Keresés

Részletes keresés

venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 179
Ez nagyon durva! Mivel készült?
Előzmény: .-eyewitness-. (178)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 178

igértem madarasképet

 

attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 177
Igen.
Előzmény: venge (176)
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 176
Szép idő van, arra gondoltam, hogy átmegyek Szegedre a vadasparkba. Nyitva lehet?
attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 175
A fene gondolta. Sose hallottam még, hogy náluk is van ilyen lehetőség, azt hittem hogy csak a canon csinál ilyen "eseményeket". Na mindegy, így jártam. Nem lett volna rossz elmenni, bár nekem elég messze lett volna.
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 174
Én a nikonosoknál annyi ideig voltam, hogy megnéztem a manfrotto állványokat... épp ott volt mellettük, és volt pár szép nagy fekete objektív... Mondjuk nemtom hogy csak mutatóba, vagy szervíz vagy egyebek, de látni láttam :)
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 173
Én megint csak Mártélyra jutottam ki! :(
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 172

Szerintem Nikon stand is volt és ugyanúgy ki lehetett próbálni az obikat!

Szerintem

Előzmény: attila7575 (171)
attila7575 Creative Commons License 2005.05.01 0 0 171
Kár, hogy a nikonnál ez nem divat, az ő nagy fényerejű objektívjeiket szívesen kipróbálnám.
venge Creative Commons License 2005.05.01 0 0 170
Nagyon irigyellek, jövőre megpróbálok én is elmenni!
Előzmény: .-eyewitness-. (169)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.05.01 0 0 169

Nos a hétvégének vége... Egész jóvolt... kilehetett próbálni csomó méregdrága cuccot (én pl elvittem egy körre az 1Ds II-t meg a 300/28-ast ). Készült pár jó fotó, mondjuk a természetfotózás az úgynézett ki hogy egy csapat fotós elment sétálni az erdőbe vezetővel :)

Arról itt egy kép:

 

 

Majd lesz olyan is hogy sólyom(?) széttép nyuszit.

attila7575 Creative Commons License 2005.04.30 0 0 168
Nekem a fotós ismerősöm lemondta az ásotthalmi rally fotózását, egyedül meg nem megyek. A barátnőm is orrolt, hogy nem viszem el a majálisban :), így "feláldoztam" magam. :P
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 167

Fenevigye el nemláttam hogy nem postolta a hozzászólásom a fórum...

amugy holnap (péntek) en kezdődik, akkor bejelentkezés ( :) ) és azután vasárnap délutánig előadások (pentax, canon, nikon stb, + fotózás reggel meg este)

 

attila7575 Creative Commons License 2005.04.26 0 0 166
Jó lenne, de nekem messze van... Valaki más? Pontosan mikor van?

Ja!!! El is felejtettem volna mondani. Ma írt e-mailt a rallyfotós barátom, hogy Ásotthalmon május 1-jén gyorsasági roncsderby lesz, én megnézem. Érdekel valakit?
Előzmény: .-eyewitness-. (165)
.-eyewitness-. Creative Commons License 2005.04.25 0 0 165

A fotóshétvégére Királyrétre jön valaki?

attila7575 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 164
Jut is eszembe. Itt is beszélgettünk, hogy jó lenne egy találkozót összehozni, a hwsw fórumán meg szintén erről van szó.
http://forum.hwsw.hu/index.php?showtopic=55740&st=600#entry2758801

Szóljatok hozzá, ha van kedvetek, jó lenne összejönni pár fotós embernek.
Ja, a másik fórumon én az a pali vagyok, akinek a Breki az avatarja :]
attila7575 Creative Commons License 2005.04.23 0 0 163
Hehe. Körülbelül ugyanonnan fotóztál, ahonnan én is, pénteken, úgy délelőtt 11 óra felé. A te fotód milyen napszakban készült, melyik nap? A napszak a fények miatt érdekelne.
Előzmény: venge (162)
venge Creative Commons License 2005.04.23 0 0 162

Ma voltam megint Mártélyon!

Háát...  még mindig várnunk kell! (Hátha kiengedne a jég!)

papugaja Creative Commons License 2005.04.21 0 0 161
Sajnos valszeg lemaradtál róla: a Fotópincében volt egy 50/1,8 (fémbajonettes első széria) 29-ért. De lehet hogy megvan még nekik, be kell kukkantani.
Előzmény: venge (158)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 160

Nevetni fogsz, 73 euro volt. És ez nem az újabban itt-ott gyártott maláj dzsunka változat, hanem Made in Japan. Használt, ebay-ről.

Ja, itthon az új, ami már persze sose látta a japán nikkor-gyárat, olyan 42 ezer a legolcsóbb helyen. Szvsz mivel a canon obik általában olcsóbbak, neked még jobban kijönne.

