Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

arszt Creative Commons License 1999.12.27 0 0 87
Az elobb emlitett oldal valoban nagyon kezdetleges, de volna itt egy friss anyag hatha meg nem latta valaki.

http://www.automedia-online.com/cgi-local/zoom.cgi?language=e&model=Alfa+Romeo+147&company=Fiat+Auto+S.p.A.&picture=alfa_147_3f2.jpg&width=600&height=405

Szerintem nagyon csini, van meg itt
http://www.automedia-online.com mas erdekesseg is tessek megnezni.

Cuore sportivo

alfino Creative Commons License 1999.12.23 0 0 86
Sziasztok,

van Magyarorszagon Alfa club, a Fiat Boldizsarnal van a kozpontja (XI. Boldizsar ut 1.) - itt lehet jelentkezni is. Rendszeresen tartanak programokat, van Club ujsag is.
Meglepetes lesz a web cim is (bar ellegge kezdetlegesaz oldal) www.alfaromeoclub.hu .

A www.alfaromeo.hu tartalmaz egy listat a vilagszerte mukodo alfa clubokrol, elerhetoseggel.

Csao...

VMax Creative Commons License 1999.12.21 0 0 85
Jajjj! Elk**tam a linket, szoval:

www.autoinfo.hu

VMax Creative Commons License 1999.12.21 0 0 84
Kukkants be ide:

www.autinfo.hu

Van hasznalt auto adatbazis, szuresi feltetelekkel. Beszosszentettem a felteteleid es 14 db jott ki, ebbol a leg OK-sabb, egy 92-es 1.5-os 33-as. De ha felmesz 1.2M-re, mar ketezres 164-est kapsz. Na, tessek valogatni!

Előzmény: NpL (83)
NpL Creative Commons License 1999.12.21 0 0 83
Sziasztok Alfások!

Állítólag létezik Magyarországon Alfa Klub. Sajnos a NET-en nem találom az e-mail címüket. Nnna. Az elég hihetetlen, hogy nincs nekik, (A FIAT Magyarország sem tudja) szóval, ha bárki tud erről vmit, lécci küldjetek egy mailt. Off Mit gondoltok (tudom hogy ez Alfa topic, 1000 bocs) van annyi Lancia az országban, hogy érdemes egy klubot létrehozni? Megtisztelnétek, ha őszintén és reálisan, és szubjektíven elmondanátok a véleményeteket. Vagy inkább csináljunk egy Olasz Autók klubját, nehogy "mán" a közvélemény csak a fapados német autókat tekintse megbízhatóóóónak. Még 1x 1000 bocs az off ért, válaszokat köszönöm. Ha a Lancia Klub nem jön létre, veszek egy Alfát ;)

Üdv:

NpL

VMax Creative Commons License 1999.12.19 0 0 82
Nem nyert, garantaltan 120 paci, leven az enyem :))) (lehet, hogy ez nem szurodott le tisztan, bocsi)

De ha mar 1x irtad, van ennek a zendernek weblapja? En egy fiat-alfast tudok a "kozelben" amelyik nem kontar: www.hoermann-motorsport.de

Előzmény: vipex (81)
vipex Creative Commons License 1999.12.18 0 0 81
Mindenesetre elég bamba lehetett a Viper soförje, de azért a 145 sem biztos hogy 120 LE volt, lehetett egy 2000-es Zender által kicsit megbolondított változat amiről már jobban elképzelem a szitut.
VMax Creative Commons License 1999.12.17 0 0 80
Story:

helyszin az Erzsebet-hid felhajtoja, a Gellerthegy elott. Alfa 145. Elottem piros Dodge Viper :)) (amugy a masik kedvencem!) Lampa valt zoldre... A viper nem gyorsul!!!! Drag-racing a rakparton levo elso piros lampaig. Szegeny dodge nagyon lemaradt, a tulaj meg ideg volt, hogy a kis fika olasz hogy lehagyta, ugyhogy a vegere ugy begyorsult, hogy alig birt megallni :)))

Azert az igazsaghoz hozzatartozik, hogy szerintem valami nem stimmelt a viperrel, mert azert 450LE-nek megiscsak ott kellett volna hagynia azt a 120-at. De azert jo volt!

vipex Creative Commons License 1999.12.17 0 0 79
Hi !

