Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 149
Elmeletileg igen... mondjuk ramszakadt egy halom melo, de tartok 2-3 egybefuggo cigiszunetet ha jossz! Udv!
Előzmény: venge (146)
Vandras Creative Commons License 2005.04.17 0 0 148
A megnyitó
Vandras Creative Commons License 2005.04.17 0 0 147
Ma, április 17.-én nyílt meg Hódmezővásárhelyen az Alföldi Galériába Schmidt Andrea és Gyenes Kálmán ERDÉLY "NEKÜNK: HAZÁNK!" című fotókiállítása. A kiállítást Jókai Anna nyitotta meg.
Aki erre jár, javaslom szánjon rá egy kis időt, megéri.
venge Creative Commons License 2005.04.17 0 0 146

Holnap (hétfőn) meglátogatnálak!

Bennt vagy egész nap?

Előzmény: mullerp (140)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 145
mullerp: beszéltem azzal a barátommal, akit említettem hogy szerintem szívesen benne lenne a társaságban. Azt mondta, hogy benne.
venge Creative Commons License 2005.04.14 0 0 144
Hétfőn dolgozom ott utoljára, úgyhogy meg foglak keresni, most már tuti!
Előzmény: mullerp (140)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.14 0 0 143
Nyugodj meg, aggodalomra semmi ok.
Előzmény: mullerp (140)
mullerp Creative Commons License 2005.04.14 0 0 142
Felegyhazi szuletesu vagyok, de ma mar csak Kecskemetre menet szoktam atutazni rajta!
Előzmény: papugaja (141)
papugaja Creative Commons License 2005.04.14 0 0 141
Ha alkalmam adódik, beugrok. Félegyházán nem szoktál járni néha?
Előzmény: mullerp (140)
mullerp Creative Commons License 2005.04.14 0 0 140

Azaz... Erzsébet utca... Remelem nincs semmi balhe az epitkezes korul... legyetek elnezoek, mert o adja a mindennapi kenyerunket, egy egesz varost etet :-)

 

Szoval tegnap jo napom volt... Volt nalam delelott Vandras, majd delben Attila7575... Most mar jo lenne, a tobbiekkel is talalkozni...

Előzmény: attila7575 (139)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.13 0 0 139
Csak nem annál a pékségnél, ami az Erzsébet u. 31-ben épül?
Előzmény: venge (136)
venge Creative Commons License 2005.04.13 0 0 138
A következő útvonalon járok: Ötös út - körforgalomnál Kiskunmajsa felé balra - hármas útkereszteződésnél jobbra el - nemtudomhanyadik utca balra
mullerp Creative Commons License 2005.04.13 0 0 137
Vazzz... csak nem a Dar***s Peksegnel? Csak mert a sogorom... :-)
Előzmény: venge (136)
venge Creative Commons License 2005.04.13 0 0 136
Egy épülő pékségnél vagyok építésvezető!
Előzmény: mullerp (135)
mullerp Creative Commons License 2005.04.13 0 0 135
Mit dolgozol erre? Varlak... bar nem mindig vagyok a helyemen! De ha igen, akkor barki megmondja merre keress!
Előzmény: venge (133)
venge Creative Commons License 2005.04.12 0 0 134
Szerintem ezt nem lett volna szabad elárulnod! Biztosan ki fog nyíratni minket!
Előzmény: guzzy (129)
venge Creative Commons License 2005.04.12 0 0 133

Uh, de marha vagyok!

Hát én most Kisteleken (is) dolgozom! Lehet, hogy szerdán megkereslek!