Előzmény: venge (158)
venge Creative Commons License 2005.04.20 0 0 159
Canon
Előzmény: venge (158)
venge Creative Commons License 2005.04.20 0 0 158
Egy ilyen obira nekem is fáj a fogam, persze Canaon bajonettel! Mennyiért sikerült hozzájutnod?
Előzmény: attila7575 (157)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 157
Szia! Sajnos nem az. Arra a helyre is lehetne menni, de beszéltem az illetővel, és nem ajánlja. Ellenben ajánlott egy olyan helyet, ahova nem kell annyi bürokrácia, ellenben sokkal alkalmasabb madárfotózásra, Szatymaz környékén. Mivel ő szakember, én hiszek neki. Ha minden igaz, akkor a közeljövőben megmutatja (legszebb reményeim szerint a hétvégén), és akkor lehet menni együtt.

Amúgy ma jött meg az ebay-ről rendelt 50/1.8-as nikkor objektívem. Nem győzök betelni vele, olyan képet rajzol. Le se akar jönni a gépről :)
Előzmény: mullerp (156)
mullerp Creative Commons License 2005.04.19 0 0 156
Szoval bovebbet nem arulsz el... de ugy erzem ez az a dolog lehet amit emlitettel nekem szemelyesen is. Ha tuti az esemeny legkesobb csutortokon leirnad nekem a reszleteket? Mert akkor pentekre megprobalom leszervezni a hetvegemet es ha nincs akadalya en is csatlakoznek hozzad! Persze mint mindig most is minden keplekeny es majd az ido megmondja hogy is lesz!
Előzmény: attila7575 (155)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 155
Ja, a lenti ladikos kép nagyon tetszik. Eszembe juttatja, mekkorákat csónakáztam, és ettől kicsit szomorú leszek, ugyanakkor örülök is, hogy volt.
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 154
Szerintem mindannyiunknak nem árt jóban lenni a többiekkel, akkor lesz ez egy jó kis társaság. Én legalábbis mindenkivel jóban leszek azt már előre megígérem!

Azt hogy a hely melyikhez van közelebb, most nem tudom megmondani (a megyetérkép most ilyen szinten nem ugrik be). Alapvetően csak azért nem mondom meg, mert nekem is szívességet kell kérnem, hogy beengedjenek. Persze már úgy kérdeztem, hogy mi lenne ha egy-két fő jönne még, de nagyon segítőkész és rendes az illető aki segít ebben. Ha jó lesz az idő (lécci legyen!) akkor a hétvégén elvisznek madarat fotózni. El kellene addig kérnem a rallyfotós barátom kétszerezőjét...

Mártély egy nagyon jó hely, én kb 20 éve járok oda, tavaly adtuk el a nyaralót :( Még csónakom is volt, francba. Saját. Na mindegy. Tényleg, evezni tudtok, ha arról van szó? :] Vagy a százezres felszereléseket nem visszük víz fölé? Mert pl Mártélyon a holtágon ha elindulunk csónakkal felfelé a stranddal szemben, akkor már az első kanyar után van csomó kacsa, meg tele van bedőlt fákkal, ami önmagában is szép...
venge Creative Commons License 2005.04.18 0 0 153

:) Hát igen!

Szakítottunk egy-egy negyed órát a zsúfolt napirendünkből és jól kibeszéltük Vandrast, akit már mindketten "jól" ismerünk, meg attila7575-öt, akivel azt hiszem, nem árt jóba lennem!

Ha visszahúzódik a víz Mártélyon, mindenképp szervezünk ott egy találkozót!

De most még a töltés lábánál van!

Előzmény: mullerp (150)
mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 152

Nagy a titkolozas... :-)

Meselj vmit... Szegedhez vagy Kistelekhez van kozelebb?

Előzmény: attila7575 (151)
attila7575 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 151
Sőt, ha minden igaz, akkor a hét végén, vagy a jövő héten visznek el egy helyre Szeged és Kistelek között, ahol nagyon szuper képeket lehet csinálni, mert aki ajánlotta a helyet, az komoly szakember a témában. Ha ez megvan, akkor szerintem érdekel még egy-két embert, addig konkrétabban nem akarom nagy dobra verni :)
mullerp Creative Commons License 2005.04.18 0 0 150

Nohhh... szoval meglatogatott Venge koma is... szimpatikus fiatalember es van neki jo hosszu csovu objektive... Azt hiszem a legtobbeteket (ez jo magyaros volt) en ismerem, szoval jo lenne most mar szemelyesen talalkozni... ahogy beszeltuk Martely kornyeke lenne a legjobb megoldas... Az ido majd eldonti...

Előzmény: mullerp (149)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!