nekem mindkettő sír... ha csak egy kis szerencsénk lett volna.... Szép ez a második hely azért de ha már ott voltak a döntőben azért ott már az arany a követelmény...
Elképesztő ez a csapat, Westerlund fantasztikusan összerakta a védekezést, minden sor masszív (megjegyzem, egyáltalán nem érződött Salo hiánya sem ma, pedig talán a legjobb védőnk volt eddig...). A két scoring line meg 2-3 gólt mindig összehoz (Olliék kicsit gyengébben kezdték az olimpiát, de belehúztak az utóbbi pár meccsen). Niittymäki minden várakozást felülmúl, a checking sorok meg cipelik a zongorát. Perfect.
Svédek ellen pikáns lesz, de ha nem tojnak be a srácok, az isten sem menti meg őket a győzelemtől :)
Sajnos ma mindenki szarul játszik, Uusis is pocsék, Mäkeläre inkább jelzőt se írok... Mondjuk várható volt, hogy 6 jó meccs után becsúszik egy rossz, pedig az egész torna alapján a finnek voltak a legjobbak. Na mindegy, előzetesen kiegyeztem volna az ezüsttel :)
Élő jégkorong-közvetítés az olimpiáról a Kultiplex fedett-fűtött kerthelyiségében!Pénteki elődöntők!16:30
Jégkorong elődöntő
Csehország-Svédország21:05
Jégkorong elődöntő
Oroszország-FinnországMinden kedves hokirajongót szeretettel várunk!Budapest, IX. kerület, Kinizsi utca 28., 1092.
Zseniálisak voltak a srácok! Már az elődöntőben vagyunk! Hát ez hihetetlen! És ráadásul a curlingesek bejutottak a döntőbe, így már biztos, hogy lesz egy újabb érmünk. Csak az az arany hiányzik, de nagyon. Hajrá Finnország!
Nem pörgött már eléggé a csapat a 3. harmadban, de szerencsére ez is elég volt. Ja, és a nevezetes első sorunk gólgyártásilag jól rápihent az elődöntőre.
Az az 5-4 messze volt a vak és a pohár esetétől :), ráadásul az utolsó körben az amcsik már biztos negyedikek voltak, egy győzelem sem segített volna rajtuk és nekik ugye nem volt 24 óra a mai meccsig, érthető, hogy nem szaggatták ott annyira szét magukat.
De igazából tényleg mindegy, melyik csapat jön, mindkettő bazi erős.