Keresés

Részletes keresés

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2142
már voltam ott is!!!!!!!!!!:(és semmi:(
Előzmény: Katus870512 (2140)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2141
:((Mindenki beteg!Nálad mindig olyan aktívak a cicák nálunk meg csak alszanak,alszanak és este megőrülnek:))
Előzmény: FLR-723 (2139)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2140
A Doki nem küldött el allergia vizsgálatra?Csak mondta,hogy az vagy és kész?:))
Előzmény: Pici gazdi (2138)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2139

Hát ez a Rocky nagyon rafinált egy macska. :) Köszi mi is megvagyunk én betegesen ahogy a levélben is írtam neked. Frigyes megint galamb lesen van most. :))

Előzmény: Katus870512 (2136)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2138

igen ennek nagyon örülök!!!!!!:)

nem tudom:(

Előzmény: Katus870512 (2137)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2137
Mire vagy allergiás?Egyre többen leszünk!:)
Előzmény: Pici gazdi (2133)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2136
SZia!!!!!Igen nagyon tisza,de most attam neki pasztát és megint kicsit piszkos:)))))Ejtett rajtam pár sebet,de túlélem:DHogy vagytok???
Előzmény: FLR-723 (2134)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2135
Szia FLR itt is!!!!!!:) na már 3-man 4-en vagyunk!!!!!!!!
Előzmény: FLR-723 (2134)
FLR-723 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2134
Szia Katus! Most látom hogy Rocky megint fürdik, nagyon tiszta lesz ahogy én látom. :)
Előzmény: Katus870512 (2130)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2133
azt mondták allergia:(
Előzmény: Katus870512 (2132)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2132
De Mi legalább itt vagyunk:))))Nagyon beteg vagy?:(
Előzmény: Pici gazdi (2131)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2131

ja értem!!!!!:)

kár hogy csak 2/3-man vagyunk itt!!!!!:(

Előzmény: Katus870512 (2130)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2130
Hozzá van szokva a fürdéshez,de most nagyon nem akart "megtisztulni":)))nem volt koszos de ő havonta fürdik.
Előzmény: Pici gazdi (2129)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2129

Köszi!

Örülök hogy jól vagytok!

És hogy tűrte a gyönyörűség a fürdetést??????? Hozzá van szokva???? Koszos volt a bundája? bocs a sok kérdésért!....................

Előzmény: Katus870512 (2128)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2128
Gyógyulj meg!!!!
Mi jól vagyunk!Most fúrdettem meg Rockyt:D
Előzmény: Pici gazdi (2125)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2127
szép nagyon szép!!!!:)
Előzmény: Törölt nick (2071)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2126

Szia gumimacy!

Remélem a nyaralásotok jó lesz és Dorka is jó kezekben lesz!:)

Előzmény: gumimacy67 (2123)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2125

Sziasztok!

Köszi megvagyunk.

Igaz most beteg vagyok:(

És ti?????

 

Előzmény: Katus870512 (2122)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2124
Nagyon szívesen de ezekszerint nem megoldható sajnos:(((Olyan panziót keress ami tényleg tiszta!Vagy adj fel egy hirdetést,hogy macskasittert keresel!Lehet,hogy szerencséd lesz és találsz egy közelben élő kedves embert aki szívesen vigyázna a Te Drágaságodra!Nagyon szép a cica!
Előzmény: gumimacy67 (2123)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2123

Szia Katus!

 

Köszi az infót.

 

A 2071. hozzászólásban van fotó Dorkáról.

 

Mi sem szeretnénk panzióba adni de úgy néz ki, nincs más megoldás:( Vagy nem megyünk nyaralni.

 

üdv. gumimacy

 

Előzmény: Katus870512 (2121)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2122
Szia!Bocs,hogy nem voltam...Szépek a cicák!!!Jól vagytok?
Előzmény: Pici gazdi (2119)
Katus870512 Creative Commons License 2007.03.13 0 0 2121
Szia Gumimacy!

Én semmi pénzért nem vinném a cicáimat cicapanzióba...De ez az én véleményem.Nincs valaki olyan ismerősöd akit ismer a cica és szívesen vigyázna rá?Az azért mégis jobb mintha idegenekre bízod.
Képet láthatok a cicukáról?
Szép napot!
Előzmény: gumimacy67 (2120)
gumimacy67 Creative Commons License 2007.03.12 0 0 2120

Sziasztok!

 

Segítséget kérnénk: szeptember második felében nyaralni utaznánk és nincs kire hagynunk a most 9 hónapos himalája perzsa cicánkat. Tudtok ajánlani megbízható cica panziót, ahol odafigyelnének Rá és tisztességgel ápolnák is a bundáját?

 

Előre is köszönjük.

 

üdv. gumimacy 

Pici gazdi Creative Commons License 2007.03.03 0 0 2119
Képek a cicóimról:
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.26 0 0 2118

Szia Katus!

Jó pihit neked!

Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.25 0 0 2117

Szia Katus!

Mi újs a cicákkal? Remélem jól vannak!

Üdv.

Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2116

Katus!

Mivel ezen a topikon csak te vagy neked kívánok jó éjt! Álmodj szépeket!

remélem holnap betérnek egy páran:)~*

Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2115

rendben! sok simi nekik!

most megyek el majd később leszek!

szia!

Előzmény: Katus870512 (2114)
Katus870512 Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2114
:Dmért lenne baj???nem vagyok idős:))A cicáink bennt laknak és biztos szunyálnak,mint mindig:))
Előzmény: Pici gazdi (2113)
Pici gazdi Creative Commons License 2007.02.23 0 0 2113

Szerit biztosan nem. Ő bennt lakik. Sajnos a többi cicát anyukám nem engedi meg hogy bennt legyenek. Nagyon jól vannak és pont amikor idesüt az ablakomba a nap itt szoktak napozni:)

A tieid hogy vannak? Bennt laknak a képről ítélve. Vagy nem?

nem baj hogy tegezlek?

Előzmény: Katus870512 (2112)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!