Tegnap tépek hazafelé Gyomaendrődről, hirtelen- hopp, padlófék- rendőrautó az út mindkét oldalán! El nem tudjátok képzelni, mit csináltak?! Három rendőr támaszkodótt az autóra, egy, meg egy kis kompakt géppel, fényképezte őket! :)
7 körül jöttem ki a Gogol utcából a belvárosba, gyönyörű szikrázó kék esti fények, a világítás már bekapcsolva, és a tiszaparton lévő sirályok kb 70% húzott el a város felett. Önmagában ez nem nagy dolog, de a város fénye gyönyörűen megvilágította őket a kék égen... Elképesztően jól nézett ki!
Amugy a telszámom 30/ 852-6596
Délelőtt egész biztos hogy nem vagyok elérhető a suli miatt, de délutánfele azért be szoktam kapcsolni :)
egy nyárvégén gurulok egy csatorna töltésen amikor észreveszem hogy mellettem egy bölömbika kb 3 méterre nyeli a zöldgyíkot. A kék torka jól látszott mert farokkal előre nyelte. Szívesen kattintottam volna, de a legrövidebb optika mellettem az 500-as volt. Közelélessége 5 m. Talán egyszer lát az ember ilyet az életben...
Kedves Ipon úr! Lappozzon vissza a második oldalra,és leegyszerűsödik a kérdése. Az oxyura@vipmail.hu-n elér. A Berekméri Zoltán Fotóklubb jó lesz? E mit nyestem Biharugrán egy hete.
TUDTAM? hogy nem akartok kimaradni semmiből. Ma voltam kint reggel, egy kicsit hideg volt, de azért jól esett egy kis napot látni. Ha lesz valami úgyis kiabálok
Sajnos egyet kell értenem veled, hiszen ez a mai nap fényileg borzalmas volt, és a holnap is hasonló lesz. Esetleg annyiba más, hogy nem a hó fog esni, hanem valami óno eső. Azt pedig valahogy nem szeretem mert esés a két hónaps gépemmel nem nagyon hiányzik. Kéne valami tavaszcsalogatót kitalálni.
Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben!
Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok.
Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat...