Keresés

Részletes keresés

Cida_509 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1006
Ő Ciceró, vagy egyszerűen csak Cicó:
vivi.g Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1005

El is hiszem!:)

 

Kitty cica is pont így beájult!:))

Semmi sem érdekelte!:)

Előzmény: ziko3 (1004)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 1004

Mert tudtad mikor kell jönni...)))

 

Macsok beájultak...)))

 

 

Előzmény: vivi.g (1003)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.28 0 0 1003

na jó már ebbe is Bambi vagyok!:)

 

 

 

ÉLJEN AZ 1000. HOZZÁSZÓLÁS!:)

 

 

Előzmény: vivi.g (1000)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.28 0 0 1002

Nekem úgy is lesz jövőhéten egy új jövevényem úgyhogy majd jó sok kép lesz!:D

 

Írjatok!:)

vivi.g Creative Commons License 2005.05.28 0 0 1001

De jó:).

 

Imádom a tacsikat!

Na persze a cicákat mégjobban!:D

Előzmény: tapmancs !! (982)
vivi.g Creative Commons License 2005.05.28 0 0 1000

Sziasztok!

 

Bocs hogy régen írtam,de nézzétek el nekem!:)

 

Nagyon szép és aranyos képeket tettek fel!:))

Nagyon tetszenek!:))

 

Nekem most csak közös képem van:).

 

szuszmok Creative Commons License 2005.05.21 0 0 998
Godiva:-)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.16 0 0 997
Erre nem is gondoltam, de amikor itt van a párzási időszak akkor a tesóval is próbálkozik, de az sem hülye ezért nem hagyja magát .....))))
Előzmény: ziko3 (996)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 996

Azért nen biztos,hogy a Te izlésed megegyezik a kandúrkáéval....)))

Lehet,hogy az a közelbenlévő lányka jobban tetszik mégis és akkor jönnek a bunyók.

Valóban az ivartalanitott kandurcik nem olyan tekergősek,verekedősek.

Előzmény: tapmancs !! (994)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.16 0 0 995
Nem nincs ivartalaníva pont ezért mászkál el itthonról, de ha eddig nem tettem meg vele már ezek után sem szeretném. köszi a jókívánságokat te tudsz a cicáidról küldeni pár képet??
Előzmény: gina-cat (993)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.16 0 0 994

Teljesen igazad van. Már bekentem szegénynek a pociját de lenyalja :( biztos hogy összekaptak egy szép kislányon nem tudom miért megy el amikor itt van neki a tesó biztos kell neki egy utánpótlás .)))))))) Pár hét múlva úgy is lesz neki még egy barátnője ....))))) már nagyon várom, pénteki napon szeretném elhozni a kicsit mert az első két nap vele szeretnék lenni és ez szerintem hétköznap nem fog össze jönni. Attól függetlenül kandúrka ugyan olyan hízelgős mint eddig golndolom nincs komoly probléma. Átadom a fekinek a jókívánságokat .....)))

(Egeret a képre ....)))))

 

Most meg mi van?A teraszon mint mindig :))
Előzmény: ziko3 (991)
gina-cat Creative Commons License 2005.05.16 0 0 993
macsod ivartalanítva van? jót tesz bunyó és csavizás ellen! - jobbulást neki!+++++
Előzmény: tapmancs !! (990)
gina-cat Creative Commons License 2005.05.16 0 0 992
nagyon-nagyon gyönyörűséges a macsotok:))
Előzmény: venge (988)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.16 0 0 991

Szegény...(((

Én inkább fajtárs bunyóra gondolnék,kutya az harap és nem biztos,hogy szőrt tép ki.

Most más ötletem nincs,mint figyeld a cicát,ha rosszabbul van akkor megér egy dokilátogatást.

Ha sebes,akkor jó lenne betadinnal lefertötleniteni.

 

Tesókának jó napozást..)))

 

 

Előzmény: tapmancs !! (990)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.16 0 0 990

sziasztok!

 

Rossz hírem van :( Berci tegnapi csavargása után úgy jött haza hogy a hasán lévő szőr teljesen kivan tépve szegénynek fáj is mert amikor megsimizem a hasát kétségbe esve nyávog :((( mi tehette ezt? talán egy kutya? vagy egy másik macska?

a képen Berci tisztogatja fájós hasát és Kormi mint mindig a teraszról nézelődik

Előzmény: ziko3 (987)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 989
Akkor mostantól a hörit tartsd lakat alatt...)))
Előzmény: venge (988)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 988

Ez nem egy beállított fotó!

Most fedezte fel, hogy vannak hörcsögeink!

ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 987

...)))

nekünk + van egy kis bikinink is..)))

 

Előzmény: tapmancs !! (986)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.15 0 0 986

aha tényleg ........)))))

 

Kormit különösen a nyalán lévő kis folt teszi különlegessé .........))))))))))))

Előzmény: ziko3 (984)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 985

Igen!

Korábban már tettem fel képeket róla!

Előzmény: waczyka (983)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 984

..))) Jó kis csapatot alkotnak!

 

A fekete cicus hasonlit Csipetre...)))

 

Előzmény: tapmancs !! (982)
waczyka Creative Commons License 2005.05.15 0 0 983
Szia! Ő 1 skót lógófülű? A lányom gyengéje! ;))))

Előzmény: venge (977)
tapmancs !! Creative Commons License 2005.05.15 0 0 982

Sziasztok!

friss képek a cicáimról: (a kutyánkat Morzsinak hívjál aki tacskó)

(egeret a képre .)))))))

Te meg mit csinálsz?A teraszról legalább belátom az egész udvart.Te meg mit keresel itt?Úgy szeretek itt dörgölőzni.Hárman párbanMi mindig mindenen megtudunk osztozni.
ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 981

..)))

Nem csodálom,de már csak ilyenek.

Pumukli csinálta kicsinek,de kiszurtam,hogy szándékos a dolog,kapott is egy pohár vizet a nyakába kapásból.Jót tett a padlószönyegnek...)))

Azóta nincs virágborogatás.

Előzmény: venge (980)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 980

Nemrég ivartalanítottuk!

Most lökte le a párom egyik virágját! Virágföld rá a szőnyegre phhh...

Egy csöppet ideges lett az asszony!

Előzmény: ziko3 (979)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 979

Jaaajjjj! Mekkorát nőtt!

győnyörűséges nagy cicus lett őkelme!

Előzmény: venge (977)
ziko3 Creative Commons License 2005.05.15 0 0 978

Szia!

 

Szép csapatod van...)))

Előzmény: *fiona* (976)
venge Creative Commons License 2005.05.15 0 0 977
Régen tettem már fel képet:
*fiona* Creative Commons License 2005.05.14 0 0 976

sziasztok,

 

kedvenc cicáim,Soma,Bizsu,Sanyika

 

 

 

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!