Keresés

Részletes keresés

MZ5 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 280
Magam is DAF jelölt vagyok ,addig is nézzetek be kis képtáramba

http://kep.tar.hu/obetko
Előzmény: Viktor (Bcs) (274)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 279
Előre láthatóan én is ott leszek a Vadasparkban vasárnap.
Előzmény: jiljil (277)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.24 0 0 278
Helló Viktor, nem rosszak a képeid, a grillezésről készültet különösen elvágyódva néztem :)
No, félre a tréfát, jól haladsz.
Előzmény: Viktor (Bcs) (274)
jiljil Creative Commons License 2005.06.24 0 0 277
Vasárnap 10.00-kor a Vadaspark bejáratánál leszek.
Aki tud jöjjön!
/ Várhatóan kánikula lesz4/
Előzmény: jiljil (270)
guzzy Creative Commons License 2005.06.22 0 0 276

Nekem  van egy  80-200 as AIS om.  Gyönyörű képe van. Nagyon szeretek vele lőni. Nem rohanok sehová nem vagyok én sport riporter, szépen fókuszálok és mehet.

 

14 ér vettem, hibátlan állapot !

wadr Creative Commons License 2005.06.22 0 0 275

Üdv Mindenkinek!

 

Újdonsült kezdő fotósként engedelmetekkel csatlakoznék a társaságotokhoz, mivel magam is környékbeli vagyok.

Egy Fuji S5500 friss tulajdonosaként most ismerkedem a fotózás rejtelmeivel, ezért néha a Ti tanácsotokat fogom kérni, ha problémába ütközöm. Segítőkészségeteket előre is köszönöm!

Érdeklődésem elsősorban a természet fotózásra (állatok fotózására) irányul, és szívesen veszek mindenféle jó tanácsot.

 

Üdv. wadr

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.22 0 0 274
Jó reggelt mindenkinek ezen a szép napon!

Feltettem néhány képet a legfrissebb fotózásomból, a kep.tar.hu/hrviktor címen a Kertiparti mappában található. Szeretném ha valaki megnézné és véleményt mondana egyik-másik képről. Nekem a méhecskés és a supermacro-s lila virág jön be a legjobban. Előre is köszi.
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.21 0 0 273
Sziasztok!
A Szegedi vadasparkba Én is szívesen elmennék, még olyan kollégámnak is tetszett, aki nem fotózni ment csak úgy. Én benne vagyok a vasárnap 10 órában, ha a többieknek is jó.
mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 272
Koszi... egy kollega erdeklodott
Előzmény: attila7575 (271)
attila7575 Creative Commons License 2005.06.21 0 0 271
Köszi szépen.


Ha AI-S, akkor manuál fókusz. Állítólag elég jók ezek az obik. Ja, az F bajonett is azt jelenti, hogy NEM AF, csak F. Vannak köztük kimagaslóan jók, de nagyon meg kell nézni, hogy milyen állapotban van, mert ezek elég régik.
Előzmény: mullerp (269)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 270
Vasárnap 10.00? Így a családi ebédekre is oda lehet érni.
Előzmény: attila7575 (267)
mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 269

Attila:

 

Index topik: http://forum.index.hu/Topic/showTopicList?t=9042477&la=45254863 

olvass vissza kb 50 hozzaszolast.

 

Nikonosok: elarulnatok mit lehet tudni erol az obirol:

Nikkor AIS 400/3.5 <- Nikon F bajonett? Beszerezheto? Mit fontos tudni rola? Milyen aron szaladgal (bar ezt megnezem e-bayen) Koszi!

Előzmény: attila7575 (267)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 268
A Tisza már több helyen "virágzik", rövidesen Szegeden is várható.
attila7575 Creative Commons License 2005.06.21 0 0 267
Halló mindenki,


guzzy: igen, én vagyok a D70-es fazon. Sajnálom, hogy nem mér fényt a manuálokkal, mikor pl az olcsóbb 300D igen. Mérges vagyok, mert az ilyesmi nem befektetés, csak döntés kérdése.


