Keresés

Részletes keresés

guzzy Creative Commons License 2005.03.15 0 0 89
Ma megyünk valamerre Venge??
venge Creative Commons License 2005.03.14 0 0 88
De jó lenne kipróbálni ebben a szép időben azt a Canon obit! :)
guzzy Creative Commons License 2005.03.13 0 0 87
Uhh. Süt a napocska
guzzy Creative Commons License 2005.03.10 0 0 86
:)))
venge Creative Commons License 2005.03.10 0 0 85

Én is láttam érdekességet!

Tegnap tépek hazafelé Gyomaendrődről, hirtelen- hopp, padlófék- rendőrautó az út mindkét oldalán! El nem tudjátok képzelni, mit csináltak?! Három rendőr támaszkodótt az autóra, egy, meg egy kis kompakt géppel, fényképezte őket! :)

 

És éppen nem volt nálam a felszerelésem!

.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.10 0 0 84

Húú elmesélem mit láttam két napja:

7 körül jöttem ki a Gogol utcából a belvárosba, gyönyörű szikrázó kék esti fények, a világítás már bekapcsolva, és a tiszaparton lévő sirályok kb 70% húzott el a város felett. Önmagában ez nem nagy dolog, de a város fénye gyönyörűen megvilágította őket a kék égen... Elképesztően jól nézett ki!

 

Amugy a telszámom 30/ 852-6596

Délelőtt egész biztos hogy nem vagyok elérhető a suli miatt, de délutánfele azért be szoktam kapcsolni :)

guzzy Creative Commons License 2005.03.09 0 0 83

Az elsö szép idővel találkoznunk kell.

 Ha egy stabil hat- hét fös csapatot létre tudunk hozni, már királyok vagyunk.

Mehetünk  együtt "fel" börzékre ,kiállitásokra, vásárokra, stb.

Időnként meg összejövünk trécselni.

guzzy Creative Commons License 2005.03.09 0 0 82

Fuu!

Király vagy oxy

oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 81
Ez volt kb 6m-re 500-assal (analog)
oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 80
így jár az aki nagy "bottal" jár!:-)
Előzmény: eke (79)
eke Creative Commons License 2005.03.08 0 0 79
egy nyárvégén gurulok egy csatorna töltésen amikor észreveszem hogy mellettem egy bölömbika kb 3 méterre nyeli a zöldgyíkot. A kék torka jól látszott mert farokkal előre nyelte. Szívesen kattintottam volna, de a legrövidebb optika mellettem az 500-as volt. Közelélessége 5 m. Talán egyszer lát az ember ilyet az életben...
Előzmény: oxyura (77)
guzzy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 78
milyen terepszinű a huncut
oxyura Creative Commons License 2005.03.08 0 0 77
kocsibol!Pont elém szállt le.
Előzmény: venge (76)
venge Creative Commons License 2005.03.08 0 0 76
Sátorból?
Előzmény: oxyura (75)
oxyura Creative Commons License 2005.03.07 0 0 75
Kedves Ipon úr!
Lappozzon vissza a második oldalra,és leegyszerűsödik a kérdése.
Az oxyura@vipmail.hu-n elér.
A Berekméri Zoltán Fotóklubb jó lesz?
E mit nyestem Biharugrán egy hete.
Előzmény: ipon (74)
ipon Creative Commons License 2005.03.07 0 0 74
Békés megye belieket keresek, illetve csatlakozni szeretnék egy klubhoz. Infókat vagy ide a fórumra vagy a :

ipo-ipo@freemail.hu

címre írjatok.
Köszi.

Ipon
venge Creative Commons License 2005.03.07 0 0 73

Előre is köszönöm!

Nekem is csak a hétvége a jó! Megadhatnád a számod és, esetleg megkeresnélek!

Előzmény: .-eyewitness-. (72)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.07 0 0 72

Múlthéten nemvoltam aktív úgyhogy Venge: f/4 igen, persze hogy ha átugrasz akár több percig is a gépen tarthatod ;)

csak ez a hét picit zűrös úgyhogy további egyeztetésre szorul a dolog...

Vandras Creative Commons License 2005.03.06 0 0 71
TUDTAM? hogy nem akartok kimaradni semmiből. Ma voltam kint reggel, egy kicsit hideg volt, de azért jól esett egy kis napot látni. Ha lesz valami úgyis kiabálok
Előzmény: venge (70)
venge Creative Commons License 2005.03.06 0 0 70

Csak a magad nevében... légyszíves!

De, persze én is megyek! :)

guzzy Creative Commons License 2005.03.06 0 0 69
Természetes, hogy mi csatlakozunk
mullerp Creative Commons License 2005.03.06 0 0 68
Telefonszámodat elraktároztam, ha megjön a jóidő egyeztethetünk egy időpontot tapasztalatcserére... hátha más is csatlakozna!
Előzmény: Vandras (66)
papugaja Creative Commons License 2005.03.06 0 0 67
Nekem bizonytalanná vált a mai nap is, pedig elég szép idő van. Egy sétát azért valszeg teszek valamerre.
Ja, kocsim nekem sincs.
Vandras Creative Commons License 2005.03.05 0 0 66
Ha érdkel Mártély, egyeztethetünk. Eljössz valahogy Vásárhelyre, és amikor mondod, hogy hol, mikor, kiTAXIzlak a tetthelyre szívesen. 20/9154455
Előzmény: mullerp (64)
Vandras Creative Commons License 2005.03.05 0 0 65
Sajnos egyet kell értenem veled, hiszen ez a mai nap fényileg borzalmas volt, és a holnap is hasonló lesz. Esetleg annyiba más, hogy nem a hó fog esni, hanem valami óno eső. Azt pedig valahogy nem szeretem mert esés a két hónaps gépemmel nem nagyon hiányzik.
Kéne valami tavaszcsalogatót kitalálni.
Előzmény: mullerp (64)
mullerp Creative Commons License 2005.03.05 0 0 64
Mennék én Mártélyra veled, de se kocsim, se más közlekedési eszközöm... A fotózást meg ne a vonathoz kössük... amúgy meg az égre nézve max FF képeket tudnánk csinálni erős kontraszthúzással... Pedig a hétvégén én is meg akartam sétáltatni a telét a közeli erdőben!
Előzmény: Vandras (63)
Vandras Creative Commons License 2005.03.04 0 0 63
Én a vasárnap délutánt, gépemmel, tartozékaival együtt szabaddá teszem magam, csak az a kérdés, hogy HOL?! Nekem a szinte heti menet Mártély, az innen Hódmezővásárhelytől mindössze 8 km. Ötleteket várok.
Előzmény: papugaja (62)
papugaja Creative Commons License 2005.03.04 0 0 62
Kevésbé fizikai elfoglaltságra gondoltam, mondjuk fényképezgetni ezt-azt, vagy megmustrálni egymás gépét, megbeszélni az aktuálpolitikai vonatkozásokat...
Előzmény: mullerp (60)
venge Creative Commons License 2005.03.04 0 0 61
Sajnos nekem dolgoznom kell,szombat és vasárnap is!!!:((((
Előzmény: papugaja (59)
mullerp Creative Commons License 2005.03.04 0 0 60

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!