Keresés

Részletes keresés

sgb Creative Commons License 2001.05.15 0 0 66
Hát nem tudom... Én 2020 körül járok, szinte mindent felépítettem, és nem igazán találok benne újabb kihívást. Most tartok ott, hogy egy-két lázadó megpróbálja felgyújtani valamelyik ültetvényemet, de a rendőrség simán elintézi őket. Az összes választást tisztességesen nyertem, nincs munkanélküliség, már az emigránsokat sem engedem be, annyian vagyunk. egy dologra lennék kíváncsi, hogy lehet-e egységesen emelni a béreket, vagy minden egyes épületre külön kell ráklikkelni? Ha tudja valaki a megoldást szóljon.
J-MAN Creative Commons License 2001.05.14 0 0 65
Nagyon igaz. Végig jáccottam az első scenario-t bár egyik célt sem sikerült teljesíteni, de nagyot léptem előre... Nem elég a sok pénz, rengeteg kell... hihetetlen összetett és nehéz, aki szereti a kihívást itt megtalálja a számítását.
De rendkívül élvezetes, unatkozni egy pillanatra sem lehet, a zene pedig egyedülálló... Szóval :király!
Előzmény: Attilio (64)
Attilio Creative Commons License 2001.05.14 0 0 64
kevés az olyan játék amiben ENNYIRE érdemes végignézni a kézikönyvet
J-MAN Creative Commons License 2001.05.14 0 0 63
Találtam még egy jó bevételi forrást:Dock mellé 2 fish. warf+carnery+teamster office=állat!
Viszonylag kis befektetés és jó sokat hoz.
sgb Creative Commons License 2001.05.14 0 0 62
Én mindkét nagyhatalommal jóban vagyok; 7000, illetve 3000 a havi bevételkiegészítés. Egy diplomatic center sokat segít.
Előzmény: J-MAN (60)
sgb Creative Commons License 2001.05.14 0 0 61
Nem segít a szemét összesedés, sem a szennyezés redukálása(szemét összesedés menüben). A fák ültetése viszont valamennyire bevált. Másnak nincs ilyen problémája? Egyébként érdekes módon a templom környéki területek a legvörösebbek, a szennyezés tekintetében. Aranybányám még nincs, viszont az ültetvények mellé épített gyár nagyot dob a bevételen. Főleg, ha fejlesztve is vannak. A happynes-t nálam a különböző zenés-táncos összejövetelek is feldobták.
Előzmény: J-MAN (55)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.14 0 0 60
Tipp: Csak akkor mennek jól a dolgok ha a munkahelyekhez minden közel van. Ezért érdemes a fő bevételi forrást hozó ültetvények köré építkezni (ez a 1. Scenarióban a dohányült.) Teamster office, dokk, const.office, lakás, kajálda, majd később clinic, church, entertaintment nagyjából 1 helyen legyen, különben lelassulnak a dolgok aztán bukta. Ingyen rummal az építkezési morál növelhető. Sajnos valamelyik „nagy”hatalommal úgy tűnik le kell paktálni, a segítsége sokat segíthet.
Előzmény: Attilio (58)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.14 0 0 59
Almanac/Economy/Wiev Top Exports/Prices menüben látható mit mennyiért vesznek. Jó még a tobacco (dohány) az ásványi anyagok (bauxit,vas stb). Viszont a kávé és a dohány lasabban nő. A kaják közül a pineapple a legjobb, asszem 900-ért veszik.1ébként szvsz a nép hapiness szintjének emelése okozza a legtöbb problémát persze ez a gazdasággal szoros összefüggésben van. (ha van pénz jobban lehet építkezni)Igen nehéz játék.
Előzmény: Attilio (58)
Attilio Creative Commons License 2001.05.13 0 0 58
megvan mi permanens aranyn is gyorsabb meggazdagodás útja !!! Telepítsetek kávéültetvényeket a megfelelő éghajlatú helyekre közvetlenül melléjük egy teamster office-t a közelbe egy kikötőt és violá !
J-MAN Creative Commons License 2001.05.13 0 0 57
Ja, a lelőhelyek kimerülnek, tovább nehezítve ezzel szegény diktátor cseppet sem könnyű életét.
Előzmény: Attilio (56)
Attilio Creative Commons License 2001.05.12 0 0 56
a legjobban az aranybányával lehet keresni, igaz az nem permanens ellentétben a turizmussal !
J-MAN Creative Commons License 2001.05.11 0 0 55
Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.

Nem javaslom. A szálló sokkal kevesebbet jövedelmez.

környezetszennyezek, de nagyon.

