Keresés

Részletes keresés

mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 269

Attila:

 

Index topik: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9042477&la=45254863 

olvass vissza kb 50 hozzaszolast.

 

Nikonosok: elarulnatok mit lehet tudni erol az obirol:

Nikkor AIS 400/3.5 <- Nikon F bajonett? Beszerezheto? Mit fontos tudni rola? Milyen aron szaladgal (bar ezt megnezem e-bayen) Koszi!

Előzmény: attila7575 (267)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 268
A Tisza már több helyen "virágzik", rövidesen Szegeden is várható.
attila7575 Creative Commons License 2005.06.21 0 0 267
Halló mindenki,


guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.


Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.


mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm.
Előzmény: jiljil (266)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 266
A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van!
Előzmény: papugaja (264)
**buci** Creative Commons License 2005.06.21 0 0 265
Sziasztok! Eladó analógra történő váltás miatt egy 1 éves Minolta Dimage Z1-es fényképezőm: 3.2MPixel, 10X-es optikai zoom, felugró vaku 7m-ig visz, stb. (Új ára a www.depo.hu-n 82.500-90.000Ft) Van hozzá adaptertubus, UV és Polár szűrő, 2 garnitúra akku + töltő, 256MB SD-RAM, Soligor fotótáska. Az árban megállapodunk, ajánlatokat várok a buczko@colonial.hu e-mailcímre, vagy telefonon 70-503-9177 (kiskunmajsa)
papugaja Creative Commons License 2005.06.21 0 0 264
Az a szag! Csak azt tudnám feledni!
Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is.
Előzmény: datee (263)
datee Creative Commons License 2005.06.21 0 0 263
:)) mintha megallt volna az ido :)
a szag is a régi :)
Előzmény: mullerp (262)
mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 262
Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara!
Előzmény: datee (259)
guzzy Creative Commons License 2005.06.20 0 0 261

Na akkor gyorsan szervezzünk még egyet, ahol mindenki ott lesz!

 

 

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.20 0 0 260
Sziasztok DAF-osok!
Gratula az első találkozóhoz, elnézve mullerp fotóit, biztosan jó lehetett. Igaz Békéscsaba nem éppen Szeged és környékének szomszédságában van, de remélem Én is eljutok a következő, vagy azutáni fotózásra.
datee Creative Commons License 2005.06.20 0 0 259
kecskemeti vadaspark jajjj :)
Előzmény: mullerp (255)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.20 0 0 258
Köszi szépen mullerp. Megnéztem őket és a ködös kivételével tényleg látszódik, de szerintem ahoz képest nem vészes. Már megrendeltem, ugyhogy kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni az Olympusommal. Majd teszek fel képeket.
Előzmény: mullerp (235)
venge Creative Commons License 2005.06.20 0 0 257
Alpex.
Előzmény: mullerp (245)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 256
Szép időben sokan látogatják. Szerintem tetszene Neked is!
Természetesen a szegedire gondoltam.
Előzmény: mullerp (255)
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 255

Koszi...

 

Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes?

Előzmény: jiljil (244)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 254
Akkor még egy Rólad!
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 253
Nem vagyok egy egoista, vagy exhibicionista ember, de tokre orulok.... ennyi kep meg rolam soha nem keszult... sot az elmult par evben talan egy se... Vegre latom magam fotozas kozben :-)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 252
Köszi a segítséget!
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 251
):(
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 250
Kepeket tallozd, majd feltoltes, majd ha megjelentek alul belyegkepkent, akkor beszuras... mennie kell!
Előzmény: jiljil (248)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 249
Jót bénáztam!
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 248
Talán most!
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 247
A képek:
papugaja Creative Commons License 2005.06.20 0 0 246
: (
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 245

Azt hiszem elmondhatjuk, hogy mindenki elegedett es en ennek nagyon orulok!

 

Tegnap ejjel osszedobtam a galeriat a tegnapi naprol...

 

www.mullerpeter.tk --> Esemenyek --> Martely

 

Venge: Pontosan mi volt a 135/2.8 M42 obi tipusa?

 

Előzmény: jiljil (244)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 244

Nagyszerű volt ez a vasárnap délután. Folytatnunk kellene. E hét végén VADASPARK, vagy esetleg valami más?

Rövidesen jönnek képek is.

Mindenkinek kellemes hetet!

guzzy Creative Commons License 2005.06.19 0 0 243

Sajnálom, hogy én nem voltam.. :(

 

 7575 Neked mid is van? D 70?  Hát igen ő nem mér fényt a manuálokkal. Ez volt a gondom az F 80 al is.  De a profibb drágábbak mennek velük. Csak hát a pénz..

Vandras Creative Commons License 2005.06.19 0 0 242
Bocs el....rontottam, ez az.
Előzmény: attila7575 (240)
Vandras Creative Commons License 2005.06.19 0 0 241
Addig amíg mi a "vackainkkal" voltunk elfoglalva Ő volt aki használta is a gépeket:

Az E-1 is jó állt a kezébe!
Előzmény: attila7575 (240)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.19 0 0 240
Utánpótlás nevelődik...

Utánpótlásnevelés :)

Jó látni hogy a fiatalságot is érdekli a fotózás. És milyen önállóan fotózott a kissrác az apja (jiljil) 10D-jével.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!