Előzmény: mullerp (131)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.12 0 0 132
Megpróbálom :)
Előzmény: mullerp (131)
mullerp Creative Commons License 2005.04.12 0 0 131
Ha gondolod allj meg a Polgarmesteri Hivatalnal... keresd a copfost!
Előzmény: attila7575 (130)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 130
mullerp:
Zenittel, Olympus kompakttal, Nikon F65-tel és D70-nel fotózok. Nem vagyok dilis (remélem), de nem volt szívem eladni egy gépem se. Objektívből mind a 4 slr-hez (2 zenit, 2 nikon) van objektívem 29 mm-től 300-ig (450 ekv-ig). Most ülök épp azokon a bizonyos tűkön, mert rendeltem egy nikkor 50/1.8-at és még kb másfél-két hét mire ideér.
Hogy mit fotózok? Hát, sajnos (szerencsére?) szinte mindent, elég amatőr vagyok, keresem a helyem, és szeretek fotózni. Sajnos jó képem kevés van, inkább csak próbálkozgatok. A fotozz.hu-n fent van pár képem ugyancsak attila7575 név alatt.

Ja, szerdán megyek Kistelekre, de azt hiszem hogy csak átutazóban :(
Előzmény: mullerp (127)
guzzy Creative Commons License 2005.04.11 0 0 129

Uhh. Hát ettől a hongi garitol kicsit irtoznék, de hátha nem lesz semmi baj. Jo nagy pénz azért.

  Az összeugrás meg tényleg várat magára. Én pl- pontosan ugy, ahogy lejjebb irták :)- család, stb elfoglaltság végett, még ide sem tudtam nagyon felnézni.

Vengével dolgoznunk kell, mint az állatoknak!

Rájöttünk, hogy a fönökünk maga Hitler!

nala72 Creative Commons License 2005.04.11 0 0 128

Sziasztok!

 

Orosházi amatőr fotós vagyok és lenne hozzátok egy kérdésem:

 

van valakinek tapasztalata a D70 és a Nikkor 70-200 F2.8 VR IF-ED párossal?

Konkrétan az érdekelne, hogy meg lehet-e vele oldani egy sportcsarnokban (általában elég gyér világítással) kézilabda mérkőzések fotózását, illetve milyen kompromisszumokkal (vaku, magas iso, stb.)

Leginkább ilyesmire kellene és bár még így is piszok drága, de az Aproneten hírdetnek 370.000-ért Honkongi :) garanciával vadi újakat. Érdemes megvenni?

Köszi

mullerp Creative Commons License 2005.04.11 0 0 127
Udv Attila7575... Latod kicsit pang itt az elet, mindenki magaval van elfoglalva meg a csalad meg a munka, de majd csak bakancsba ugrunk es megyunk egyszermar valahova elfele ki a temeszetbebele! Szoval Udv! Mivel fotozol, mit fotozol?
Előzmény: attila7575 (126)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.09 0 0 126
Sziasztok! Szeretnék én is csatlakozni a társasághoz! Szegedi vagyok, de mozgok erre-arra a megyében (mint Frodóék :] ), akárhol is találkoztok, el tudnék menni (vinni is másokat egy kisméretű autóval). Mártély egy szuper hely, sokat jártam arra.
Lesz valamikor találkozó? Jó lenne egy jó kis fotós baráti kört összehozni.
guzzy Creative Commons License 2005.04.06 0 0 125

Látom vazzzzzzzeeeeg!!!

Én meg egy nyomorult MB 10 et nemtok szerezni

venge Creative Commons License 2005.04.05 0 0 124
Huh! Ha Laci barátom ezt látná!
Előzmény: oxyura (122)
mullerp Creative Commons License 2005.04.04 0 0 123
Gratula... aranyosak!
Előzmény: oxyura (122)
oxyura Creative Commons License 2005.04.03 0 0 122
Na,hogy egy kicsit büszkélkedjek!
Tegnap megérkeztek a várvavárt csövek!
papugaja Creative Commons License 2005.04.01 0 0 121
Ez most sajnos kimarad.
(Fontos innivalóm van Tarcalban.)
Előzmény: mullerp (120)
mullerp Creative Commons License 2005.04.01 0 0 120
holnap delelott a kisteleki polg. hivatal udvara, delelott 10 ora... johet barki lehet segiteni a keszulo 'fix' lessatram pvc elemeinek osszeszereleseben! Hozzal fureszt es furot! Udv! Mullerp
Előzmény: guzzy (119)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!