Hétvége vadaspark: részemről mehet! Majd megírjátok mikor.


mullerp: belinkelnéd ha megkérlek hogy hol lehet olvasni a magyar paypal-os használatról? Előre is köszönöm.
Előzmény: jiljil (266)
jiljil Creative Commons License 2005.06.21 0 0 266
A szegedi VADASPARK viszont nagyon rendben van!
Előzmény: papugaja (264)
**buci** Creative Commons License 2005.06.21 0 0 265
Sziasztok! Eladó analógra történő váltás miatt egy 1 éves Minolta Dimage Z1-es fényképezőm: 3.2MPixel, 10X-es optikai zoom, felugró vaku 7m-ig visz, stb. (Új ára a www.depo.hu-n 82.500-90.000Ft) Van hozzá adaptertubus, UV és Polár szűrő, 2 garnitúra akku + töltő, 256MB SD-RAM, Soligor fotótáska. Az árban megállapodunk, ajánlatokat várok a buczko@colonial.hu e-mailcímre, vagy telefonon 70-503-9177 (kiskunmajsa)
papugaja Creative Commons License 2005.06.21 0 0 264
Az a szag! Csak azt tudnám feledni!
Pedig vagy húsz éve már, hogy megfordultam ott. Majdnem fel is.
Előzmény: datee (263)
datee Creative Commons License 2005.06.21 0 0 263
:)) mintha megallt volna az ido :)
a szag is a régi :)
Előzmény: mullerp (262)
mullerp Creative Commons License 2005.06.21 0 0 262
Mi a gond komam a kecsoi vadasparkkal? En kethetente kapcsolatba kerulok vele... amikor elmegy mellette a vonatom :-) Nagyon gaz meg mindig? Kb 10 evesen voltam ott utoljara!
Előzmény: datee (259)
guzzy Creative Commons License 2005.06.20 0 0 261

Na akkor gyorsan szervezzünk még egyet, ahol mindenki ott lesz!

 

 

Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.20 0 0 260
Sziasztok DAF-osok!
Gratula az első találkozóhoz, elnézve mullerp fotóit, biztosan jó lehetett. Igaz Békéscsaba nem éppen Szeged és környékének szomszédságában van, de remélem Én is eljutok a következő, vagy azutáni fotózásra.
datee Creative Commons License 2005.06.20 0 0 259
kecskemeti vadaspark jajjj :)
Előzmény: mullerp (255)
Viktor (Bcs) Creative Commons License 2005.06.20 0 0 258
Köszi szépen mullerp. Megnéztem őket és a ködös kivételével tényleg látszódik, de szerintem ahoz képest nem vészes. Már megrendeltem, ugyhogy kíváncsian várom, hogy mit fog produkálni az Olympusommal. Majd teszek fel képeket.
Előzmény: mullerp (235)
venge Creative Commons License 2005.06.20 0 0 257
Alpex.
Előzmény: mullerp (245)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 256
Szép időben sokan látogatják. Szerintem tetszene Neked is!
Természetesen a szegedire gondoltam.
Előzmény: mullerp (255)
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 255

Koszi...

 

Visszaterve korabbi kerdesedre, (hetvegen vadaspark?) reszemrol nem ok... Kecskemeten bankettelek... bar ott is van vadaspark... Ez amugy a szegedi lenne? Soha nem jartam arra... erdemes?

Előzmény: jiljil (244)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 254
Akkor még egy Rólad!
mullerp Creative Commons License 2005.06.20 0 0 253
Nem vagyok egy egoista, vagy exhibicionista ember, de tokre orulok.... ennyi kep meg rolam soha nem keszult... sot az elmult par evben talan egy se... Vegre latom magam fotozas kozben :-)
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 252
Köszi a segítséget!
jiljil Creative Commons License 2005.06.20 0 0 251
):(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!