Szerintem minden Alfas (Magamból kiindulva) szívesen megosztaná tapasztalatait másokkal, mivel elfoglalt vagyok, ezek a fórumok nagyon jó alapot kínálnak. Sajnos elég kevesen vagyunk itt, egyre kevesebben :-(
Én úgy gondolom, mível nem szaladgálnak astra mód az Alfák magyarországon mindenkinek megdobban a szíve, ha egyet is meglát legyen az bármilyen.

ArianA13 Creative Commons License 1999.12.14 0 0 78
Hát, én csak egy hónyapos tapasztalattal rendelkezem,így a többiekrol nem mondhatok semmit, de nekem már két éve, ha meglátok egy 145-öst, virágba borult a szívem, és udvariasabb voltam vele, mint mással. Amióta én is egy ilyenben ülök, jobban figyelek az összes Alfára is, pláne. Nosztalgiából komálom az össze Skodást is.
Egyébként a töbi autós részérol csak sóvár (irigy, utálkozó) pillantásokkal találkozom.
VMax Creative Commons License 1999.12.14 0 0 77
Ja igen... ha talalkozol egy masik Alfassal az uton, elozekenyebb, segitokeszebb vagy-e vele, mint ugy altalaban? Egyaltalan van-e itthon Alfa-szellem es osszetartas?
VMax Creative Commons License 1999.12.14 0 0 76
Holgyek-urak!!!
Ma' megin sullyedunk!! Eztet nem hagyhatom...

***De ha valaki tudja hol kaphatok szervizleirast Alfa 145/146-hoz (1.6TS) akkor annak kuldok egy virtualis pusszancsot!***

...amore sportivo :)))

VMax Creative Commons License 1999.12.06 0 0 75
Hogy melyik a legjobb? Ki tudja....
De, mondjuk ami nekem fontos, hogy ott lehessek
az auto mellet vegig, es ne legyek egy uvegfal
moge utasitva azzal, hogy bemenni az nem nekem
valo meg eletveszelyes. Ne nezzuk mar hulyegyereknek az autost... szoval az egyetlen
ilyen (eddig) a Nero M5 a gyali uton. Pontos
cim a www.alfaromeo.hu-n.
Előzmény: ArianA13 (73)
jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.12.05 0 0 74
Mint irtam szakszerviz, es rendes anyag javallott. Semmi mokolas meg ilyenek, ahhoz draga a verda....
Előzmény: ArianA13 (73)
ArianA13 Creative Commons License 1999.12.05 0 0 73
O. K., köszi a tippeket, de van itt nekem javítókütyü, igazából gyakorlati tanácsot szeretnék kérni ennek a használatával kapcsolatban...

Másik kérdés:
mi a legjobb Alfa-szerviz szerintetek? Nem mondom, hogy az ár nem számít, mert azért számít.

jo_lenne_tudni Creative Commons License 1999.12.05 0 0 72
Szerintem egy ilyen autot erdemes klafan megcsinaltatni, mergerdemli. A csomatarto ajton belul, egy ezust matrican van egy szam, es a szin neve (asszem). Erdemes vinni az autot is, mert evjaratonkent akar tobb arnyalat is lehetseges (a FIATon belul eddigi rekord egy szinkodra 11 szin!).
Ha csak egy kisebb folt van valahol, akkor javaslok egy olyan servicet, ahol R-M festekkel javitanak, mert annal a rendszernel lehet foltban javitani, nem kell az egesz elemet javitani.
Előzmény: ArianA13 (70)
VMax Creative Commons License 1999.12.03 0 0 71
>Valaki tud nekem tanácsot adni a metálfényezés javításáról ilyen - gyári - javítófestékkel? Probalkozz a Motip Hungarianal. Ez ugyan nem gyari (olasz importor) de fiathoz, alfahoz van minden, csak a szinkod kell nekik (nem a nev, hanem a harom jegyu szam) es mar adjak is. Ujrafenyeztetni meg nem erdemes, valami irigy okor ugyis meghuzza amint megcsinaltatod...
Előzmény: ArianA13 (70)
ArianA13 Creative Commons License 1999.12.03 0 0 70
vipex:

ha lett volna verseny, Te nyertél vonla. De asszem, mindketten nyertünk!

