Sziasztok! Hétvégén teljesült egy nagy álmom, és kaptam egy gyönyörű perzsa cicát! Angelnek hívjuk, 11 hónapos kasztrált kan. Képeket később teszek ki. Még csak barátkozik otthon, egy szobában vagyunk, itt van a kaja, wc, kaparó, fekhely minden... ezt a tenyésztő mondta, hogy az első héten minden egy helyen legyen, ne ilyedjen meg a tágas tértől, és majd később, ha már megbarátkozik a lakással, akkor helyezzük át a wc-be a wc, konyhába a kaját stb. Nektek erről mi a véleményetek? A másik: eddig állítólag csak royal canin száraz tápot kapott... viszont tegnap voltunk állatorvosnál (begyulladt szegénykém szeme, most kap rá cseppet) és mondta, hogy elég soványka a korához képest. Most vettem neki whiskas life caret, meg szárazat is, és májat is. Szerintetek etessem vegyesen? A tenyésztő azt mondta, hogy csak a royalt adjam neki, de félek az egyoldalú táplálástól...
Lécci perzsások tartsunk össze, és legyen egy topicunk, csak nekünk... |