hamarosan suli és mivel elég sok ,,programom van" és a délutáni tanulás mellett még az állatkáimmal is kell foglalkozni meg a ,,programokra is kell járni" ezért szerintem csak esténként fogok jönni egy picit :S De remélem lesz ,,rátok időm"! Vagyis biztos lesz, mert fogok jönni! :)

Bocsi az offért! :S

 

On.: Majd hozok képeket Szeriről vmelyik nap csináltam csak le kell kicsinyíteni még őket!

 

Szia Sissy! Légy üdvözölve ezen a topicon! :) Várjuk a képeket!

 

böbö2: Felétek mi újság? Rég volt kép a cicákról! De ez a kutya makka barátság kép aranyos! :)

 

Többiek: Ti hogy vagytok? Hol vagytok?

 

Jó lenne ha jönnének még és jól pörögne ez a topic! :)

 

Addig is:

:)

 

Előzmény: Sisssssssy (191)
Sisssssssy Creative Commons License 2007.08.20 0 0 191

Sziasztok,

l

átom, ez 1 újkeletű topic, nekem is házicicusom van, csatlakoznék:-)

majd pakolok fel képeket, 

 

üdv,

Sissy

 

Előzmény: Törölt nick (190)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.18 0 0 189

sziasztok!

jajj de édessssek :)))))

Előzmény: Törölt nick (188)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.17 0 0 187

hellóka! :)

Ercica jó nyaralást aztán gyere ám!

Nálunk a kutyáknál van így: bocsi az offért. :D :))

Előzmény: Törölt nick (181)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.17 0 0 186
Jó nyaralást!!!!!!!!!!
Előzmény: Ercica (184)
Ercica Creative Commons License 2007.08.16 0 0 184

Sziasztok! :)

 

Nyaralok a jövő héten, addig már nem bizti, hogy leszek! :) De utána viszont hazahozom a cicámat, végre velem lesz! :))

 

Addig is sok simi minden cicának, és nagy pusszmancs mindenkinek! ;)

 

Sziasztok!

Ercica Creative Commons License 2007.08.16 0 0 183
De édiiii kép! ;)) :))
Előzmény: Törölt nick (182)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.16 0 0 180
Nagyon jó kép!!!!!!!
Előzmény: Törölt nick (175)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.16 0 0 179
Cukorpofa!!!
Előzmény: Törölt nick (174)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.16 0 0 178
Istenem ,mintha a saját macskáimat látnám, igaz idáig 5 volt a legtöbb 3 nagy két kicsi.
Előzmény: Törölt nick (172)
Bleu L'amour Creative Commons License 2007.08.16 0 0 177
De szépek!!!!!!!
Előzmény: Pici gazdi (168)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.16 0 0 176
hellóka! :) cukik a képek! csak bekukk L.-ek is sziasztok!
Ercica Creative Commons License 2007.08.15 0 0 173
Nagyon édes ez a kép!! : -))
Előzmény: Törölt nick (172)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 171

hát igen ő az első cicám Lucyke :))

mostmár viszont tényleg megyek sziasztok! :)

Előzmény: Törölt nick (170)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 169
Jó éjt kívánok mára álmodjatok szép cicásakat! :)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.08.15 0 0 168

az én házicicáim:

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!