Az enyém:
Gyártási év: 1995.
Szín: Metálzöld (a jobb ajtót az elozo tulajnál valami állat meghúzta, de van javítóakármim)
Motor: 1400-as boxer
Fék: ABS
Extra: 2x Légzsák, K. zár, Risztó, Szervókormány, Gyári HIFI, Elektromos ablakok, állítható kormány és ülés, El. tetoablak

Valaki tud nekem tanácsot adni a metálfényezés javításáról ilyen - gyári - javítófestékkel? Az elozo tulaj adta ezt a körömlakkhoz hasnló szerkezetet, és érdekelne, van-e gyakorlati tapasztalata valakinek ezzel kapcsolatban....

Zak Creative Commons License 1999.12.01 0 0 69
kicsit offtopic ugyan:

asszem megtörtent az elsô lépés, hogy a magyarszkije policájnak rendes autói legyenek :-) ui. már 2-3 alkalommal láttam 1.6-os Fiat Brava rendôrautót meg Palio Weekendet is. (egyet már össze is törtek belôle) Messze van ez ugyan attól, hogy ojjan yo kis 156 2.0 legyen a standard, mint a Carabinierinél, de kezdetnek nemrossz!

vipex Creative Commons License 1999.12.01 0 0 68
OK!

Lássuk az enyémet:
Gyártási év: 1995.05.
Szín: Metál Bordó
Motor: 1600-os boxer
Fék: 4 tárcsafék ABS-el
Extrák:Légzsákok,K.zár,Risztó,K.felnik,Szervók.,Klima,Gyári hifi, El. ablakok és tükrök, áll. kormány és ülés

Amit nem tudok, hogy miért van rá írva a motorra, hogy "Boxer 16V" tudtommal csak 1700-es boxert gyártották 16 szeleppel, ha valaki tudja írja meg.

Előzmény: ArianA13 (67)
ArianA13 Creative Commons License 1999.12.01 0 0 67
vipex:
Mi, mint friss 145-ös tulajok, egyeztessünk! Részleteket..!
vipex Creative Commons License 1999.11.29 0 0 66
Hello!

Sajnos a 155-ös nem jött össze.....

de egy 145-ös igen, csak annyit mondok fantasztikus

VMax Creative Commons License 1999.11.27 0 0 65
Hali Alfások!

Sullyedunk, mi? Ez nem hagyhatom!

De a lenyeg: szuksegem volna egy szervizkonyvre, 145-os, 1.6-os 99-es modellfrissites utani autohoz, de mivel jelenleg nincs semmilyen, barmifele segitseget szivesen veszek. Sajnos a Marotinal semmilyen alfa konyvet nem kapni. Otlet?

ArianA13 Creative Commons License 1999.11.20 0 0 64
Kössssssssz! :)))))
kilo Creative Commons License 1999.11.19 0 0 63
ArianA13

Gratula és sárga irígység!

kilo

Előzmény: ArianA13 (62)
ArianA13 Creative Commons License 1999.11.19 0 0 62
Tegnap óta boldog tulajdonosa lettem egy négy éves Alfa 145-nek!!!!!
Máris el vagyok varázsolva.....
vipex Creative Commons License 1999.11.16 0 0 61
Hello Alfasok!

Vennék egy Alfa 155 1.8 TS, nem nagyon ismerem a típust, jó lenne ha írnátok néhány technikai és egyéb adatot róla, hogy végleg meggyőzettek.

lady Creative Commons License 1999.11.16 0 0 60
http://www.alfa156.com/

Bocs, ezt akartam...

Millennium Creative Commons License 1999.11.16 0 0 59
Ez mi lett volna?

Előzmény: lady (58)
lady Creative Commons License 1999.11.16 0 0 58
C:\tmp\szilvi\Képek\wp156_1.jpg

C:\tmp\szilvi\Képek\wp156_2.jpg

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!