Keresés

Részletes keresés

Szilvi_c20xe Creative Commons License 2003.03.19 0 0 topiknyitó
Sziasztok! Hétvégén teljesült egy nagy álmom, és kaptam egy gyönyörű perzsa cicát! Angelnek hívjuk, 11 hónapos kasztrált kan. Képeket később teszek ki. Még csak barátkozik otthon, egy szobában vagyunk, itt van a kaja, wc, kaparó, fekhely minden... ezt a tenyésztő mondta, hogy az első héten minden egy helyen legyen, ne ilyedjen meg a tágas tértől, és majd később, ha már megbarátkozik a lakással, akkor helyezzük át a wc-be a wc, konyhába a kaját stb. Nektek erről mi a véleményetek? A másik: eddig állítólag csak royal canin száraz tápot kapott... viszont tegnap voltunk állatorvosnál (begyulladt szegénykém szeme, most kap rá cseppet) és mondta, hogy elég soványka a korához képest. Most vettem neki whiskas life caret, meg szárazat is, és májat is. Szerintetek etessem vegyesen? A tenyésztő azt mondta, hogy csak a royalt adjam neki, de félek az egyoldalú táplálástól...
Lécci perzsások tartsunk össze, és legyen egy topicunk, csak nekünk...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!