Keresés

Részletes keresés

guzzy Creative Commons License 2005.03.31 0 0 119
lassan aktuálissá válik a találka... Törhetjük a fejünket mikor, hol?
papugaja Creative Commons License 2005.03.24 0 0 118
Dugonics tér, Z. Nagy cukrászda mellett, ahol az udvarban a Tourinform van.
Előzmény: venge (117)
venge Creative Commons License 2005.03.24 0 0 117
Az Olasz Kultúrális Központ hol van?
Előzmény: papugaja (116)
papugaja Creative Commons License 2005.03.24 0 0 116
Fú, nem is tudom, utána nézek.
Viszont a pontosság kedvéért a Klauzál téren van, valami raftingos csapat kirándult Ecuadorban és fotóztak egy kis útibeszámolót.
Viszont van egy kiállítás az Olasz Kuturális Központban is, a Délmagyarország fotósaitól.
Előzmény: venge (115)
venge Creative Commons License 2005.03.23 0 0 115
Mikor és meddig tart, tudja valaki?
Előzmény: BbojsziI (114)
BbojsziI Creative Commons License 2005.03.22 0 0 114

Szevasztok!

Írhattátok volna hogy szabadtéri fotókiállítás van Szegeden a főtéren!

Így csak véletlenűl akadtam rá!

venge Creative Commons License 2005.03.20 0 0 113

Komolyan érdekelne, csak a szabadidőm, ami kevés!

De valahogy megoldom!

Előzmény: jiljil (112)
jiljil Creative Commons License 2005.03.20 0 0 112
A kép lemaradt, de talán most sikerül!80/600
Előzmény: venge (109)
jiljil Creative Commons License 2005.03.20 0 0 111
Természetesen össze tudunk rakni meg van készen is egy kettő! Egyszer el kellene jönnöd kipróbálni ezeket!
Előzmény: venge (109)
venge Creative Commons License 2005.03.19 0 0 110

Szia ipon!

Hát elég gyakran! Minden nap, úgy héttől délután öt óráig. (Építjük a Lidl-t!)

Előzmény: ipon (108)
venge Creative Commons License 2005.03.19 0 0 109

Üdv jiljil!

Így igaz! Nemcsak, hogy találkoztunk, de egy konvertert is vettem tőled!

Megy még a csillagok fotózása? Dobhatnál fel ide egy-két tömörített képet!

Akkoriban mondtad, hogy gyártanál eladásra is ilyen távcsövet. Érdekelne a dolog!

Előzmény: jiljil (106)
ipon Creative Commons License 2005.03.19 0 0 108
Venge!

Gyakran jársz Gyomaendrődön?
harm2 Creative Commons License 2005.03.17 0 0 107

 

Újhíd.

 

 

Előzmény: venge (105)
jiljil Creative Commons License 2005.03.17 0 0 106

Üdv mindenkinek!

Szegedi, illetve hasonló érdeklődésű lévén örömmel láttam e csapat szerveződését. Vengével mintha már személyesen is találkoztam volna az egyik szegedi fotósboltban -majd kiderül.

Van elég sok szabadidőm, gépkocsim, egy 10D-m és néhány optikám. Szívesen csapódok a közös programokhoz!

jiljil

venge Creative Commons License 2005.03.16 0 0 105
Engem nem! Melyik is a Bertalan híd?
papugaja Creative Commons License 2005.03.16 0 0 104
:)

Bírom, amikor tavasszal kezdődik a hét. Ettől csak az jobb, ha tavasszal és szerdával kezd...

Láthattam valamelyikőtöket hétfőn estefelé a Bertalan-hídon egy digi EOS+70-200 (?) cuccal?
Előzmény: venge (101)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.03.15 0 0 103

Fotóstáska ügyben tudnám ajánlani a (szegedi központú, internetenrendelgetős) gaia film kft-t. Én ott vettem a Mini trekker AW-m

más is van, pl objektív meg egyebek egész jó márkák (canon, manfrotto, satöbbi)

http://www.gaia.hu/

 

oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 102
Ekével cserélem ki.Nekem nagyobb kell,neki kisebb.Amúgy a Stúdijólánytól van.
Előzmény: venge (99)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 101
Legalábbis az obija, meg a keze! :)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 100
Papugaja! :)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 99

Szegeden, milyen boltban cseréled a táskád?

Az én zsákomat Pesten vettük, ugyanis itt a környékben nem találtunk olyan boltot, ahol forgalmaznak fotós hátizsákokat!

venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 98
Megbeszéltük!
Előzmény: oxyura (97)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 97
Ha gondolod,jövő hónap végén összefuthatunk Vásárhelyen,mert minden évben ott fotózok a Lovaséletnek az Állattenyésztési napokon.
Péntektöl vasárnapig ott leszek!
Előzmény: venge (37)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 96
Hát akkor nem csodálom,hogy nem telt be a kártyád!
Előzmény: venge (95)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 95

A városhatárt jelző táblán ez állt!

De éppen csak keresztül mentem rajta!

Előzmény: oxyura (94)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 94
Ha minden igaz ,Akkor a photo trekkeremet egy superre.
Biztos Biharugrán jártál?
Én 22-én megyek lest építeni oda.Szerintem egy kurva jó hely.
Előzmény: venge (93)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 93

Tegnap tettem egy kört! Voltam Csabán, Gyulán (tisztára, mint egy homo filmben :-)), Biharugrán, Vésztőn, de nem találtam igazán semmi érdemlegeset (kivéve a baglyok)! Elkélt volna a segítség, hogy merre "kalandozzak"!

 Talán a Sebes-Kőrösön mentem keresztül, amikor megláttam két fotóst, de szerintem ők is csak úgy szenvedtek - várva a tavaszt - ahogy mi szoktunk Guzzy komámmal Mártélyon!

venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 92

Milyen zsákot cserélsz ki?

Lassan csak eljön a tavasz és kimehetnénk, egy páran, együtt a természetbe!

Előzmény: oxyura (91)
oxyura Creative Commons License 2005.03.15 0 0 91
Én meg 18-án megyek szegedre kicserélni a zsákomat.
Előzmény: venge (90)
venge Creative Commons License 2005.03.15 0 0 90
Tegnap voltam Gyulán!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!