5 kilóért lehet venni szemétösszeszedést. Abban a menüben ahol az ingyenkaja meg ingyenrum van. Lehet, hogy segít.

Előzmény: sgb (52)
sgb Creative Commons License 2001.05.11 0 0 54
Én nagyon vártam a Tropico-t, írtam is volna eddig, de az új ADSL-el eddig nem tudtam megyitni az index oldalát.
Attilio Creative Commons License 2001.05.11 0 0 53
sorra tűnnek fel újabb és újabb fórumtagok :) Egész népszerű játék lesz ez !
sgb Creative Commons License 2001.05.11 0 0 52
Hát nem tudom. Én is több választást nyertem(tisztességesen), '87-ben járok, végre van elég pénzem, erre figyelmeztetnek, hogy környezetszennyezek, de nagyon. Úgyhogy költhetem fákra a nagy nehezen összeszedett vagyont. Nekem csak az az egy gondom van, hogy az építkezések túl lassúak, ahhoz képest, hogy milyen ritkán jön a hajó, és jutok tőkéhez. Azt hiszem lebontom a gyárak nagy részét, és szállodákat építek helyettük.
Attilio Creative Commons License 2001.05.11 0 0 51
na ez érdekes volt:
fasisztaként megválasztott alkoholista nőfaló generalisszimóként kezdtem és a végén úgy gratulált a progi hogy még Vlagyimir Lenin is büszke lenne rám ...
de 50 évet sikeresen lehúztem több mint 5 választást választási csalások nélkül nyertem meg a szigetem túristaparadicsom lett, sőt egy ember sem él már shaftekben.
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.10 0 0 50
Elmúlt néhány napban nem volt időm rá sajnos. Munka, vizsgák ... :-(
Előzmény: J-MAN (49)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.10 0 0 49
Mi újság diktátorok? Hogy haladtok?
J-MAN Creative Commons License 2001.05.08 0 0 48
Lassitsd le, vagy szüneteltesd, akkor jobban át tudod gondolni.Ua. mint a RT 2-ben.
Előzmény: Attilio (46)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.08 0 0 47
El Presidente J-MAN is megkezdte uralkodását a Karib tenger szigetvilágának egyikén. Az első kellemes meglepetés akkor ért, mikor a pecs nélkül is simán indult, és a hang is korrektül a helyén volt. Egyébként tényleg nem könnyű és igen könnyen bele lehet feledkezni. Csaszi.
Attilio Creative Commons License 2001.05.08 0 0 46
ey baj van ezzel a Tropico val ...jó lenne ha az évek hosszabbak lennének
J-MAN Creative Commons License 2001.05.07 0 0 45
Huh... Holnap vagy holnapután érkezik...
count_zero Creative Commons License 2001.05.07 0 0 44
Nekem má' van, de fagyogat... Asszem Win reinstall jön...

Baromi nehéz jól elhelyezni a dolgokat... Számít az, hogy merre néznek az épületek, és hogy van-e út hozzá? mert nem sok ilyesmit vettem észre, és elég gáz úgy pakolni, hogy jól nézzen ki, és működjön is...
Pláne, hogy még arra sem lehet fogni, hogy csak egy irányból vannak megrajzolva az épületek, merthogy lehet forgatni a térképet...
Valami billentyűvel esetleg? Bár végigtapiztam az egészet...

Na mind1, jó ez igy is...

Jéggé dermedt enemies Creative Commons License 2001.05.07 0 0 43
Csatlakozom!
Előzmény: J-MAN (42)
J-MAN Creative Commons License 2001.05.06 0 0 42
Tropico-t akaroóóók!
Holdwine The Real Creative Commons License 2001.05.05 0 0 41
Én még csak most kezdtem, de nagyon megfogott :-)
Előzmény: Attilio (40)
Attilio Creative Commons License 2001.05.05 0 0 40
letudtam első 50éves rezsimemet :) Rohadtul szórakoztató ez a játék
Attilio Creative Commons License 2001.05.05 0 0 39
megérkezett a Tropico de sajnos a www.poptop.com on letölthető patch nélkül nem indult...de utána bőven kárpótolt a játék :
-építő stratégia
-látványos(meglepően)
-könnyen kezelhető
-nehezen megnyehető (ezt hosszú évekig fogom nyúzi valszeg :) )
J-MAN Creative Commons License 2001.05.04 0 0 38
Szerinted mi a jó?
Előzmény: KeFe (34)
Attilio Creative Commons License 2001.05.04 0 0 37
ha még visszanézel írd le a véleményed (szerintem te még a Championship Managerre is 5 perc után azt mondanád hogy pocsék pedig....)
Előzmény: KeFe (34)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!